KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація уроку: НАЛАГОДЖЕННЯ МИШІ
(Новая страница: «Акселеративні методи до предмету Інформатика, 6 клас<br>...»)
 
(1 промежуточная версия не показана)
Строка 1: Строка 1:
-
Акселеративні методи до предмету [[Інформатика|Інформатика]], [[Інформатика_6_клас|6 клас]]<br>'''''<br>Тема: «'''''[[НАЛАГОДЖЕННЯ_МИШІ|'''''Налагодження миші''''']]'''''»'''''<br><br><br>Cкачати повні акселеративні методи можна клікнувши на текст Скачати акселеративні методи і встановивши Microsoft PowerPoint<br><br>'''''<br>Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Чебанюк'''''
+
Акселеративні методи до предмету [[Інформатика|Інформатика]], [[Інформатика 6 клас|6 клас]]<br>'''''<br>Тема: «'''''[[НАЛАГОДЖЕННЯ МИШІ|'''''Налагодження миші''''']]'''''»'''''<br><br>Миша - пристрій «графічного» управління.<br><br>Маніпулятор «миша» (у побуті просто «миша» або «мишка») - одне з вказівних пристроїв введення (англ. pointing device), що забезпечують інтерфейс користувача з комп'ютером.Миша сприймає своє переміщення в робочій площині (зазвичай - на ділянці поверхні столу) і передає цю інформацію комп'ютеру. Програма, що працює на комп'ютері, у відповідь на переміщення миші робить на екрані дія, що відповідає напрямку і відстані цього переміщення. На додаток до детектора переміщення миша має від однієї до трьох (або більше) кнопок, а також додаткові елементи керування (колеса прокрутки, потенціометри, джойстики, трекболи, клавіші і т. п.), дія яких звичайно зв'язується з поточним положенням курсору (або складових специфічного інтерфейсу).
-
<br>
+
<br>[[Image:Перв мышка.jpg]]
-
[[категория: Налагодження миші. Презентація уроку]]
+
 
 +
<br>Назва «миша» маніпулятор отримав у Стенсфордском Дослідницькому Інституті через схожість сигнального проводу з хвостом однойменного гризуна (у ранніх моделей він виходив із задньої частини пристрою).<br><br>У оптико-механічних мишах основним робочим органом є масивний куля (металева, покрита гумою). При переміщенні миші по поверхні вона обертається, обертання передається двом валам, положення яких прочитується інфрачервоними оптопара (тобто парами «світловипромінювач-фотоприймач») і потім перетворюється в електричний сигнал, керуючий рухом покажчика миші на екрані монітора.Головним «ворогом» такої миші є забруднення.<br><br>Cкачати повну презентацію уроку&nbsp; можна клікнувши на текст [http://school.xvatit.com/Presentation/Gipermarket_january_2013/Pastuh_janv2013/Chebanyuk/t6_kl6_inf_2prez/t6_kl6_inf_2prez.ppt Скачати презентацію уроку] і встановивши Microsoft PowerPoint<br><br>'''''<br>Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Чебанюк'''''
 +
 
 +
<br>
 +
 
 +
[[Category:Налагодження_миші._Презентація_уроку]]

Текущая версия на 11:42, 26 февраля 2013

Акселеративні методи до предмету Інформатика, 6 клас

Тема: «
Налагодження миші»

Миша - пристрій «графічного» управління.

Маніпулятор «миша» (у побуті просто «миша» або «мишка») - одне з вказівних пристроїв введення (англ. pointing device), що забезпечують інтерфейс користувача з комп'ютером.Миша сприймає своє переміщення в робочій площині (зазвичай - на ділянці поверхні столу) і передає цю інформацію комп'ютеру. Програма, що працює на комп'ютері, у відповідь на переміщення миші робить на екрані дія, що відповідає напрямку і відстані цього переміщення. На додаток до детектора переміщення миша має від однієї до трьох (або більше) кнопок, а також додаткові елементи керування (колеса прокрутки, потенціометри, джойстики, трекболи, клавіші і т. п.), дія яких звичайно зв'язується з поточним положенням курсору (або складових специфічного інтерфейсу).


Перв мышка.jpg


Назва «миша» маніпулятор отримав у Стенсфордском Дослідницькому Інституті через схожість сигнального проводу з хвостом однойменного гризуна (у ранніх моделей він виходив із задньої частини пристрою).

У оптико-механічних мишах основним робочим органом є масивний куля (металева, покрита гумою). При переміщенні миші по поверхні вона обертається, обертання передається двом валам, положення яких прочитується інфрачервоними оптопара (тобто парами «світловипромінювач-фотоприймач») і потім перетворюється в електричний сигнал, керуючий рухом покажчика миші на екрані монітора.Головним «ворогом» такої миші є забруднення.

Cкачати повну презентацію уроку  можна клікнувши на текст Скачати презентацію уроку і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Чебанюк


Предмети > Інформатика > Інформатика 6 клас > Налагодження миші > Налагодження миші. Презентація уроку