Гіпермаркет Знань>>Інформатика >>Інформатика 10 клас>>Спільне в процесі опрацювання зображень в середовищі текстового процесора MS Word та в програмі підготовки комп’ютерних презентацій
Що спільного в процесі опрацювання зображень в середовищі текстового процесора MS Word та в програмі підготовки комп’ютерних презентацій? Як створити фрагмент зображення? Як можна повертати вставлене зображення? Як змінити порядок розміщення зображень у різних шарах текстового документа? Як працювати з вставленими в текст організаційними діаграмами? Що називають списками у текстовому документі? Які особливості нумерованих і маркірованих списків? Як налагодити панелі інструментів під час роботи з текстовим процесором?
Як використовувати картинки з колекції Microsoft, розміщеної в Інтернеті? Як до зображення додати рамки й тінь? Які інструменти дають змогу вирівнювати графічні об’єкти?
У текстовий документ, як і до слайдів комп’ютерної презентації, можна вставляти графічні зображення за допомогою вказівки Вставка/Малюнок, яка дає змогу обрати потрібний тип об’єкта. До складу пакета програм Microsoft Office входять колекції картинок Microsoft, частина яких розміщується у відповідних папках на комп’ютері, інші можна знайти в Інтернеті на вузлі Office Online.
Для вставляння картинки з колекції потрібно виконати вказівку Вставка/Малюнок/Картинки. Пошук необхідних для оформлення документа картинок можна здійснити за допомогою Майстра пошуку, що розміщується в області завдань Картинки, попередньо переглянувши Поради з пошуку кліпів. Як використовувати картинки з колекції Microsoft, розміщеної в Інтернеті? Процес вставляння у текстовий документ цифрових чи відсканованих фотографій, зображень з інших програм і файлів та їх подальше опрацювання не відрізняється від подібних процесів при роботі з програмою MS PowerPoint. Так, для вставляння малюнка, збереженого у файлі, потрібно вибрати вказівку Вставка/Малюнок/З файла. Для пошуку зображення серед файлів певного типу, слід в полі Тип файла вказати відповідне значення; в поле Ім’я файла — ввести ім’я або шаблон для пошуку файла. Після вставляння малюнка чи іншого зображення до документа можна змінити його формат: кольори та лінії, розмір, розташування в тексті документа тощо. Д ля цього спочатку це зображення слід виділити — в результаті його буде обрамлено у прямокутник з відповідними маркерами.
Морзе Н. В. Інформатика: підруч. для 10 кл. загальноосвіт. навч. закл.: рівень стандарту/Н. В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська. — К.: Школяр, 2010. — 304 с.: іл.
Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку інтерактивні технології акселеративні методи навчання Практика тести, тестування онлайн задачі та вправи домашні завдання практикуми та тренінги питання для дискусій в класі Ілюстрації відео- та аудіоматеріали фотографії, малюнки графіки, таблиці, схеми комікси, притчі, приказки, кросворди, анекдоти, приколи, цитати Доповнення реферати шпаргалки фішки для допитливих статті (МАН) література основна та додаткова словник термінів Удосконалення підручників та уроків виправлення помилок в підручнику заміна застарілих знань новими Тільки для вчителів календарні плани навчальні програми методичні рекомендації обговорення Ідеальні уроки-кейси Якщо у вас є виправлення або пропозиції до даного уроку, напишіть нам. Якщо ви хочете побачити інші корективи і побажання до уроків, дивіться тут - Освітній форум. |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: