Гіпермаркет Знань>>Інформатика >>Інформатика 10 клас>> Інформатика: Відеопереходи між кліпами чи зображеннями. Назви й титри
Аналогічно до використання анімаційних ефектів зміни слайдів у комп’ютерних презентаціях, під час створення фільму можна додавати відеопереходи між окремими кліпами. Перелік відеопереходів міститься в збірці Відеопереходи. Відобразити його на панелі Вмісту так само, як і відеоефекти, можна різними способами. Додавати відеопереходи до проекту зручно на Аркуші розкадрування (мал. 10.2) — для цього достатньо перетягнути лівою клавішею мишки потрібний відеоперехід на прямокутник, що розміщений між кліпами.
Вправа 10.2.1. Додавання відеопереходів між кліпами. Завдання. До проекту Музичні фонтани.mswmm, що збережений у папці М ультимедіа вашої структури папок, додати відеопереходи міжкліпами. 1. Відкрийте проект Музичні фонтaни.mswmm, збережений у папці Мультимедіа вашої структури папок. 2. На панелі Операцій з фільмами в розділі Монтаж фільму оберіть вказівку Перегляд відеопереходів. 3. Додайте відеопереходи між кліпами, один з яких завершує відеозапис фонтана в одному з міст, а другий є початком відеозапису в іншому місті. Для цього в прямокутник між кліпами Фонтан Одеса та Фонтан Барселона додайте відеоперехід Вигин, вгору (мал. 10.2). Аналогічно між іншими кліпами додайте відеопереходи Вигин, назовні; Вихор; Відобразити; Віяло, усередину. 4. Виділіть перший кліп на Аркуші розкадрування та виконайте вказівку Відтворення/Відтворити аркуш розкадрування. Перегляньте, як впливають додані відеопереходи на відтворення відеокліпу. 5. Виконайте вказівку Файл/Зберегти проект.
Використовуючи назви й титри, можна додати до проекту назву фільму, пояснення чи коментарі до окремих кліпів, титри наприкінці фільму з відомостями про авторів, використані матеріали тощо. Щоб додати назви чи титри, можна виконати вказівку Сервіс/Назви й титри або на панелі Операцій з фільмами в розділі Монтаж фільму вибрати посилання Створення назв і титрів . У вікні Де додати назву? слід обрати один із можливих Далі пропонується ввести потрібний текст та, за потреби, змінити деякі параметри форматування тексту та анімацію. Вибір посилання Готово завершує створення назви чи титрів, для яких можуть бути використані окремі кадри, що містять назву фільму, назву кліпу чи титри в кінці фільму, або ж назву кліпу можна додавати до наявного кліпу. Вправа 10.3.1. Додавання назви фільму та назв кліпів до проекту. Завдання. До проекту Музичні фонтани.mswmm, що збережений у папці Муль тимедіа вашої структури папок, додати назву фільму та назви деяких кліпів. 1. Відкрийте проект Музичні фонтaни.mswmm, збережений у папці Мультимедіа вашої структури папок. 2. На панелі Операцій з фільмами в розділі Монтаж фільму оберіть вказівку Створення назв і титрів. 3. У вікні Де додати назву? оберіть посилання Додати назву на початку фільму. 4. У вікні Введіть текст назви введіть фразу Музичні фонтани та оберіть посилання Змінити шрифт і колір тексту. 5. У вікні Виберіть шрифті колір назви змініть колір тексту на блідо-рожевий, колір фону на чорний. 6. Натисніть посилання Готово. 7. На Аркуші розкадрування натисніть кнопку Відображення шкали часу та виділіть на Шкалі часу відеокліп Фонтан Одеса. 8. На панелі Операцій з фільмами в розділі Монтаж фільму оберіть вказівку Створення назв і титрів. 9. У вікні Де додати назву? оберіть посилання Додати назву на вибраному кліпі на шкалі часу. 10. Введіть назву Одеса та оберіть посилання Змінити анімацію назви. 11. У відповідному діалоговому вікні зі списку оберіть анімацію з назвою Заголовок новин та оберіть посилання Готово. 12. Аналогічно додайте назви міст на початку кожного наступного відеозапису. 13. Перегляньте створений проект. 14. Виконайте вказівку Файл/Зберегти проект.
Морзе Н. В. Інформатика: підруч. для 10 кл. загальноосвіт. навч. закл.: рівень стандарту/Н. В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська. — К.: Школяр, 2010. — 304 с.: іл. Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку інтерактивні технології акселеративні методи навчання Практика тести, тестування онлайн задачі та вправи домашні завдання практикуми та тренінги питання для дискусій в класі Ілюстрації відео- та аудіоматеріали фотографії, малюнки графіки, таблиці, схеми комікси, притчі, приказки, кросворди, анекдоти, приколи, цитати Доповнення реферати шпаргалки фішки для допитливих статті (МАН) література основна та додаткова словник термінів Удосконалення підручників та уроків виправлення помилок в підручнику заміна застарілих знань новими Тільки для вчителів календарні плани навчальні програми методичні рекомендації обговорення Ідеальні уроки-кейси Якщо у вас є виправлення або пропозиції до даного уроку, напишіть нам. Якщо ви хочете побачити інші корективи і побажання до уроків, дивіться тут - Освітній форум. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: