Гіпермаркет Знань>>Малювання>>Малювання 1 клас. Повні уроки>> Малювання:Види ліній та їх напрямків. Повні уроки Таку гімнастику і для обох рук, необхідно проводити перед кожним заняттям малювання, поки твердість і рухливість рук не відновляться до потрібного стану для художника. Практичні заняття: Перевіримо рухливість правої руки на момент початку нашого курсу занять. Для цього на прикріпленому аркуші паперу визначимо на-око, якого розміру може вміститися коло і де буде її нижня точка. Спробуємо намалювати коло, або те, що у нас вийде, обертанням руки, не відриваючись від паперу, з лівого нижнього положення, до правого, максимально нижнього положення наміченої кола. Якщо початкова точка, отриманої фігури, схожої на коло, ліворуч внизу і кінцева точка справа внизу, знаходяться на відстані двох сантиметрів і менше, тобто - коло замкнулося майже, я вітаю тебе, мій друг, рухливість руки добре збереглася. Ті, у кого результат вийшов гірше, не турбуйтеся, займаючись з нами, вже через 10 уроків, якщо ви зробите це ж вправу і порівняйте його з сьогоднішнім малюнком, ви побачите свої успіхи. Правильно буде почати заняття по малюнку з виконання вправи з малювання ліній. Лінія це мова малюнка. Лінії можуть бути легкі, тонкі, витончені і веселі або товсті, жорсткі, колючі. З їх допомогою можна передати різні настрої. Все залежить від натиску на олівець (перо, пензель) і емоційного стану художника. Продовжимо розпочатий малюнок і спробуємо, отриману фігуру привести ближче до кола. Не стираючи намальованої лінії, будемо малювати лінії поруч, поки не отримаємо правильну окружність. На око визначимо центр нашої окружності і поставимо крапку. З цієї точки проведемо лінії - радіуси вгору, вниз, вправо, вліво. Таким чином, ми розділимо круг на чотири частини. Не поспішаючи, заповнимо такими ж лініями - радіусами всі чотири сектора кола. Там, де лінії, здадуться вам рідко розташованими, додайте, провівши додаткові лінії від кола до центру. Заповнюйте лініями коло до тих пір, поки всі лінії не зіллються в одне суцільне пляма. Молодці, дітки я вітаю вас з початком творчого періоду. Для подальших занять необхідно придбати мольберт, спеціальний папір для малювання і звичайні прості олівці різної м'якості, від В до 6В. Частіше за все будуть використовуватися олівці середньої м'якості І ще одна вправа: http://www.youtube.com/watch?v=h6kvexquJt4&feature=related А ще раджу завести спеціальну папку для своїх робіт і зберігати в ній всі малюнки, щоб можна було бачити і самому оцінити свої успіхи. Не сумнівайся, успіхи будуть, і будуть відповідати прикладеним терпінню і зусиллям. З цієї папки, в кінці навчання, відберемо роботи на виставку, на яку запросимо своїх друзів. Бажаю успіхів. Список використаних джерел: Урок на тему: Зображення на площині "Чарівний світ метеликів" Адзима Т. М., заступник директора з виховної роботи, Скадовська школа № 3 Херсонської обл. Алексеева В. В. Что такое искусство? М.: Советский художник, 1993.
№18 №18 Над уроком працювали: Пилипенко В.В. Адзима Т.М. Відредаговано та надіслано: Пилипенко В.В. Предмети > Малювання > Малювання 1 клас |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: