KNOWLEDGE HYPERMARKET


Економіка уроки

Гіпермаркет Знань>>Економіка

Search Computer.jpg
  Визначення терміну

Економіка — це теорія управління господарством, суспільними господарськими системами різних розмірів (від домогосподарств до загальнолюдського глобального господарства планети Земля), різних видів та епох.

Ця наука вивчає господарство, сукупність усіх процесів, що використовуються людиною для забезпечення життя та задоволення своїх потреб. Людина створює необхідні собі блага, умови та засоби до існування застосовуючи власну працю. Термін «економіка» перекладається з давньогрецької οἰκονομία - "управління домогосподарством" від οἶκος - "дім" + νόμος номос- "звичай" чи "право".

Економіка уроки

Основні розділи економіки:

мікроекономіка , яка вивчає процеси господарювання у підприємства, сім'ї, фірмі тощо

макроекономіка , яка досліджує господарські процеси у народних господарствах країн світу та в глобальному господарстві, господарстві глобального суспільства в цілому.

Бізнес, фінанси, державні інститути, але й злочинність, освіта, релігія та інші соціальні сфери такі як війна та наука – економіка проявляє себе скрізь.

Ціль економіки полягає в  поясненні того, як працюють господарства.
Конспекти уроків: Економіка, економіка україни, економіка україни, економіка підприємства, національна економіка, ринкова економіка, реферат економіка, розвиток економіки, розвиток економіки, міжнародна економіка, економіка праці, основи економіки, реферат на тему економіка, курсова з економіки, підручники з економіки, економіка в школі


Найбільша бібліотека рефератів з економіки,домашні завдання, ГДЗ економіка, відповіді на тести, все для вчителя та школярам на допомогу у підготовці до домашньої роботи, глибоке вивчення економіки, тести з економіки.

Уроки економіки, програми з економіки, економіка реферати, тести та готові домашні завдання, курс економіки, підручники з економіки, економіка в школі, розробки уроків з економіки, планування з предмету економіка.

Онлайн бібліотека з підручниками та книгами
з економікина скачку безкоштовно, економіка онлайн, економіка тексти, календарно-тематичне планування з економіки, шкільний календарний план.


Збірка конспектів уроків з економіки,  тести з різних предметів для підготовки до ЗНО. Школа онлайн, економіка онлайн,  вивчення економіки, книги та підручники  з економіки, підготовка до уроків.


Бібліотека літератури з економіки,
уроки економіки, конспекти уроків з економіки, підручник з економіки, готові домашні завдання,курс економіки онлайн, тестування з предметів.


Онлайн бібліотека з підручниками та книгами з економіки, 
підручники з економікина скачку безкоштовно, економіка онлайн, географія тести, календарно-тематичне планування з економіки, уроки економіки онлайн, розробки уроків з економіки, книги з економіки, економіка в школі, ЗНОекономіка