Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 4 клас>> Інформатика: Програма “Мой комп’ютер” Папки і файли
Вас вітає Київ На кожному диску можуть знаходитись сотні і навіть тисячі різних файлів. У нас виникло питання: як зробити, щоб їх було зручно знайти? Учитель запропонував нам уявити собі диск, як шухляду письмового столу, в якому лежать десятки різних аркушів з малюнками, віршами, піснями (файли). Якщо всі вони будуть просто так лежати в шухляді, то знайти потрібний аркуш буде складно і довго. Значно зручніше, якщо ми розкладемо їх по папках, а папки ці підпишемо. Якщо нам з якимось віршем, то ми відкриємо палку потрібно буде знайти аркуш "Вірші", в якій швидше знайдемо потрібний аркуш. Якщо в папці "Вірші" аркушів багато, їх теж можна розкласти по папках. І в кожну з них помістити вірші окремого автора. Тоді, відкривши папку "Вірші", ви знаходите папку "Тарас Шевченко". Потім уже в ній легко знайти потрібний вірш. Аналогічно розташовують файли на дисках. їх збирають у групи і кожну групу записують у папку.
Відкрий текстовий редактор WordPad. Навчимося завантажувати до редактора текст, вже записаний на диску. На диску О: в папці "4 клас" заготовлений текстовий файл "Урок 19.doc". Завантаж цей файл з диска до редактора. Для цього підведи вказівник миші до кнопки Открыть у верхній частині вікна і клацни лівою кнопкою миші. Відкриється вікно Открыть Підведи вказівник миші до кнопки рядочка Папка і клацни лівою кнопкою миші. Відкриється список дисків па твоєму комп'ютері. Знайди диск D:, підведи вказівник миші і клацни лівою кнопкою. У вікні з'явиться список папок і файлів цього диска. Підведи вказівник миші до папки "4 клас" і двічі клацни лівою кнопкою. У вікні з'явиться список файлів цієї папки. Серед них знайди файл "Урок 19.doc". Підведи вказівник миші до імені цього файлу і двічі клацни лівою кнопкою. Текст з цього файлу завантажиться до редактора. Прочитай цей текст. Постав заголовок посередині. Для цього скористайся кнопкою .Выравнивание по центру. Встанови розмір символів у заголовку 18. Використовуючи па панелі інструментів кнопки, зроби текст жирнішим, з нахилом підкресленим.
леклеа рогоцьбе зялозу льжувера дібьле. ''Яке число в натуральному ряді чисел дорівнює сумі всіх попередніх чисел?
Колесніков С.Я., Ломаковська Г.В., Рівкінд Ф.М., Ривкінд Й.Я. Сходинки до інформатики. 4 клас Вислано читачаму з сайту'
конспект урока опорный каркас презентация урока акселеративные методы интерактивные технологии Практика задачи и упражнения самопроверка практикумы, тренинги, кейсы, квесты домашние задания дискуссионные вопросы риторические вопросы от учеников Иллюстрации аудио-, видеоклипы и мультимедиа фотографии, картинки графики, таблицы, схемы юмор, анекдоты, приколы, комиксы притчи, поговорки, кроссворды, цитаты Дополнения рефераты статьи фишки для любознательных шпаргалки учебники основные и дополнительные словарь терминов прочие Совершенствование учебников и уроков исправление ошибок в учебнике обновление фрагмента в учебнике элементы новаторства на уроке замена устаревших знаний новыми Только для учителей идеальные уроки календарный план на год методические рекомендации программы обсуждения Интегрированные уроки
Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам. Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: