<br>Раз, два! Пострибали!<br>Три, чотири! Назад стали.<br>Лапки вліво, лапки вправо,<br>Всі тихесенько присіли,<br>Потім знову підвелись.<br>І кружились, веселились,<br>Усміхнулись,<br>І за науку знов взялись.
<br>Раз, два! Пострибали!<br>Три, чотири! Назад стали.<br>Лапки вліво, лапки вправо,<br>Всі тихесенько присіли,<br>Потім знову підвелись.<br>І кружились, веселились,<br>Усміхнулись,<br>І за науку знов взялись.
-
{{#ev:youtube|5VvRYBomzR}} <br>Дітки ми з вами переглянули казочку «Колосок».<br>Назвіть головних героїв казочки.<br>Давайте визначимо голосні та приголосні звуки в словах півник та мишенята.<br><br>Замісив він тісто, наносив дрова затопив пекти. А як пічка розтопилася, поклав в неї пироги. Мишенята теж часу не втрачають: пісні співають, танцюють. Випеклися пироги, півник їх вийняв, виклав на стіл, а миші тут як тут. І кликати їх не довелося. <br> - Ох і зголоднів я! - пищить Круть. <br>- Ох і їсти хочеться! - пищить Верть. І за стіл сіли. <br>А півник їм говорить: <br> - Зачекайте, зачекайте! <br>Ви мені спершу скажіть, хто знайшов колосок. <br>- Ти знайшов! - голосно закричали мишенята. <br> - А хто колосок обмолотив? - знову запитав півник.<br>- Ти обмолотив! - тихше сказали обидва. <br>- А хто зерно до млина носив? <br> - Теж ти, - зовсім тихо відповіли Круть і Верть. <br>- А тісто хто місив? Дрова носив? Пекти топив? Піроги хто пік? <br> - Все ти. Все ти, - ледве чутно пропищали миші. <br>- А ви що робили? Що сказати у відповідь? І сказати нічого. <br>Стали Круть і Верть вилазити з-за столу, а півник їх не утримує. <br>Нема за що таких ледарів пирогами пригощати.<br>Дітки про що ця казка?<br>
+
{{#ev:youtube|5VvRYBomzRc}}
+
<br>Дітки ми з вами переглянули казочку «Колосок».<br>Назвіть головних героїв казочки.<br>Давайте визначимо голосні та приголосні звуки в словах півник та мишенята.<br><br>Замісив він тісто, наносив дрова затопив пекти. А як пічка розтопилася, поклав в неї пироги. Мишенята теж часу не втрачають: пісні співають, танцюють. Випеклися пироги, півник їх вийняв, виклав на стіл, а миші тут як тут. І кликати їх не довелося. <br> - Ох і зголоднів я! - пищить Круть. <br>- Ох і їсти хочеться! - пищить Верть. І за стіл сіли. <br>А півник їм говорить: <br> - Зачекайте, зачекайте! <br>Ви мені спершу скажіть, хто знайшов колосок. <br>- Ти знайшов! - голосно закричали мишенята. <br> - А хто колосок обмолотив? - знову запитав півник.<br>- Ти обмолотив! - тихше сказали обидва. <br>- А хто зерно до млина носив? <br> - Теж ти, - зовсім тихо відповіли Круть і Верть. <br>- А тісто хто місив? Дрова носив? Пекти топив? Піроги хто пік? <br> - Все ти. Все ти, - ледве чутно пропищали миші. <br>- А ви що робили? Що сказати у відповідь? І сказати нічого. <br>Стали Круть і Верть вилазити з-за столу, а півник їх не утримує. <br>Нема за що таких ледарів пирогами пригощати.<br>Дітки про що ця казка?<br>
розвивати уміння висловлювати свої думки і емоції, розвивати образне мислення, мовлення дітей, вдосконалювати пам'ять , увагу, спостережливість. Знайомство з дикими тваринами.
Тип уроку:
навчально - виховний
Хід уроку:
Актуалізація опорних знань учнів:
Пригадайте що таке наголос? Яких тварин ми називаємо домашніми? Виділіть наголошений склад в словах: Кішка, собака, папуга,рибка Відгадайте загадку: Довгі вуха, куций хвіст, До мисливства в нього хист: Все знаходить навмання Це маленьке _ _ _ _ _ _. (Цуценя) Відеозавдання: Назвіть тварин, про яких ми подивились відео.
Фізкульт хвилина:
Раз-два — всі пірнають,
Три, чотири — виринають,
П'ять, шість — на воді
Кріпнуть крильця молоді,
Сім, вісім — що є сили
Всі до берега поплили,
Дев'ять, десять — обтрусились
І за парти опустились.
Вивчення нового матеріалу:
Сьогодні на уроці ми ознайомимося з дикими тваринами. Давайте спробуємо відгадати наступні загадки:
Буркотливий, вайлуватий Ходить лісом дід патлатий. Одягнувся в кожушину, Мед шукає і ожину. Літом любить полювати, А зимою в лігві спати, Як почує він весну – Прокидається від сну. (ведмідь)
В мене шубка з колючок, В мене сіра спинка. Ніс, як чорний п’ятачок, Очі – намистинки. (їжак)
Яких диких тварин ви запам’ятали переглянувши відео? Дітки давайте охарактеризуємо диких тварин. Лисиця: хитра, швидка, має гарне хутро Ведмідь: тіло вкрите хутром, дуже великий, зимує в берлозі. Їжак: •Маленького розміру; •Тіло вкрито колючками; •Спить під корчами дерев, на дворі; •Сірого кольору. Фізкультхвилинка. В казковому лісі розминка.
Фізкульт хвилина.
Раз, два! Пострибали! Три, чотири! Назад стали. Лапки вліво, лапки вправо, Всі тихесенько присіли, Потім знову підвелись. І кружились, веселились, Усміхнулись, І за науку знов взялись.
Дітки ми з вами переглянули казочку «Колосок». Назвіть головних героїв казочки. Давайте визначимо голосні та приголосні звуки в словах півник та мишенята.
Замісив він тісто, наносив дрова затопив пекти. А як пічка розтопилася, поклав в неї пироги. Мишенята теж часу не втрачають: пісні співають, танцюють. Випеклися пироги, півник їх вийняв, виклав на стіл, а миші тут як тут. І кликати їх не довелося. - Ох і зголоднів я! - пищить Круть. - Ох і їсти хочеться! - пищить Верть. І за стіл сіли. А півник їм говорить: - Зачекайте, зачекайте! Ви мені спершу скажіть, хто знайшов колосок. - Ти знайшов! - голосно закричали мишенята. - А хто колосок обмолотив? - знову запитав півник. - Ти обмолотив! - тихше сказали обидва. - А хто зерно до млина носив? - Теж ти, - зовсім тихо відповіли Круть і Верть. - А тісто хто місив? Дрова носив? Пекти топив? Піроги хто пік? - Все ти. Все ти, - ледве чутно пропищали миші. - А ви що робили? Що сказати у відповідь? І сказати нічого. Стали Круть і Верть вилазити з-за столу, а півник їх не утримує. Нема за що таких ледарів пирогами пригощати. Дітки про що ця казка?
Підсумок:
З якими тваринами ми сьогодні познайомились? Чому нас навчає казка «Колосок»? Домашнє завдання: Скласти словниковий портрет дикої тварини на вибір.
Список використаних джерел:
Урок на тему: Практичне ознайомлення зі словом, речення. Бесіда на тему "Літні розваги". Спосіб умовного позначення речення. Робота з дитячою книгою Цесорева Ганна Вікторівна, вчитель початкових класів Сулимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яготинського району План-конспект уроку на тему "Загальна характеристика звуків сучасної літературної мови" Урок зв'язного мовлення для 1 класу.Копильчук Надія Василівна, учитель початкових класів. Хімчинська школа Косівського району Івано-Франківської обл. Читаночка. Післябукварик (посібник)Вашуленко М.С.,Захарійчук М.Д.,Науменко В.О.Видавництво: Мальва-ОСО — 2009 р.
"Українська енциклопедія" імені М. П. Бажана.
Буквар (підручник) Прищепа К.С.,Колесниченко В.І.Видавництво: Форум, Генеза. — 2009 р.
Мова для першокласника Василенко М.С.Видавництво:Освіта. — 2009 р. Відредаговано і надіслано Пилипенко В.В. Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.
Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.