KNOWLEDGE HYPERMARKET


ОПЕРАЦІЇ НАД ОБ'ЄКТАМИ
 
(3 промежуточные версии не показаны)
Строка 1: Строка 1:
'''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|Гіпермаркет Знань]]&gt;&gt;[[Інформатика|Інформатика]]&gt;&gt;[[Інформатика 6 клас|Інформатика 6 клас]]&gt;&gt;Інформатика: Операції над об'єктами'''<metakeywords>Інформатика, клас, урок, на Тему, Операції над об'єктами</metakeywords>  
'''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|Гіпермаркет Знань]]&gt;&gt;[[Інформатика|Інформатика]]&gt;&gt;[[Інформатика 6 клас|Інформатика 6 клас]]&gt;&gt;Інформатика: Операції над об'єктами'''<metakeywords>Інформатика, клас, урок, на Тему, Операції над об'єктами</metakeywords>  
-
ОПЕРАЦІЇ НАД ОБ'ЄКТАМИ
+
'''Операції над об'єктами'''
-
<br>1. Як намалювати відрізок, криву, прямокутник, квадрат, коло?<br>2. Як виділити об'єкт малюнка?<br>3. Для чого використовуються команди Копіювати, Вирізати, Вставити в текстовому редакторі Word?<br><br><u>''Зміна розмірів та форми об'єктів''</u><br>У графічному редакторі над об'єктом можна виконувати різноманітні операції, а саме, переміщувати, видаляти, змінювати колір заливки або контуру, змінювати розміри, дублювати, копіювати тощо.  
+
<br>''1. Як намалювати відрізок, криву, прямокутник, квадрат, коло?<br>2. Як виділити об'єкт малюнка?<br>3. Для чого використовуються команди Копіювати, Вирізати, Вставити в текстовому редакторі Word?''<br><br>'''Зміна розмірів та форми об'єктів'''<br>У графічному редакторі над об'єктом можна виконувати різноманітні операції, а саме, переміщувати, видаляти, змінювати колір заливки або контуру, змінювати розміри, дублювати, [[Тема_7._КОПІЮВАННЯ_ТА_ПЕРЕМІЩЕННЯ_ПАПОК_І_ФАЙЛІВ|копіювати]] тощо.  
-
<br>Намалюємо інструментом Прямоугольник квадрат. А тепер трохи поекспериментуємо. Нагадуємо, що будь-яку дію можна виконувати тільки над виділеним об'єктом.<br>Для зміни розмірів об'єкта в горизонтальному або вертикальному напрямках потрібно перемістити один з середніх маркерів.  
+
Намалюємо інструментом Прямоугольник квадрат. А тепер трохи поекспериментуємо. Нагадуємо, що будь-яку дію можна виконувати тільки над виділеним[[Конспект_уроку_до_теми_«Графічні_об'єкти»|об'єктом]].<br>Для зміни розмірів об'єкта в горизонтальному або вертикальному напрямках потрібно перемістити один з середніх маркерів.  
-
<br>Для зміни всіх розмірів об'єкта потрібно перемістити по діагоналі один з кутових маркерів до центру (зменшити) чи назовні (збільшити).<br><br>Якщо повторно вибрати виділений об'єкт, маркери приймуть вигляд двонаправлених стрілок. Кутові стрілки дозволяють обертати об'єкт, а середні — змінювати розміри та форму.  
+
Для зміни всіх розмірів об'єкта потрібно перемістити по діагоналі один з кутових маркерів до центру (зменшити) чи назовні (збільшити).<br>Якщо повторно вибрати виділений об'єкт, маркери приймуть вигляд двонаправлених стрілок. Кутові стрілки дозволяють обертати об'єкт, а середні — змінювати розміри та форму.  
-
<br><u>''Інструмент Форма''</u><br>Інструмент Форма дозволяє змінювати форму об'єкта. Для цього потрібно виділити об'єкт, обрати інструмент Форма та перемістити одну з спеціальних позначок на контурі об'єкта (вузлик) у вибраному напрямку.  
+
<br>'''Інструмент Форма'''<br>Інструмент Форма дозволяє змінювати форму об'єкта. Для цього потрібно виділити об'єкт, обрати інструмент Форма та перемістити одну з спеціальних позначок на контурі об'єкта (вузлик) у вибраному напрямку.  
-
