KNOWLEDGE HYPERMARKET


Конспект уроку: Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК.
(Новая страница: «Конспект уроку до предмету Інформатика, 9 клас '''''Тема:...»)
м
 
Строка 1: Строка 1:
-
Конспект уроку до предмету [[Інформатика|Інформатика]], [[Інформатика_9_клас|9 клас]]
+
Конспект уроку до предмету [[Інформатика|Інформатика]], [[Інформатика 9 клас|9 клас]]  
-
 
+
-
'''''Тема: «'''''[[Типова_архітектура_персонального_комп'ютера._Класифікація_та_основні_характеристики_ПК.|'''''Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК.''''']]'''''»'''''
+
 +
'''''Тема: «'''''[[Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК.|'''''Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК.''''']]'''''»'''''
 +
<br>
'''Звукові та відеоплати. Контролери. Адаптери. Магістраль. Магістрально-модульний принцип будови комп’ютера. Принципи роботи комп’ютера: принцип програмного управління, принцип адресності.'''<br><br>'''Мета уроку:'''<br>Навчальна. Ознайомити учнів з призначенням та роботою звукових та відеоплат, контролерів, адаптерів, складом і призначенням системної магістралі.<br>Розвиваюча. Розвивати кругозір учнів, увагу, пам’ять.<br>Виховна. Виховувати інформаційну культуру.<br><br>'''Тип уроку:''' комбінований урок<br><br>Наочність: 1.Загальна схема апаратної частини комп’ютера<br>2. Малюнок «Взаємозв’язок блоків ПК»<br><br>'''Хід уроку'''<br>I. Організаційний момент.<br>II. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.<br>III. Перевірка раніше засвоєних учнями знань.<br><br>'''Інформатичний диктант:'''<br>Із наведеного списка слів запишіть окремими рядками номери тих (в порядку зростання) , що характеризують монітор та принтер.<br>1. Піксель<br>2. Лазер<br>3. Електрон<br>4. Кристал<br>5. Барабан<br>6. Люмінофор<br>7. Швидкодія<br>8. SVGA<br>9. Тонер<br>10. Палітра<br>11. Знакомісце<br>12. Крапля<br>13. Голка<br>14. Курсор<br>15. Нагрівальна лампа<br><br>'''IV. Мотивація навчання.'''<br>Які ще пристрої знаходяться на материнській платі комп’ютера, крім процесора і пам’яті? Як зв’язуються між собою ці пристрої?<br><br>'''V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу. Розповідь вчителя.'''<br>Виконання фізкультурних вправ 2-3 хв. протягом уроку.<br><br>'''План'''<br>1. Магістраль (або системна шина)<br>2. Звуковий та відеоадаптери<br>3. Контролер диска, адаптери<br>4. Принципи роботи комп’ютера<br><br>'''VI. Осмислення, узагальнення і систематизація знань.'''<br>Поточний інструктаж з техніки безпеки<br>Робота за ПК: ознайомлення з додатковими матеріалами до уроку, підготовленими вчителем, запис у зошит нових понять (виділені курсивом).<br><br>'''VII. Підсумки уроку.'''<br><br>'''VIII. Повідомлення домашнього завдання.'''<br>1. Розділ2 § 4, 6<br>2. Перегляньте і запишіть характеристики домашнього комп’ютера, зробіть висновки щодо модернізації Вашого комп’ютера.  
'''Звукові та відеоплати. Контролери. Адаптери. Магістраль. Магістрально-модульний принцип будови комп’ютера. Принципи роботи комп’ютера: принцип програмного управління, принцип адресності.'''<br><br>'''Мета уроку:'''<br>Навчальна. Ознайомити учнів з призначенням та роботою звукових та відеоплат, контролерів, адаптерів, складом і призначенням системної магістралі.<br>Розвиваюча. Розвивати кругозір учнів, увагу, пам’ять.<br>Виховна. Виховувати інформаційну культуру.<br><br>'''Тип уроку:''' комбінований урок<br><br>Наочність: 1.Загальна схема апаратної частини комп’ютера<br>2. Малюнок «Взаємозв’язок блоків ПК»<br><br>'''Хід уроку'''<br>I. Організаційний момент.<br>II. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.<br>III. Перевірка раніше засвоєних учнями знань.<br><br>'''Інформатичний диктант:'''<br>Із наведеного списка слів запишіть окремими рядками номери тих (в порядку зростання) , що характеризують монітор та принтер.<br>1. Піксель<br>2. Лазер<br>3. Електрон<br>4. Кристал<br>5. Барабан<br>6. Люмінофор<br>7. Швидкодія<br>8. SVGA<br>9. Тонер<br>10. Палітра<br>11. Знакомісце<br>12. Крапля<br>13. Голка<br>14. Курсор<br>15. Нагрівальна лампа<br><br>'''IV. Мотивація навчання.'''<br>Які ще пристрої знаходяться на материнській платі комп’ютера, крім процесора і пам’яті? Як зв’язуються між собою ці пристрої?<br><br>'''V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу. Розповідь вчителя.'''<br>Виконання фізкультурних вправ 2-3 хв. протягом уроку.<br><br>'''План'''<br>1. Магістраль (або системна шина)<br>2. Звуковий та відеоадаптери<br>3. Контролер диска, адаптери<br>4. Принципи роботи комп’ютера<br><br>'''VI. Осмислення, узагальнення і систематизація знань.'''<br>Поточний інструктаж з техніки безпеки<br>Робота за ПК: ознайомлення з додатковими матеріалами до уроку, підготовленими вчителем, запис у зошит нових понять (виділені курсивом).<br><br>'''VII. Підсумки уроку.'''<br><br>'''VIII. Повідомлення домашнього завдання.'''<br>1. Розділ2 § 4, 6<br>2. Перегляньте і запишіть характеристики домашнього комп’ютера, зробіть висновки щодо модернізації Вашого комп’ютера.  
 +
<br>
 +
'''''Надіслано учителем інформатики Гресько Л.І.'''''
-
'''''Надіслано учителем інформатики Гресько Л.І.'''''
+
[[Category:Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК. Конспект уроку і опорний каркас]]
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
[[Category:Теорія_хімічної_будови._Презентація_уроку]]
+

Текущая версия на 15:02, 14 ноября 2012

Конспект уроку до предмету Інформатика, 9 клас

Тема: «Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК.»


Звукові та відеоплати. Контролери. Адаптери. Магістраль. Магістрально-модульний принцип будови комп’ютера. Принципи роботи комп’ютера: принцип програмного управління, принцип адресності.

Мета уроку:
Навчальна. Ознайомити учнів з призначенням та роботою звукових та відеоплат, контролерів, адаптерів, складом і призначенням системної магістралі.
Розвиваюча. Розвивати кругозір учнів, увагу, пам’ять.
Виховна. Виховувати інформаційну культуру.

Тип уроку: комбінований урок

Наочність: 1.Загальна схема апаратної частини комп’ютера
2. Малюнок «Взаємозв’язок блоків ПК»

Хід уроку
I. Організаційний момент.
II. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.
III. Перевірка раніше засвоєних учнями знань.

Інформатичний диктант:
Із наведеного списка слів запишіть окремими рядками номери тих (в порядку зростання) , що характеризують монітор та принтер.
1. Піксель
2. Лазер
3. Електрон
4. Кристал
5. Барабан
6. Люмінофор
7. Швидкодія
8. SVGA
9. Тонер
10. Палітра
11. Знакомісце
12. Крапля
13. Голка
14. Курсор
15. Нагрівальна лампа

IV. Мотивація навчання.
Які ще пристрої знаходяться на материнській платі комп’ютера, крім процесора і пам’яті? Як зв’язуються між собою ці пристрої?

V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу. Розповідь вчителя.
Виконання фізкультурних вправ 2-3 хв. протягом уроку.

План
1. Магістраль (або системна шина)
2. Звуковий та відеоадаптери
3. Контролер диска, адаптери
4. Принципи роботи комп’ютера

VI. Осмислення, узагальнення і систематизація знань.
Поточний інструктаж з техніки безпеки
Робота за ПК: ознайомлення з додатковими матеріалами до уроку, підготовленими вчителем, запис у зошит нових понять (виділені курсивом).

VII. Підсумки уроку.

VIII. Повідомлення домашнього завдання.
1. Розділ2 § 4, 6
2. Перегляньте і запишіть характеристики домашнього комп’ютера, зробіть висновки щодо модернізації Вашого комп’ютера.


Надіслано учителем інформатики Гресько Л.І.

Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК > Типова архітектура персонального комп'ютера. Класифікація та основні характеристики ПК. Конспект уроку і опорний каркас