User17 (Обсуждение | вклад)
(Новая страница: «<metakeywords>Гіпермаркет Знань - перший в світі!, Гіпермаркет Знань, Інформатика, 10 клас, клас, ур...») Следующая правка → Версия 15:32, 13 ноября 2012
Гіпермаркет Знань>>Інформатика >>Інформатика 10 клас>> Інформатика: Додавання слайдів та текстових даних презентації
До будь-якої презентації можна додавати будь-яку кількість слайдів. Вставляючи слайд, спочатку потрібно визначити його місце в презентації, тобто зробити активним той слайд, за яким буде вставлено новий. Слайди можна вставляти кількома способами:
Як додавати текстові дані до слайдів презентації? Враховуючи особливості сприйняття матеріалу з екрана, потрібно розміщувати на слайдах небагато тексту. За замовчуванням макет слайда, в якому, крім заголовка, має бути розміщено текст, передбачає подання тексту у вигляді маркірованого списку. Як змінити вигляд маркера списку? Вправа 3.5.1. Додавання до презентації текстових написів і нових елементів списку. Завдання. Додати в презентацію Київ, що зберігається у папці Презентації вашої структури папок, до слайда із заголовком Символіка міста текстові написи під зображеннями та до слайда із заголовком Освіта та наука — нові елементи списку, зокрема Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Національний університет біоресурсів і природокористування (НУБіП) України. 1. Відкрийте вікно презентації Київ. 2. Виділіть слайд презентації, що має заголовок Символіка міста (мал. 3.7), та виберіть вказівку Вставка/Напис. Клацніть у потрібному місці слайда — під зображенням прапора — лівою клавішею мишки та виконуючи протягування виділіть місце для напису потрібного розміру. Введіть із клавіатури до вставленого напису текст прапор. Клацніть лівою клавішею мишки за межами вставленого напису. Аналогічно вставте до слайда напис із текстом герб. 3. Виділіть слайд презентації, що має заголовок Освіта та наука (мал. 3.8).
4. Збережіть внесені зміни у файлі з тим самим іменем. Не закривайте вікно презентації.
1. Опишіть у зошиті призначення вказівок меню Вставка, пода[[|]]них на малюнку 3.9. 2. Опишіть у зошиті елементи панелі інструментів Малювання, подані на малюнку 3.10. За потреби скористайтеся прийомом затримки мишки для визначення назв кнопок, розташованих на панелі інструментів Малювання.
Морзе Н. В. Інформатика: підруч. для 10 кл. загальноосвіт. навч. закл.: рівень стандарту/Н. В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська. — К.: Школяр, 2010. — 304 с.: іл. Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку інтерактивні технології акселеративні методи навчання Практика тести, тестування онлайн задачі та вправи домашні завдання практикуми та тренінги питання для дискусій в класі Ілюстрації відео- та аудіоматеріали фотографії, малюнки графіки, таблиці, схеми комікси, притчі, приказки, кросворди, анекдоти, приколи, цитати Доповнення реферати шпаргалки фішки для допитливих статті (МАН) література основна та додаткова словник термінів Удосконалення підручників та уроків виправлення помилок в підручнику заміна застарілих знань новими Тільки для вчителів календарні плани навчальні програми методичні рекомендації обговорення Ідеальні уроки-кейси Якщо у вас є виправлення або пропозиції до даного уроку, напишіть нам. Якщо ви хочете побачити інші корективи і побажання до уроків, дивіться тут - Освітній форум. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: