KNOWLEDGE HYPERMARKET


Тема 11. Як досягти успіху . Умови успіху.
 
Строка 1: Строка 1:
'''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|Гіпермаркет Знань]]&gt;&gt;[[Я і Україна|Я і Україна]]&gt;&gt;[[Я і Україна 3 клас|Я і Україна 3 клас]]&gt;&gt;Я і Україна: Як досягти успіху. Умови успіху.'''<metakeywords>я і україна, 3 клас, урок, на тему, Як досягти успіху, Умови успіху</metakeywords>  
'''[[Гіпермаркет Знань - перший в світі!|Гіпермаркет Знань]]&gt;&gt;[[Я і Україна|Я і Україна]]&gt;&gt;[[Я і Україна 3 клас|Я і Україна 3 клас]]&gt;&gt;Я і Україна: Як досягти успіху. Умови успіху.'''<metakeywords>я і україна, 3 клас, урок, на тему, Як досягти успіху, Умови успіху</metakeywords>  
-
<br> <br>
+
<br> '''Як досягти успіху'''
-
ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ
+
Скептики твердять, що ніяка методика не замінить надзвичайної працьовитості, інтуїції, таланту і знань, притаманних справжнім творцям нової техніки, нової науки, які досягли успіху. А що думають про це вони самі? &nbsp;&nbsp; Наприклад, американський винахідник Томас Алва Едісон так оцінював складові своїх успіхів: &nbsp;&nbsp; У моїх винаходах було дев'яносто(!) відсотків праці в поті чола. Решта припадають на талант, натхнення, інтуїцію, успіх та інші випадковості. &nbsp;&nbsp; Справді, Едісон був людиною надзвичайно працьовитою. Він спав лише чотири години на добу, решту ж часу проводив у своїх лабораторіях. &nbsp;&nbsp; Отже, працьовитість... &nbsp;&nbsp; А як щодо інтуїції, таланту? Інший відомий уче¬ний, Стайнмец, якось допоміг працівникам великої електростанції - усунув причину неполадки у роботі установки, чого не могли зробити вони, як не старалися. Те, в який спосіб Стайнмец це зробив, дуже здиву¬вало всіх: три дні вчений, лежачи на розкладачці посе¬ред зали на електростанції, гортав журнали і лише час від часу вставав, приставляв драбину і крейдою малював на товстих плитах установки хрестики. &nbsp;&nbsp; А потім наказав зупинити машину й повідомив, що треба робити, аби налагодити її. І його рішення виявилося правильним - машина після ремонту запрацювала бездоганно. Коли ж Стайнмеца запитали, як він здогадався, вчений відповів: «Я знав, де малювати хрестики». &nbsp;&nbsp; Отже, йому допомогли знання, талант та інтуїція, яких не було у працівників станції. Але поміркуй, чи здатний був би він до цього, якби не величезний досвід і працьовитість. Тлумачний словничок Скептик — людина, яка недовірливо до всього ставиться, у всьому сумнівається. Користуючись текстом, розкажи, що потрібно було великим ученим для досягнення успіху. Які риси характеру, на твою думку, можуть забезпечити успіх кожній людині? Вибери з переліку якостей ті, які ти хочеш виробити в себе: працьовитість, знання, натхнення, наполегливість. Зберіть у класі бібліотечку книжок про життя видатних людей. Обмінюйтесь книжками. Читаючи, звертайте увагу на зв'язок між працьовитістю цих людей та їхніми досягненнями.
-
+
 
-
&nbsp;&nbsp; Скептики твердять, що ніяка методика не замінить надзвичайної працьовитості, інтуїції, таланту і знань,
+
'''Умови успіху'''
-
притаманних справжнім творцям нової техніки, нової науки, які досягли успіху. А що думають про це вони самі?
+
 
-
&nbsp;&nbsp; Наприклад, американський винахідник Томас Алва Едісон так оцінював складові своїх успіхів:
+
Безумовно, копіювати звички кожної видатної людини не варто, але є обов'язкові умови, які забезпечують успіхи. Найважливіші з них: &nbsp;&nbsp; послідовність і систематичність у навчанні, роботі; &nbsp;&nbsp; уміння зосередитися на справі (не виконувати кілька справ одразу, оскільки це «надійний» спосіб весь час поспішати і нічого не встигати); &nbsp;&nbsp; зібраність (учені відзначають, що люди втомлю¬ються не стільки від того, що багато працюють, скільки тому, що погано працюють); звичка контролювати себе (після закінчення роботи пригадай, на що витрачено час).  
-
&nbsp;&nbsp; У моїх винаходах було дев'яносто(!) відсотків праці в поті чола. Решта припадають на талант, натхнення, інтуїцію, успіх та інші випадковості.
+
-
&nbsp;&nbsp; Справді, Едісон був людиною надзвичайно працьовитою. Він спав лише чотири години на добу, решту ж часу проводив у своїх лабораторіях.
+
-
&nbsp;&nbsp; Отже, працьовитість...
+
-
&nbsp;&nbsp; А як щодо інтуїції, таланту? Інший відомий уче¬ний, Стайнмец, якось допоміг працівникам великої електростанції - усунув причину неполадки у роботі установки, чого не могли зробити вони, як не старалися. Те, в який спосіб Стайнмец це зробив, дуже здиву¬вало всіх: три дні вчений, лежачи на розкладачці посе¬ред зали на електростанції, гортав журнали і лише час від часу вставав, приставляв драбину і крейдою малював на товстих плитах установки хрестики.
+
-
&nbsp;&nbsp; А потім наказав зупинити машину й повідомив, що треба робити, аби налагодити її. І його рішення виявилося правильним - машина після ремонту запрацювала бездоганно. Коли ж Стайнмеца запитали, як він здогадався, вчений відповів: «Я знав, де малювати хрестики».
+
-
&nbsp;&nbsp; Отже, йому допомогли знання, талант та інтуїція, яких не було у працівників станції. Але поміркуй, чи здатний був би він до цього, якби не величезний досвід і працьовитість.
+
-
+
-
Тлумачний словничок
+
-
Скептик — людина, яка недовірливо до всього ставиться, у всьому сумнівається.
+
-
+
-
Користуючись текстом, розкажи, що потрібно було великим ученим для досягнення успіху.
+
-
Які риси характеру, на твою думку, можуть забезпечити успіх кожній людині?
+
-
Вибери з переліку якостей ті, які ти хочеш виробити в себе: працьовитість, знання, натхнення, наполегливість.
+
-
Зберіть у класі бібліотечку книжок про життя видатних людей. Обмінюйтесь книжками. Читаючи, звертайте увагу на зв'язок між працьовитістю цих людей та їхніми досягненнями.
+
-
+
-
УМОВИ УСПІХУ
+
-
+
-
&nbsp;&nbsp; Безумовно, копіювати звички кожної видатної людини не варто, але є обов'язкові умови, які забезпечують успіхи. Найважливіші з них:
+
-
&nbsp;&nbsp; послідовність і систематичність у навчанні, роботі;
+
-
&nbsp;&nbsp; уміння зосередитися на справі (не виконувати кілька справ одразу, оскільки це «надійний» спосіб весь час поспішати і нічого не встигати);
+
-
&nbsp;&nbsp; зібраність (учені відзначають, що люди втомлю¬ються не стільки від того, що багато працюють, скільки тому, що погано працюють);
+
-
&nbsp;&nbsp; звичка контролювати себе (після закінчення роботи пригадай, на що витрачено час).  
+
-
+
<br>  
<br>  
-
<br> ''Т.М.Байбара, Н.М.Бібік. [[Я_і_Україна_3_клас|Я і Україна 3 клас]]''<br>  
+
<br> ''Т.М.Байбара, Н.М.Бібік. [[Я і Україна 3 клас|Я і Україна 3 клас]]''<br>  
<br> ''Вислано читачами з інтернет-сайту''  
<br> ''Вислано читачами з інтернет-сайту''  

Текущая версия на 18:19, 13 сентября 2012

Гіпермаркет Знань>>Я і Україна>>Я і Україна 3 клас>>Я і Україна: Як досягти успіху. Умови успіху.


Як досягти успіху

Скептики твердять, що ніяка методика не замінить надзвичайної працьовитості, інтуїції, таланту і знань, притаманних справжнім творцям нової техніки, нової науки, які досягли успіху. А що думають про це вони самі?    Наприклад, американський винахідник Томас Алва Едісон так оцінював складові своїх успіхів:    У моїх винаходах було дев'яносто(!) відсотків праці в поті чола. Решта припадають на талант, натхнення, інтуїцію, успіх та інші випадковості.    Справді, Едісон був людиною надзвичайно працьовитою. Він спав лише чотири години на добу, решту ж часу проводив у своїх лабораторіях.    Отже, працьовитість...    А як щодо інтуїції, таланту? Інший відомий уче¬ний, Стайнмец, якось допоміг працівникам великої електростанції - усунув причину неполадки у роботі установки, чого не могли зробити вони, як не старалися. Те, в який спосіб Стайнмец це зробив, дуже здиву¬вало всіх: три дні вчений, лежачи на розкладачці посе¬ред зали на електростанції, гортав журнали і лише час від часу вставав, приставляв драбину і крейдою малював на товстих плитах установки хрестики.    А потім наказав зупинити машину й повідомив, що треба робити, аби налагодити її. І його рішення виявилося правильним - машина після ремонту запрацювала бездоганно. Коли ж Стайнмеца запитали, як він здогадався, вчений відповів: «Я знав, де малювати хрестики».    Отже, йому допомогли знання, талант та інтуїція, яких не було у працівників станції. Але поміркуй, чи здатний був би він до цього, якби не величезний досвід і працьовитість. Тлумачний словничок Скептик — людина, яка недовірливо до всього ставиться, у всьому сумнівається. Користуючись текстом, розкажи, що потрібно було великим ученим для досягнення успіху. Які риси характеру, на твою думку, можуть забезпечити успіх кожній людині? Вибери з переліку якостей ті, які ти хочеш виробити в себе: працьовитість, знання, натхнення, наполегливість. Зберіть у класі бібліотечку книжок про життя видатних людей. Обмінюйтесь книжками. Читаючи, звертайте увагу на зв'язок між працьовитістю цих людей та їхніми досягненнями.

Умови успіху

Безумовно, копіювати звички кожної видатної людини не варто, але є обов'язкові умови, які забезпечують успіхи. Найважливіші з них:    послідовність і систематичність у навчанні, роботі;    уміння зосередитися на справі (не виконувати кілька справ одразу, оскільки це «надійний» спосіб весь час поспішати і нічого не встигати);    зібраність (учені відзначають, що люди втомлю¬ються не стільки від того, що багато працюють, скільки тому, що погано працюють); звичка контролювати себе (після закінчення роботи пригадай, на що витрачено час).



Т.М.Байбара, Н.М.Бібік. Я і Україна 3 клас


Вислано читачами з інтернет-сайту


Завдання школяру, безкоштовно скачати тести, курси учителю, онлайн уроки я і Україна, готові домашні завдання


1236084776 kr.jpg акселеративні методи на уроці                        1236084776 kr.jpg національні особливості
1236084776 kr.jpg виділити головне в уроці - опорний каркас            1236084776 kr.jpg нічого собі уроки
1236084776 kr.jpg відеокліпи                                           1236084776 kr.jpg нова система освіти
1236084776 kr.jpg вправи на пошук інформації                           1236084776 kr.jpg підручники основні допоміжні
1236084776 kr.jpg гумор, притчі, приколи, приказки, цитати             1236084776 kr.jpg презентація уроку
1236084776 kr.jpg додаткові доповнення                                 1236084776 kr.jpg реферати
1236084776 kr.jpg домашнє завдання                                     1236084776 kr.jpg речовки та вікторизми
1236084776 kr.jpg задачі та вправи (рішення та відповіді)              1236084776 kr.jpg риторичні питання від учнів
1236084776 kr.jpg закриті вправи (тільки для використання вчителями)   1236084776 kr.jpg рівень складності звичайний І
1236084776 kr.jpg знайди інформацію сам                                1236084776 kr.jpg рівень складності високий ІІ 

1236084776 kr.jpg ідеальні уроки                                     1236084776 kr.jpg рівень складності олімпійський III
1236084776 kr.jpg ілюстрації, графіки, таблиці                         1236084776 kr.jpg самоперевірка
1236084776 kr.jpg інтерактивні технології                              1236084776 kr.jpg система оцінювання
1236084776 kr.jpg календарний план на рік                              1236084776 kr.jpg скласти пазл з різних частин інформації
1236084776 kr.jpg кейси та практикуми                                  1236084776 kr.jpg словник термінів 
1236084776 kr.jpg комікси                                              1236084776 kr.jpg статті
1236084776 kr.jpg коментарі та обговорення                           1236084776 kr.jpg тематичні свята
1236084776 kr.jpg конспект уроку                                       1236084776 kr.jpg тести
1236084776 kr.jpg методичні рекомендації                               1236084776 kr.jpg шпаргалка 
1236084776 kr.jpg навчальні програми                                   1236084776 kr.jpg що ще не відомо, не відкрито вченими



Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.

Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.