'''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|33.1Гіпермаркет Знань]]>>[[Основи здоров'я|Основи здоров'я]]>>[[Основи здоров'я 7 клас]]>>Спосіб життя і здоров'я'''
'''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|33.1Гіпермаркет Знань]]>>[[Основи здоров'я|Основи здоров'я]]>>[[Основи здоров'я 7 клас]]>>Спосіб життя і здоров'я'''
-
===Тема===
+
=== Тема ===
-
Формування здорового способу життя. Значення навичок і звичок для здоров'я. Правила здорового способу життя. Вибір способу життя.
+
-
===Мета===
+
-
зформувати поняття «формування звички», проаналізувати вплив шкідливих звичок на наше здоров’я, стимулювати до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції; порівнювати, працювати в колективі, уміння робити висновки.
+
-
===Тип уроку===
+
-
навчально виховний
+
-
Сьогодні в нас дуже цікава тема, ми будемо говорити про наші звички. Про те як звички формуються і який вплив вони мають на наше життя.
+
-
Увага:
+
-
http://www.youtube.com/watch?v=HRUUKFFcnE8
+
-
Ми подивились дитячий мультфільм, але скажіть чи ніколи подібного не траплялось із вами?
+
-
Для того, щоб відповісти на питання про звички, необхідно зрозуміти механізм формування звички, причому не важливо поганої, згубної або хорошої звички.
+
-
===Формування звички===
+
-
Саме формування звички йде за простими законами, більшість людей впевнена в тому, що для формування нової звички досить 21 день.
+
-
Чому саме 21 день? Звідки ця інформація у людей?
+
-
Річ у тому, що це узято з дуже старого дослідження проведеного НАСА, де людям одягали окуляри з лінзами які перевертали зображення з ніг на голову і вони бачили весь світ у прямому розумінні перевернутому. І вони носили ці окуляри 24 години в добу, навіть спали в них, і в усіх випробовуваних через 21 день картина світу стала нормальною, тобто вони дивилися через лінзи, які перевертають зображення і не бачили цього самого перевороту.
+
-
Тоді знімали ці окуляри з лінзами і випробовувані без окулярів бачили світ перевернутому знову. І знову через 21 день і у них відновилося нормальне бачення, до якого усі ми звикли.
+
-
І звідси пішла інформація, що для придбання нової звички або позбавлення від небажаної звички(тобто заміна одній на іншу) досить 21 день.
+
-
У мене до Вас питання: Ви знаходитеся в таких же умовах, як випробовувані в НАСА?
+
-
Абсолютно упевнена в тому, що твердо вирішивши, придбати нову звичку - припустимо щодня робити певний комплекс вправ привести себе у бажану фізичну форму, Ви починаєте халтурити, бо усередині включається внутрішній голос, якому лінь, який хоче ще поспати, який підбовтує розпочати із завтрашнього дня і так далі.
+
-
І так у всьому.
+
-
===Успіх===
+
-
Замисліться, як багато книг про успіх, де даний чіткий алгоритм дій, називається роби і отримаєш результат.
+
-
І отримавши заряд мотивації від автора ми починаємо робити, але рано чи пізно перестаємо робити, або робимо для галочки - не викладаючись на всі 100%. Результат у результаті на нулі.
+
-
На цьому прогорають більшість тренінгів і систем заочного навчання.
+
-
Мало того, ніхто не попереджає про " Обломи" які чекають вас на шляху.
+
-
Бо основна робота починається, якраз після 21 дня.
+
-
Період двох місяців і ще одного тижня - це шлях найважчий.
+
-
===Сила волі===
+
-
Тут потрібна сила волі і величезне хочу, як правило найнастирливіші і наполегливіші сходять з шляху саме в період після 21 дня, бо їм їх ні хто не попередив про те, що формування нової звички не закінчується після щоденного її тренування впродовж 21 дня.
+
-
Після 21 дня - в цей період людина вчиться жити з новою звичкою, застосовувати - і тут не завжди виходить. І тільки через три місяці, після незначних результатів, нова звичка починає давати бажані результати, увесь фокус в тому, що в цей час людина не помічає свою нову звичку. І тільки тоді вона починає вбудовуватися в його структуру особи ґрунтовно, а також приносити результат на постійній основі.
+
-
Отже, невелика техніка по роботі із звичками:
+
-
Поставте в наступному порядку: Щастя - Здоров'я - Багатство мети у своєму житті.
