KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація на тему: Маркетинг у діяльності підприємця
(Новая страница: «Презентація уроку до предмету Економіка, 11 клас <br>'''''Тема&n...»)
 
(2 промежуточные версии не показаны)
Строка 1: Строка 1:
Презентація уроку до предмету [[Економіка|Економіка]], [[Економіка 11 клас|11 клас ]]<br>'''''Тема&nbsp;: Маркетинг у діяльності підприємця'''''  
Презентація уроку до предмету [[Економіка|Економіка]], [[Економіка 11 клас|11 клас ]]<br>'''''Тема&nbsp;: Маркетинг у діяльності підприємця'''''  
-
Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint  
+
[[Image:4587456 (6).jpg]]
 +
 
 +
Підпорядкування підприємства (фірми) ринковим вимогам - суть маркетингу як процесу встановлення безпосереднього зв'язку виробництва та обігу. Це загальна тенденція розвитку, коли акцент з виробництва і товару переноситься на комерційні зусилля, на споживача, на його потреби і проблеми. А отримання прибутку реалізується за принципами:
 +
 
 +
*пошук потреб і задоволення їх;
 +
*виробництво товарів, які можна продати, а не пробувати продати те, що виробляється.
 +
 
 +
Мета маркетингу як комерційної діяльності підприємницьких структур - створення системи випереджаючого оперативного відображення виробництвом запитів ринку.<br><br>''У систему маркетингу входять:''
 +
 
 +
*вивчення кон'юнктури та динаміки платоспроможного попиту на продукцію, що виробляється на підприємстві (фірмі);
 +
*аналіз зміни цін на продукцію, її замінники і „прикордонні" види товарів;
 +
*прогнозування доходів потенціальних споживачів і потреб їх у певному товарі;
 +
*використання реклами як основного способу нецінової боротьби з конкуруючими фірмами;
 +
*стимулювання збуту продукції;
 +
*планування товарного асортименту з урахуванням соціально-психологічних настанов різних груп споживачів;
 +
*спеціальна організація торговельного обслуговування споживачів, коли не покупець заінтересований у товарі, а товар повинен наближатися до потенційного споживача.
 +
 
 +
<br>На практиці принципи маркетингу зводяться до трьох послідовних етапів:
 +
 
 +
*складання асортиментної програми виробництва фірмової продукції на базі вивчення ринку;
 +
*ретельне виконання наміченої виробничої програми;
 +
*здійснення програми маркетингу з оволодіння ринком збуту продукції.
 +
 
 +
Ринкова стратегія підприємства (фірми) розглядається і визначається з двох позицій:
 +
 
 +
*з позиції підприємства (фірми), його характерних особливостей, потреб і можливостей та з позицій ринку
 +
*його ємності, рівня насиченості, стану конкуренції, ймовірності появи товарів-аналогів і товарів-замінників та ін.
 +
 
 +
&nbsp;&nbsp;&nbsp; Надання переваги тій чи іншій позиції призводить до маркетингу, що орієнтований на продукт, або до маркетингу, що орієнтований на споживача.<br>Маркетинг реалізується у поєднанні трьох моментів - минулого, теперішнього, майбутнього. Його не можна розглядати як знаряддя вирішення термінових завдань, а навпаки, це засіб спостереження за відтворенням підприємства (фірми), його поточною та перспективною організацією.<br>Комерційна діяльність підприємницьких структур починається з всебічного і глибокого аналізу ринку та його можливостей. Здійсню­ється це проведенням сегментації ринку, тобто поділом його на ча­стини (сегменти) з урахуванням визначених особливостей спожива­чів (покупців).<br><br>Після вивчення структури ринку підприємницькі структури виби­рають ту чи іншу стратегію. Якщо усі сегменти ринку мають однакові риси, то використовується масовий (недиференційований) маркетинг, тобто приймається рішення випускати однотипну продукцію. До дифе­ренційованого маркетингу вдаються тоді, коли підприємство (фірма) вирішило орієнтуватися на кілька сегментів ринку. Тоді для кожного сегменту ринку передбачається випуск відповідного товару.
 +
 
 +
<br>Надалі підприємство (фірма) провадить позиціювання товару на ринку. Воно з'ясовує відповідність свого товару вимогам споживачів, а також його позицію порівняно з аналогічними товарами конкурентів і вибирає вид маркетингу, який використовуватиметься в тому чи іншому випадку. Бувають різні види маркетингу. Так, якщо попит на товари або послуги значно перевищує рівень виробничих можливо­стей і товарні ресурси, то з метою перенесення попиту на інші товари або послуги застосовують демаркетинг, з допомогою якого (підви­щуючи* ціни на товари та послуги) припиняється стимулювання про­дажу. Таким чином впливають на споживачів, їх купівельну спромож­ність.'''''<br>'''''
 +
 
 +
Cкачати презентацію можна клікнувши на текст [http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_20/11cl_new/5prez_economika_11class_30goduna.pptx Скачати презентацію] і встановивши Microsoft PowerPoint  
''Надіслано вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.Я.''  
''Надіслано вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.Я.''  
[[Category:Маркетинг_у_діяльності_підприємця._Презентація_уроку]]
[[Category:Маркетинг_у_діяльності_підприємця._Презентація_уроку]]

Текущая версия на 08:26, 2 апреля 2012

Презентація уроку до предмету Економіка, 11 клас
Тема : Маркетинг у діяльності підприємця

4587456 (6).jpg

Підпорядкування підприємства (фірми) ринковим вимогам - суть маркетингу як процесу встановлення безпосереднього зв'язку виробництва та обігу. Це загальна тенденція розвитку, коли акцент з виробництва і товару переноситься на комерційні зусилля, на споживача, на його потреби і проблеми. А отримання прибутку реалізується за принципами:

  • пошук потреб і задоволення їх;
  • виробництво товарів, які можна продати, а не пробувати продати те, що виробляється.

Мета маркетингу як комерційної діяльності підприємницьких структур - створення системи випереджаючого оперативного відображення виробництвом запитів ринку.

У систему маркетингу входять:

  • вивчення кон'юнктури та динаміки платоспроможного попиту на продукцію, що виробляється на підприємстві (фірмі);
  • аналіз зміни цін на продукцію, її замінники і „прикордонні" види товарів;
  • прогнозування доходів потенціальних споживачів і потреб їх у певному товарі;
  • використання реклами як основного способу нецінової боротьби з конкуруючими фірмами;
  • стимулювання збуту продукції;
  • планування товарного асортименту з урахуванням соціально-психологічних настанов різних груп споживачів;
  • спеціальна організація торговельного обслуговування споживачів, коли не покупець заінтересований у товарі, а товар повинен наближатися до потенційного споживача.


На практиці принципи маркетингу зводяться до трьох послідовних етапів:

  • складання асортиментної програми виробництва фірмової продукції на базі вивчення ринку;
  • ретельне виконання наміченої виробничої програми;
  • здійснення програми маркетингу з оволодіння ринком збуту продукції.

Ринкова стратегія підприємства (фірми) розглядається і визначається з двох позицій:

  • з позиції підприємства (фірми), його характерних особливостей, потреб і можливостей та з позицій ринку
  • його ємності, рівня насиченості, стану конкуренції, ймовірності появи товарів-аналогів і товарів-замінників та ін.

    Надання переваги тій чи іншій позиції призводить до маркетингу, що орієнтований на продукт, або до маркетингу, що орієнтований на споживача.
Маркетинг реалізується у поєднанні трьох моментів - минулого, теперішнього, майбутнього. Його не можна розглядати як знаряддя вирішення термінових завдань, а навпаки, це засіб спостереження за відтворенням підприємства (фірми), його поточною та перспективною організацією.
Комерційна діяльність підприємницьких структур починається з всебічного і глибокого аналізу ринку та його можливостей. Здійсню­ється це проведенням сегментації ринку, тобто поділом його на ча­стини (сегменти) з урахуванням визначених особливостей спожива­чів (покупців).

Після вивчення структури ринку підприємницькі структури виби­рають ту чи іншу стратегію. Якщо усі сегменти ринку мають однакові риси, то використовується масовий (недиференційований) маркетинг, тобто приймається рішення випускати однотипну продукцію. До дифе­ренційованого маркетингу вдаються тоді, коли підприємство (фірма) вирішило орієнтуватися на кілька сегментів ринку. Тоді для кожного сегменту ринку передбачається випуск відповідного товару.


Надалі підприємство (фірма) провадить позиціювання товару на ринку. Воно з'ясовує відповідність свого товару вимогам споживачів, а також його позицію порівняно з аналогічними товарами конкурентів і вибирає вид маркетингу, який використовуватиметься в тому чи іншому випадку. Бувають різні види маркетингу. Так, якщо попит на товари або послуги значно перевищує рівень виробничих можливо­стей і товарні ресурси, то з метою перенесення попиту на інші товари або послуги застосовують демаркетинг, з допомогою якого (підви­щуючи* ціни на товари та послуги) припиняється стимулювання про­дажу. Таким чином впливають на споживачів, їх купівельну спромож­ність.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.Я.

Предмети > Економіка > Економіка 11 клас > Маркетинг у діяльності підприємця > Маркетинг у діяльності підприємця. Презентація уроку