<br>Будь-який відрізок можна перетворити в ламану. Для цього потрібно вибрати інструмент Форма і двічі клацнути ліву кнопку миші, встановивши вказівник на внутрішній його точці. В цьому місці з'явиться вузлик. Якщо його перемістити, то відрізок перетвориться на ламану.<br><br>Якщо потрібно перетворити відрізок у криву, то після встановлення вузлика потрібно на панелі властивостей вибрати інструмент Преобразовать линию в кривую. На відрізку з'являються ще два вузлики, переміщення яких і перетворює відрізок у криву.<br><br>Аналогічно можна перетворити в ламану та криву і сторону многокутника. Ллє до вибору інструмента Форма слід вибрати команду Преобразовать в Кривую меню Упорядочить.  
+
Будь-який відрізок можна перетворити в ламану. Для цього потрібно вибрати інструмент Форма і двічі клацнути ліву кнопку миші, встановивши вказівник на внутрішній його точці. В цьому місці з'явиться вузлик. Якщо його перемістити, то відрізок перетвориться на ламану.<br>Якщо потрібно перетворити відрізок у криву, то після встановлення вузлика потрібно на панелі властивостей вибрати інструмент Преобразовать линию в кривую. На відрізку з'являються ще два вузлики, переміщення яких і перетворює відрізок у криву.<br>Аналогічно можна перетворити в ламану та криву і сторону многокутника. Ллє до вибору інструмента Форма слід вибрати команду Преобразовать в Кривую меню Упорядочить.  
-
<br>Подібним чином можна змінити форму і криволінійної фігури.  
+
Подібним чином можна змінити форму і криволінійної фігури.  
-
<br>  
+
Копіювання та переміщення об'єктів<br>Щоб створити кілька однакових об'єктів, необхідно намалювати один з них, виділити його і вибрати команду Дублировать меню Правка. В результаті виникне дублікат об'єкта, який можна перемістити в потрібне місце малюнка.<br>Виділений об'єкт можна скопіювати або вирізати до буферу обміну. Копіювання здійснюється за допомогою команди Копировать меню Правка або кнопки Копировать стандартної панелі, а вирізання — команди Вьірезать цього ж меню або кнопки Внрізаіь стандартної панелі. Після цього об'єкт можна вставити до будь-якої поточної сторінки командою Вставить&nbsp; меню Правка або за допомогою кнопки Вставить стандартної панелі.<br>Ці ж операції можна виконати і за допомогою команд контекстного меню виділеного об'єкта.
-
<u>''Копіювання та переміщення об'єктів''</u><br>Щоб створити кілька однакових об'єктів, необхідно намалювати один з них, виділити його і вибрати команду Дублировать меню Правка. В результаті виникне дублікат об'єкта, який можна перемістити в потрібне місце малюнка.<br><br>Виділений об'єкт можна скопіювати або вирізати до буферу обміну. Копіювання здійснюється за допомогою команди Копировать меню Правка або кнопки Копировать стандартної панелі, а вирізання — команди Вьірезать цього ж меню або кнопки Внрізаіь стандартної панелі. Після цього об'єкт можна вставити до будь-якої поточної сторінки командою Вставить&nbsp; меню Правка або за допомогою кнопки Вставить стандартної панелі.<br><br>Ці ж операції можна виконати і за допомогою команд контекстного меню виділеного об'єкта.
+
<br>  
-
&lt;u&lt;/u&gt;
+
'''Операції над групою об'єктів'''
-
<u>''Операції над групою об'єктів''</u><br>Щоб виділити кілька об'єктів, потрібно послідовно вибирати їх ари натпснутій клавіші Shift або обвести пунктирним прямокутником при вибраному інструменті Указатель.<br><br>Виділення кількох об'єктів можна застосовувати, наприклад, для вирівнювання їх по лівому або правому краю, вирівнювання центрів по горизонтальній або вертикальній прямії і тощо. Для цього після виділення необхідно вибрати відповідну команду підменю Выровнять и распределить меню Упорядочить.<br><br>Всі розглянуті вище операції можна виконувати над одним об'єктом, над кількома виділеними об'єктами і над групою об'єктів. Об'єкти, об'єднані в групу, утворюють один об'єкт. Для об'єднання об'єктів у групу необхідно виділити їх та виконати команду Сгруппировать меню Упорядочить.  
+
Щоб виділити кілька об'єктів, потрібно послідовно вибирати їх ари натпснутій клавіші Shift або обвести пунктирним прямокутником при вибраному інструменті Указатель.<br>Виділення кількох об'єктів можна застосовувати, наприклад, для вирівнювання їх по лівому або правому краю, вирівнювання центрів по горизонтальній або вертикальній прямії і тощо. Для цього після виділення необхідно вибрати відповідну команду підменю Выровнять и распределить меню Упорядочить.<br>Всі розглянуті вище операції можна виконувати над одним об'єктом, над кількома виділеними об'єктами і над групою об'єктів. Об'єкти, об'єднані в групу, утворюють один об'єкт. Для об'єднання об'єктів у групу необхідно виділити їх та виконати &nbsp;команду Сгруппировать меню Упорядочить.  
<br>  
<br>  
-
<u>''Запитання та завдання''</u><br>1. Які операції можна виконувати над об'єктом?<br>2. Яким чином можна намалювати на робочій сторінці шість однакових прямокутників?<br>3. Як повернути об'єкт?<br>4. Які операції можна виконати за допомогою команд підменю Выровнять и распределить меню Упорядочить?<br>5. Як скопіювати (перемістити) об'єкт?<br>6. Як об'єднати об'єкти в групу?<br>7. Для чого можна використовувати виділення кількох об'єктів?<br>8. Як перетворити відрізок на ламану та криву?<br>9. Як перетворити сторону многокутника на ламану та криву?<br>10. Намалюйте ескіз вивіски бібліотеки або кафе.<br>11. Складіть план садової ділянки, виділить місця для будинка, басейна, квітника, города, плодових дерев, кущів малини, чорної смородини, полуниці тощо.<br>  
+
'''Запитання та завдання'''<br>''1. Які операції можна виконувати над об'єктом?<br>2. Яким чином можна намалювати на робочій сторінці шість однакових прямокутників?<br>3. Як повернути об'єкт?<br>4. Які операції можна виконати за допомогою команд підменю Выровнять и распределить меню Упорядочить?<br>5. Як скопіювати (перемістити) об'єкт?<br>6. Як об'єднати об'єкти в групу?<br>7. Для чого можна використовувати виділення кількох об'єктів?<br>8. Як перетворити відрізок на ламану та криву?<br>9. Як перетворити сторону многокутника на ламану та криву?<br>10. Намалюйте ескіз вивіски бібліотеки або кафе.<br>11. Складіть план садової ділянки, виділить місця для будинка, басейна, квітника, города, плодових дерев, кущів малини, чорної смородини, полуниці тощо.''<br>  
<br>  
<br>  
-
''Ломаковська Г.В., Колесніков С.Я., Ривкінд Й.Я. Інформатика 5 клас<br>''  
+
''Ломаковська Г.В., Колесніков С.Я., Ривкінд Й.Я. [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%86%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_6_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 Інформатика 6 клас]<br>''  
''Вислано читачаму з інтернет-сайту''<br>  
''Вислано читачаму з інтернет-сайту''<br>  
Строка 38: Строка 38:
  '''<u>Зміст уроку</u>'''
  '''<u>Зміст уроку</u>'''
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] конспект уроку і опорний каркас                       
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] конспект уроку і опорний каркас                       
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] презентація уроку  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] презентація уроку  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] акселеративні методи та інтерактивні технології
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] акселеративні методи та інтерактивні технології
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] закриті вправи (тільки для використання вчителями)
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] закриті вправи (тільки для використання вчителями)
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] оцінювання  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] оцінювання  
   
   
  '''<u>Практика</u>'''
  '''<u>Практика</u>'''
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] задачі та вправи,самоперевірка  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] задачі та вправи,самоперевірка  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] практикуми, лабораторні, кейси
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] практикуми, лабораторні, кейси
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] домашнє завдання  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] домашнє завдання  
   
   
  '''<u>Ілюстрації</u>'''
  '''<u>Ілюстрації</u>'''
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F:%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97_%D0%BD%D0%B0%D0%B4_%D0%BE%D0%B1%27%D1%94%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8._%D0%86%D0%BB%D1%8E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97:_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%96%D0%BF%D0%B8,_%D0%B0%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%BE,_%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%97,_%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B8,_%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%96,_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D1%81%D0%B8,_%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B0 ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа]
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F:%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97_%D0%BD%D0%B0%D0%B4_%D0%BE%D0%B1%27%D1%94%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8._%D0%86%D0%BB%D1%8E%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97:_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%96%D0%BF%D0%B8,_%D0%B0%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%BE,_%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%97,_%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B8,_%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%96,_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D1%81%D0%B8,_%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B0 ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа]
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] реферати
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] реферати
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] фішки для допитливих
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] фішки для допитливих
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] шпаргалки
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] шпаргалки
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати
   
   
  '''<u>Доповнення</u>'''
  '''<u>Доповнення</u>'''
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ)
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ)
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] підручники основні і допоміжні  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] підручники основні і допоміжні  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] тематичні свята, девізи  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] тематичні свята, девізи  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] статті  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] статті  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] національні особливості
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] національні особливості
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] словник термінів                           
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] словник термінів                           
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] інше  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] інше  
   
   
  '''<u>Тільки для вчителів</u>'''
  '''<u>Тільки для вчителів</u>'''
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] [http://xvatit.com/Idealny_urok.html ідеальні уроки]  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] [http://xvatit.com/Idealny_urok.html ідеальні уроки]  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] календарний план на рік  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] календарний план на рік  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] методичні рекомендації  
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] методичні рекомендації  
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] програми
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] програми
-
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px]] [http://xvatit.com/forum/ обговорення]
+
  [[Image:1236084776 kr.jpg|10x10px|1236084776 kr.jpg]] [http://xvatit.com/forum/ обговорення]
Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, [http://xvatit.com/index.php?do=feedback напишите нам].  
Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, [http://xvatit.com/index.php?do=feedback напишите нам].  
Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - [http://xvatit.com/forum/ Образовательный форум].
Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - [http://xvatit.com/forum/ Образовательный форум].

Текущая версия на 15:27, 8 ноября 2012

Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 6 клас>>Інформатика: Операції над об'єктами

Операції над об'єктами


1. Як намалювати відрізок, криву, прямокутник, квадрат, коло?
2. Як виділити об'єкт малюнка?
3. Для чого використовуються команди Копіювати, Вирізати, Вставити в текстовому редакторі Word?


Зміна розмірів та форми об'єктів
У графічному редакторі над об'єктом можна виконувати різноманітні операції, а саме, переміщувати, видаляти, змінювати колір заливки або контуру, змінювати розміри, дублювати, копіювати тощо.

Намалюємо інструментом Прямоугольник квадрат. А тепер трохи поекспериментуємо. Нагадуємо, що будь-яку дію можна виконувати тільки над виділенимоб'єктом.
Для зміни розмірів об'єкта в горизонтальному або вертикальному напрямках потрібно перемістити один з середніх маркерів.

Для зміни всіх розмірів об'єкта потрібно перемістити по діагоналі один з кутових маркерів до центру (зменшити) чи назовні (збільшити).
Якщо повторно вибрати виділений об'єкт, маркери приймуть вигляд двонаправлених стрілок. Кутові стрілки дозволяють обертати об'єкт, а середні — змінювати розміри та форму.


Інструмент Форма
Інструмент Форма дозволяє змінювати форму об'єкта. Для цього потрібно виділити об'єкт, обрати інструмент Форма та перемістити одну з спеціальних позначок на контурі об'єкта (вузлик) у вибраному напрямку.

Будь-який відрізок можна перетворити в ламану. Для цього потрібно вибрати інструмент Форма і двічі клацнути ліву кнопку миші, встановивши вказівник на внутрішній його точці. В цьому місці з'явиться вузлик. Якщо його перемістити, то відрізок перетвориться на ламану.
Якщо потрібно перетворити відрізок у криву, то після встановлення вузлика потрібно на панелі властивостей вибрати інструмент Преобразовать линию в кривую. На відрізку з'являються ще два вузлики, переміщення яких і перетворює відрізок у криву.
Аналогічно можна перетворити в ламану та криву і сторону многокутника. Ллє до вибору інструмента Форма слід вибрати команду Преобразовать в Кривую меню Упорядочить.

Подібним чином можна змінити форму і криволінійної фігури.

Копіювання та переміщення об'єктів
Щоб створити кілька однакових об'єктів, необхідно намалювати один з них, виділити його і вибрати команду Дублировать меню Правка. В результаті виникне дублікат об'єкта, який можна перемістити в потрібне місце малюнка.
Виділений об'єкт можна скопіювати або вирізати до буферу обміну. Копіювання здійснюється за допомогою команди Копировать меню Правка або кнопки Копировать стандартної панелі, а вирізання — команди Вьірезать цього ж меню або кнопки Внрізаіь стандартної панелі. Після цього об'єкт можна вставити до будь-якої поточної сторінки командою Вставить  меню Правка або за допомогою кнопки Вставить стандартної панелі.
Ці ж операції можна виконати і за допомогою команд контекстного меню виділеного об'єкта.


Операції над групою об'єктів

Щоб виділити кілька об'єктів, потрібно послідовно вибирати їх ари натпснутій клавіші Shift або обвести пунктирним прямокутником при вибраному інструменті Указатель.
Виділення кількох об'єктів можна застосовувати, наприклад, для вирівнювання їх по лівому або правому краю, вирівнювання центрів по горизонтальній або вертикальній прямії і тощо. Для цього після виділення необхідно вибрати відповідну команду підменю Выровнять и распределить меню Упорядочить.
Всі розглянуті вище операції можна виконувати над одним об'єктом, над кількома виділеними об'єктами і над групою об'єктів. Об'єкти, об'єднані в групу, утворюють один об'єкт. Для об'єднання об'єктів у групу необхідно виділити їх та виконати  команду Сгруппировать меню Упорядочить.


Запитання та завдання
1. Які операції можна виконувати над об'єктом?
2. Яким чином можна намалювати на робочій сторінці шість однакових прямокутників?
3. Як повернути об'єкт?
4. Які операції можна виконати за допомогою команд підменю Выровнять и распределить меню Упорядочить?
5. Як скопіювати (перемістити) об'єкт?
6. Як об'єднати об'єкти в групу?
7. Для чого можна використовувати виділення кількох об'єктів?
8. Як перетворити відрізок на ламану та криву?
9. Як перетворити сторону многокутника на ламану та криву?
10. Намалюйте ескіз вивіски бібліотеки або кафе.
11. Складіть план садової ділянки, виділить місця для будинка, басейна, квітника, города, плодових дерев, кущів малини, чорної смородини, полуниці тощо.


Ломаковська Г.В., Колесніков С.Я., Ривкінд Й.Я. Інформатика 6 клас

Вислано читачаму з інтернет-сайту


Підручники скачати безкоштовно, онлайн уроки, реферати інформатики, домашнє завдання запитання та відповіді

Зміст уроку
1236084776 kr.jpg конспект уроку і опорний каркас                      
1236084776 kr.jpg презентація уроку 
1236084776 kr.jpg акселеративні методи та інтерактивні технології
1236084776 kr.jpg закриті вправи (тільки для використання вчителями)
1236084776 kr.jpg оцінювання 

Практика
1236084776 kr.jpg задачі та вправи,самоперевірка 
1236084776 kr.jpg практикуми, лабораторні, кейси
1236084776 kr.jpg рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський
1236084776 kr.jpg домашнє завдання 

Ілюстрації
1236084776 kr.jpg ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа
1236084776 kr.jpg реферати
1236084776 kr.jpg фішки для допитливих
1236084776 kr.jpg шпаргалки
1236084776 kr.jpg гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати

Доповнення
1236084776 kr.jpg зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ)
1236084776 kr.jpg підручники основні і допоміжні 
1236084776 kr.jpg тематичні свята, девізи 
1236084776 kr.jpg статті 
1236084776 kr.jpg національні особливості
1236084776 kr.jpg словник термінів                          
1236084776 kr.jpg інше 

Тільки для вчителів
1236084776 kr.jpg ідеальні уроки 
1236084776 kr.jpg календарний план на рік 
1236084776 kr.jpg методичні рекомендації 
1236084776 kr.jpg програми
1236084776 kr.jpg обговорення

Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.

Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.