+
-
Саме у області Щастя мета на першому місці, потім в області Здоров'я і потім Фінансів.
+
-
Чому саме такий порядок?
+
-
Все дуже просто, якщо в іншому порядку поставити цілі у своєму житті(найчастіше зустрічається: Багатство - Здоров'я - Щастя) тоді настає розчарування в житті.
+
-
Людина переконана, що її робота, її Бізнес важливіші за усе важливе, на ці гроші він може собі купити найвищої якості обслуговування здоров'я і щастя автоматично його накриє з головою.
+
-
У результаті з такою послідовністю - професійне і емоційне вигорання.
+
-
Тому дуже важлива послідовність: Щастя - Здоров'я - Багатство.
+
-
Давайте разом попрактикуємось:
+
-
До кожної мети яку ви поставили - пропишіть п'ять конкретних дій, які залежать тільки від вас, які ви будите робити щоб досягти поставленої мети.
+
-
Далі пишіть план і дійте.
+
-
Попереду чекає багато підводних каменів і перешкод, але той хто пройде, буде найщасливішою людиною на світі.
+
-
Хвилина гумору:
+
-
http://www.youtube.com/watch?v=0ADHFiify2Y
+
-
Завдання: Створіть презентацію в PowerPoint на тему: «Які звички впливають на ваше здоров'я».
+
Формування здорового способу життя. Значення навичок і звичок для здоров'я. Правила здорового способу життя. Вибір способу життя.
-
А цей незатійливий мультфільм підкаже вам, яку тему обрати:
+
-
http://www.youtube.com/watch?v=i9YzU0-35Ws
+
-
===Як позбавитись шкідливих звичок===
+
-
І в закінчення теми про звички ми не можемо поговорити про те, як позбавитись шкідливих звичок.
+
-
Спочатку визначите, навіщо ви це робите.
+
-
Адже звичка, ця дія, яка чимось викликана у вашій підсвідомості, а не тільки автоматичні виконання дії. Ось чому, коли ви вирішите позбавитися від своєї шкідливої звички, то в першу чергу необхідно з'ясувати її причину появи, навчитися розуміти і аналізувати себе. Це дуже необхідно і важливо.
+
-
Знайдіть те, що вам подобатися у вашій шкідливій звичці.
+
-
Усі звички зазвичай мають приємний емоційний фон. Якщо ви щось постійно робите, то вам безперечно це повинно подобатися. Якщо ви збираєтеся відмовитися від звички, то вам необхідно визначитися чи являється цей чинник для вас позитивним. Якщо ваша звичка приносить вам тільки одну шкоду, то вам просто необхідно від неї позбавитися і зробити це необхідно, якнайскоріше.
+
-
Прийміть для себе рішення.
+
-
Якщо ви на всі сто процентів невпевнені в тому, що хочете позбавитися від своєї звички, то у вас нічого не вийти. Прийміть остаточне рішення і дійте.
+
-
Обзаведіться новою звичкою
+
-
Замість старої шкідливої звички, виробіть у себе нову, але менш шкідливу. Це найбільш легкий спосіб позбавитися від звички.
+
-
Створюйте сприятливі умови
+
-
Створюйте позитивну атмосферу для того, щоб вам було легше позбавитися від звички. Наприклад, якщо ви хочете схуднути, то не варто часто відвідувати супермаркети і ресторани, не дивитеся на їжу.
+
-
Навчіться себе контролювати
+
-
Сильна воля - це запорука успішного позбавлення від шкідливої звички. Якщо ви не можете і не умієте контролювати свої бажання, то ви не зможете відмовитися від вашої шкідливої звички. Тренуйте і розробляйте вашу силу волі. І у вас обов'язково все вийти.
+
-
===Використані джерела===
+
-
Урок - Здоровий спосіб життя як умова збереження і зміцнення здоров’я. Складові здорового способу життя. Вчителя основ здоров’я вищої кваліфікаційної категорії ДЗОШ І-ІІІ ст. № 58 Рожкової Світлани Борисівни.
+
-
План-конспект уроку "Формування звичок здорового способу життя" Автор: О.Усова. Матеріал сайту: osvita.ua
+
-
Олена Шевчук. Основи здоров’я. – К.: Видавництво "шкільний світ", 2011. -112 с.
+
-
Навроцькі Г. Це треба знати всім: Навч. посіб. – К.: Дошкільник.2008. 224 с.
+
-
Шевчук О. А. Валеологія. Розробки уроків для 5-7 класів. Метод. росіб. для вчителів та учнів. – Рівне.: Ліста, 2001. -200с.
+
-
Ящук Г. Ф., Барна Л. С., Фука М. М. Інтегрований предмет "Основи здоров’я" 7 кл. – Тернопіль: СНА "Астон", 2007. – 208 с.
+
-
Вибирай сам: бути здоровим чи курити… Фонд "Здоров’я для всіх" - К., 2002. – 32с.
+
-
Над уроком працювали:
+
-
О. Усова
+
-
О. Шевчук
+
-
В. Пилипенко
+
-
Відредаговано і надіслано Пилипенко В.В.
+
+
=== Мета ===
+
+
зформувати поняття «формування звички», проаналізувати вплив шкідливих звичок на наше здоров’я, стимулювати до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції; порівнювати, працювати в колективі, уміння робити висновки.
+
+
=== Тип уроку ===
+
+
навчально виховний
+
+
[[Image:Pri9.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]<br>
+
+
Сьогодні в нас дуже цікава тема, ми будемо говорити про наші [[Тема 16. Динамічний стереотип. Навички і звички|звички]]. Про те як звички формуються і який вплив вони мають на наше життя. Увага:
+
+
{{#ev:youtube|HRUUKFFcnE8}}
+
Ми подивились дитячий мультфільм, але скажіть чи ніколи подібного не траплялось із вами? Для того, щоб відповісти на питання про звички, необхідно зрозуміти механізм формування звички, причому не важливо поганої, згубної або хорошої звички.
+
+
=== Формування звички ===
+
+
Саме формування звички йде за простими законами, більшість людей впевнена в тому, що для формування нової звички досить 21 день. Чому саме 21 [[Ілюстрації до уроку «Знайомство із темою “Мій робочий день”. Unit 10, lesson 1.»|день]]? Звідки ця інформація у людей? Річ у тому, що це узято з дуже старого дослідження проведеного НАСА, де людям одягали окуляри з лінзами які перевертали зображення з ніг на голову і вони бачили весь світ у прямому розумінні перевернутому. І вони носили ці окуляри 24 години в добу, навіть спали в них, і в усіх випробовуваних через 21 день картина світу стала нормальною, тобто вони дивилися через лінзи, які перевертають зображення і не бачили цього самого перевороту.
+
+
[[Image:Pri1.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
Тоді знімали ці окуляри з лінзами і випробовувані без окулярів бачили світ перевернутому знову. І знову через 21 день і у них відновилося нормальне бачення, до якого усі ми звикли. І звідси пішла інформація, що для придбання нової звички або позбавлення від небажаної звички(тобто заміна одній на іншу) досить 21 день. У мене до Вас питання: Ви знаходитеся в таких же умовах, як випробовувані в НАСА? Абсолютно упевнена в тому, що твердо вирішивши, придбати нову звичку - припустимо щодня робити певний комплекс вправ привести себе у бажану фізичну [[Форму|форму]], Ви починаєте халтурити, бо усередині включається внутрішній голос, якому лінь, який хоче ще поспати, який підбовтує розпочати із завтрашнього дня і так далі. І так у всьому.
+
+
[[Image:Pri2.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
=== Успіх ===
+
+
Замисліться, як багато книг про успіх, де даний чіткий алгоритм дій, називається роби і отримаєш результат. І отримавши заряд мотивації від автора ми починаємо робити, але рано чи пізно перестаємо робити, або робимо для галочки - не викладаючись на всі 100%. [[Взаємодія тіл. Результат взаємодії — деформація і зміна швидкості. Інерція|Результат]] у результаті на нулі. На цьому прогорають більшість тренінгів і систем заочного навчання. Мало того, ніхто не попереджає про " Обломи" які чекають вас на шляху. Бо основна робота починається, якраз після 21 дня. Період двох місяців і ще одного тижня - це шлях найважчий.
+
+
=== Сила волі ===
+
+
Тут потрібна сила волі і величезне хочу, як правило найнастирливіші і наполегливіші сходять з шляху саме в період після 21 дня, бо їм їх ні хто не попередив про те, що формування нової звички не закінчується після щоденного її тренування впродовж 21 дня.
+
+
Після 21 дня - в цей період людина вчиться жити з новою звичкою, застосовувати - і тут не завжди виходить. І тільки через три місяці, після незначних результатів, нова звичка починає давати бажані результати, увесь фокус в тому, що в цей час людина не помічає свою нову звичку. І тільки тоді вона починає вбудовуватися в його структуру особи ґрунтовно, а також приносити результат на постійній основі. Отже, невелика техніка по роботі із звичками: Поставте в наступному порядку: Щастя - Здоров'я - Багатство мети у своєму житті. Саме у області [[Конспект уроку до теми: «Украдене щастя» — найвизначніший сценічний твір Франка|Щастя]] мета на першому місці, потім в області Здоров'я і потім Фінансів. Чому саме такий порядок? Все дуже просто, якщо в іншому порядку поставити цілі у своєму житті(найчастіше зустрічається: Багатство - Здоров'я - Щастя) тоді настає розчарування в житті.
+
+
[[Image:Pri4.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
Людина переконана, що її робота, її Бізнес важливіші за усе важливе, на ці гроші він може собі купити найвищої якості обслуговування здоров'я і щастя автоматично його накриє з головою. У результаті з такою послідовністю - професійне і емоційне вигорання.
+
+
[[Image:Pri5.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
Тому дуже важлива послідовність: Щастя - Здоров'я - Багатство. Давайте разом попрактикуємось: До кожної мети яку ви поставили - пропишіть п'ять конкретних дій, які залежать тільки від вас, які ви будите робити щоб досягти поставленої мети. Далі пишіть план і дійте. Попереду чекає багато підводних каменів і перешкод, але той хто пройде, буде найщасливішою людиною на світі. Хвилина гумору:
+
{{#ev:youtube|0ADHFiify2Y}}
+
+
Завдання: Створіть презентацію в PowerPoint на тему: «Які звички впливають на ваше здоров'я». А цей незатійливий мультфільм підкаже вам, яку тему обрати: {{#ev:youtube|i9YzU0-35Ws}}
+
=== Як позбавитись шкідливих звичок ===
+
+
І в закінчення теми про звички ми не можемо поговорити про те, як позбавитись шкідливих звичок. Спочатку визначите, навіщо ви це робите. Адже звичка, ця дія, яка чимось викликана у вашій підсвідомості, а не тільки автоматичні виконання дії.
+
+
Ось чому, коли ви вирішите позбавитися від своєї шкідливої звички, то в першу чергу необхідно з'ясувати її причину появи, навчитися розуміти і аналізувати себе. Це дуже необхідно і важливо. Знайдіть те, що вам подобатися у вашій шкідливій звичці. Усі звички зазвичай мають приємний емоційний фон. Якщо ви щось постійно робите, то вам безперечно це повинно подобатися. Якщо ви збираєтеся відмовитися від звички, то вам необхідно визначитися чи являється цей чинник для вас позитивним. Якщо ваша звичка приносить вам тільки одну шкоду, то вам просто необхідно від неї позбавитися і зробити це необхідно, якнайскоріше.
+
+
[[Image:Pri6.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
Прийміть для себе рішення. Якщо ви на всі сто процентів невпевнені в тому, що хочете позбавитися від своєї звички, то у вас нічого не вийти. Прийміть остаточне рішення і дійте. Обзаведіться новою звичкою Замість старої шкідливої звички, виробіть у себе нову, але менш шкідливу. Це найбільш легкий спосіб позбавитися від звички. Створюйте сприятливі умови Створюйте позитивну атмосферу для того, щоб вам було легше позбавитися від звички.
+
+
[[Image:Pri7.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
Наприклад, якщо ви хочете схуднути, то не варто часто відвідувати супермаркети і ресторани, не дивитеся на їжу. Навчіться себе контролювати Сильна воля - це запорука успішного позбавлення від шкідливої звички. Якщо ви не можете і не умієте контролювати свої бажання, то ви не зможете відмовитися від вашої шкідливої звички. Тренуйте і розробляйте вашу силу волі. І у вас обов'язково все вийти.
+
+
[[Image:Pri8.jpeg|350x350px|Формування здорового способу життя]]
+
+
=== Використані джерела ===
+
+
''Урок - Здоровий спосіб життя як умова збереження і зміцнення здоров’я. Складові здорового способу життя. Вчителя основ здоров’я вищої кваліфікаційної категорії ДЗОШ І-ІІІ ст. № 58 Рожкової Світлани Борисівни. План-конспект уроку "Формування звичок здорового способу життя" Автор: О.Усова. Матеріал сайту: osvita.ua Олена Шевчук. Основи здоров’я. – К.: Видавництво "шкільний світ", 2011. -112 с. ''
+
+
''Навроцькі Г. Це треба знати всім: Навч. посіб. – К.: Дошкільник.2008. 224 с. Шевчук О. А. Валеологія. Розробки уроків для 5-7 класів. Метод. росіб. для вчителів та учнів. – Рівне.: Ліста, 2001. -200с. ''
+
+
''Ящук Г. Ф., Барна Л. С., Фука М. М. Інтегрований предмет "Основи здоров’я" 7 кл. – Тернопіль: СНА "Астон", 2007. – 208 с. ''
+
+
''Вибирай сам: бути здоровим чи курити… Фонд "Здоров’я для всіх" - К., 2002. – 32с.''
Формування здорового способу життя. Значення навичок і звичок для здоров'я. Правила здорового способу життя. Вибір способу життя.
Мета
зформувати поняття «формування звички», проаналізувати вплив шкідливих звичок на наше здоров’я, стимулювати до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції; порівнювати, працювати в колективі, уміння робити висновки.
Тип уроку
навчально виховний
Сьогодні в нас дуже цікава тема, ми будемо говорити про наші звички. Про те як звички формуються і який вплив вони мають на наше життя. Увага:
Ми подивились дитячий мультфільм, але скажіть чи ніколи подібного не траплялось із вами? Для того, щоб відповісти на питання про звички, необхідно зрозуміти механізм формування звички, причому не важливо поганої, згубної або хорошої звички.
Формування звички
Саме формування звички йде за простими законами, більшість людей впевнена в тому, що для формування нової звички досить 21 день. Чому саме 21 день? Звідки ця інформація у людей? Річ у тому, що це узято з дуже старого дослідження проведеного НАСА, де людям одягали окуляри з лінзами які перевертали зображення з ніг на голову і вони бачили весь світ у прямому розумінні перевернутому. І вони носили ці окуляри 24 години в добу, навіть спали в них, і в усіх випробовуваних через 21 день картина світу стала нормальною, тобто вони дивилися через лінзи, які перевертають зображення і не бачили цього самого перевороту.
Тоді знімали ці окуляри з лінзами і випробовувані без окулярів бачили світ перевернутому знову. І знову через 21 день і у них відновилося нормальне бачення, до якого усі ми звикли. І звідси пішла інформація, що для придбання нової звички або позбавлення від небажаної звички(тобто заміна одній на іншу) досить 21 день. У мене до Вас питання: Ви знаходитеся в таких же умовах, як випробовувані в НАСА? Абсолютно упевнена в тому, що твердо вирішивши, придбати нову звичку - припустимо щодня робити певний комплекс вправ привести себе у бажану фізичну форму, Ви починаєте халтурити, бо усередині включається внутрішній голос, якому лінь, який хоче ще поспати, який підбовтує розпочати із завтрашнього дня і так далі. І так у всьому.
Успіх
Замисліться, як багато книг про успіх, де даний чіткий алгоритм дій, називається роби і отримаєш результат. І отримавши заряд мотивації від автора ми починаємо робити, але рано чи пізно перестаємо робити, або робимо для галочки - не викладаючись на всі 100%. Результат у результаті на нулі. На цьому прогорають більшість тренінгів і систем заочного навчання. Мало того, ніхто не попереджає про " Обломи" які чекають вас на шляху. Бо основна робота починається, якраз після 21 дня. Період двох місяців і ще одного тижня - це шлях найважчий.
Сила волі
Тут потрібна сила волі і величезне хочу, як правило найнастирливіші і наполегливіші сходять з шляху саме в період після 21 дня, бо їм їх ні хто не попередив про те, що формування нової звички не закінчується після щоденного її тренування впродовж 21 дня.
Після 21 дня - в цей період людина вчиться жити з новою звичкою, застосовувати - і тут не завжди виходить. І тільки через три місяці, після незначних результатів, нова звичка починає давати бажані результати, увесь фокус в тому, що в цей час людина не помічає свою нову звичку. І тільки тоді вона починає вбудовуватися в його структуру особи ґрунтовно, а також приносити результат на постійній основі. Отже, невелика техніка по роботі із звичками: Поставте в наступному порядку: Щастя - Здоров'я - Багатство мети у своєму житті. Саме у області Щастя мета на першому місці, потім в області Здоров'я і потім Фінансів. Чому саме такий порядок? Все дуже просто, якщо в іншому порядку поставити цілі у своєму житті(найчастіше зустрічається: Багатство - Здоров'я - Щастя) тоді настає розчарування в житті.
Людина переконана, що її робота, її Бізнес важливіші за усе важливе, на ці гроші він може собі купити найвищої якості обслуговування здоров'я і щастя автоматично його накриє з головою. У результаті з такою послідовністю - професійне і емоційне вигорання.
Тому дуже важлива послідовність: Щастя - Здоров'я - Багатство. Давайте разом попрактикуємось: До кожної мети яку ви поставили - пропишіть п'ять конкретних дій, які залежать тільки від вас, які ви будите робити щоб досягти поставленої мети. Далі пишіть план і дійте. Попереду чекає багато підводних каменів і перешкод, але той хто пройде, буде найщасливішою людиною на світі. Хвилина гумору:
Завдання: Створіть презентацію в PowerPoint на тему: «Які звички впливають на ваше здоров'я». А цей незатійливий мультфільм підкаже вам, яку тему обрати:
Як позбавитись шкідливих звичок
І в закінчення теми про звички ми не можемо поговорити про те, як позбавитись шкідливих звичок. Спочатку визначите, навіщо ви це робите. Адже звичка, ця дія, яка чимось викликана у вашій підсвідомості, а не тільки автоматичні виконання дії.
Ось чому, коли ви вирішите позбавитися від своєї шкідливої звички, то в першу чергу необхідно з'ясувати її причину появи, навчитися розуміти і аналізувати себе. Це дуже необхідно і важливо. Знайдіть те, що вам подобатися у вашій шкідливій звичці. Усі звички зазвичай мають приємний емоційний фон. Якщо ви щось постійно робите, то вам безперечно це повинно подобатися. Якщо ви збираєтеся відмовитися від звички, то вам необхідно визначитися чи являється цей чинник для вас позитивним. Якщо ваша звичка приносить вам тільки одну шкоду, то вам просто необхідно від неї позбавитися і зробити це необхідно, якнайскоріше.
Прийміть для себе рішення. Якщо ви на всі сто процентів невпевнені в тому, що хочете позбавитися від своєї звички, то у вас нічого не вийти. Прийміть остаточне рішення і дійте. Обзаведіться новою звичкою Замість старої шкідливої звички, виробіть у себе нову, але менш шкідливу. Це найбільш легкий спосіб позбавитися від звички. Створюйте сприятливі умови Створюйте позитивну атмосферу для того, щоб вам було легше позбавитися від звички.
Наприклад, якщо ви хочете схуднути, то не варто часто відвідувати супермаркети і ресторани, не дивитеся на їжу. Навчіться себе контролювати Сильна воля - це запорука успішного позбавлення від шкідливої звички. Якщо ви не можете і не умієте контролювати свої бажання, то ви не зможете відмовитися від вашої шкідливої звички. Тренуйте і розробляйте вашу силу волі. І у вас обов'язково все вийти.
Використані джерела
Урок - Здоровий спосіб життя як умова збереження і зміцнення здоров’я. Складові здорового способу життя. Вчителя основ здоров’я вищої кваліфікаційної категорії ДЗОШ І-ІІІ ст. № 58 Рожкової Світлани Борисівни. План-конспект уроку "Формування звичок здорового способу життя" Автор: О.Усова. Матеріал сайту: osvita.ua Олена Шевчук. Основи здоров’я. – К.: Видавництво "шкільний світ", 2011. -112 с.
Навроцькі Г. Це треба знати всім: Навч. посіб. – К.: Дошкільник.2008. 224 с. Шевчук О. А. Валеологія. Розробки уроків для 5-7 класів. Метод. росіб. для вчителів та учнів. – Рівне.: Ліста, 2001. -200с.
Ящук Г. Ф., Барна Л. С., Фука М. М. Інтегрований предмет "Основи здоров’я" 7 кл. – Тернопіль: СНА "Астон", 2007. – 208 с.
Вибирай сам: бути здоровим чи курити… Фонд "Здоров’я для всіх" - К., 2002. – 32с.
Над уроком працювали:
О. Усова
О. Шевчук
В. Пилипенко
Відредаговано і надіслано Пилипенко В.В.
Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.