KNOWLEDGE HYPERMARKET


Вплив Сікорського на технічний прогрес ХХ ст

Гіпермаркет Знань>>Всесвітня історія >>Всесвітня історія 10 клас>> Всесвітня історія: Вплив Сікорського на технічний прогрес ХХ ст.

Фішки для допитливих до предмету Всесвітня історія 10 клас.

Тема «Вплив Сікорського на технічний прогрес ХХ ст».


Знаменитий авіаконструктор і промисловець Ігор Іванович Сікорський народився в 1889 році в сім'ї відомого медика Івана Сікорського. Ігор Іванович був відомим ученим, філософом та громадським діячем. З 1908 року він почав займатися будуванням літаків. Він побудував перший в світі чотирьох-моторний літак. Завдяки І.І.Сікорському на світ з’явилися такі літаки, як «Російський витязь» та «Ілля Муромець».


Сікорський

Емігрувавши до Америки, Сікорський продовжує займатися літакобудуванням, де під його керівництвом створюють військові і пасажирські літаки та гелікоптери.

Роки дитинства та юності

Ігор Іванович Сікорський народився в місті Києві 25 травня 1889 року. Батько майбутнього авіатора був професором психіатрії і працював в Університеті святого Володимира.

Під час поїздки до Німеччині Сікорський вперше дізнався про повітроплавання, а по приїзду додому він захопився авіа моделюванням. І хоча юнак вступив до Морського училища в Петербурзі, з часом він зрозумів, що його мрією є авіаконструювання. Тому він повертається до Києва і вступає в політехнічний інститут, а паралельно відвідує секцію повітроплавання.

Кар'єра Сікорського в Росії

Після року навчання в паризькій школі повітроплавальної техніки юнак повертається до Росії та починає працювати над своїм першим проектом гелікоптера. Його перші моделі мали невелику вантажопідйомність і ще не мали надійної системи управління. Після отримання ліцензії на здійснення польотів Сікорський проводить на моделі S-5 показовий політ тривалістю 30 секунд.


Сікорський

В 1912 році наступну модель, сконструйовану Ігорем Івановичем, приймають на озброєння в Російську армію. Далі був випущений літак з 4-ма двигунами та вантажопідйомністю в 600 кг «Російський витязь», який послужив основою для випуску серійних бомбардувальників «Ілля Муромець».

Життя в еміграції

Так як Сікорський не був шанувальником революції і працював з французькими інтервентами, то йому довелось назавжди емігрувати з Росії. В США Сікорський засновує компанію, яка почала займатися проектуванням літаків, а згодом переобладнується на виготовлення гелікоптерів, про які вже давно мріяв відомий авіаконструктор.

А вже в 1939 році публіці був показаний перший успішний гелікоптер Сікорського. Згодом його гелікоптери були прийняті на озброєння авіації Америки і Великобританії. Крім того гелікоптери Сікорського можуть похвалитися рядом авіаційних рекордів. Його модель S-61 змогла здійснити перший трансатлантичний переліт, а на S-65 був здійснений переліт через Тихий океан.


Сікорський

Через деякий час Ігор Іванович всі справи компанії передав своєму синові.

Предмети > Всесвітня історія > Всесвітня історія 10 клас > Освіта і наука. Література і мистецтво > Освіта і наука. Література і мистецтво. Фішки для допитливих