KNOWLEDGE HYPERMARKET


Колаж «Ефект фенікса»

Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 9 клас>> Інформатика: Поняття комп'ютерної графіки.

Підручник до предмету Інформатика 9 клас.

Тема «Колаж «Ефект фенікса»».                                                               Колаж «Ефект фенікса»Крок 1

Яскравість цього ефекту залежить від якості початкової фотографії. На фото повинна бути людина з довгим волоссям, краще всього якщо вони будуть розвіюватись на вітрі. Блонд підходить краще всього, тому якщо локони вашої моделі темні, спробуйте замінити їх на світлі за допомогою засобів Photoshop.


6.05-3.jpg
 Мал. 1


Крок 2

Великий обсяг роботи включає  процес “причісування” волосся за допомогою інструмента Smudge Tool. Використовуємо гранжевий пензель маленького діаметру і жорсткістю 50% на початку, згодом, якщо буде потреба збільшуємо жорсткість. Працюємо обережними рухами починаючи з голови  в бік кінчиків волосся.


6.05-4.jpg
 Мал. 2


Крок 3

Продовжуємо опрацьовувати фото в природному напрямку росту волосся, як показано на малюнку нижче (звертаємо увагу на хвилясті чорні штрихи). Коли опрацюємо всі локони, продублюємо шар і, використовуючи пензель великого діаметру, ще раз пройдемо по локонам. (не торкаючись вуха або шкіри.)


6.05-5.jpg
 Мал. 3


Крок 4

Використовуємо Polygonal Lasso Tool, щоб виділити волосся - тут непотрібна точність. Тепер застосовуємо до виділення Feather розміром 15 пікселів.


6.05-6.jpg
 Мал. 4

Крок 5

У вибранного масиву волосся збільшимо яскравість на 9, і контрастність на 41. Ці налаштування варіюються в залежності від зображення – просто намагаємось пропрацювати волосся для більшого ефекту. Тепер потрібно зробити кольорову корекцію. Надаємо волоссю свічення за допомогою жовтих відтінків і освітлення. Змінюємо налаштування, доки не вийде полум’я .

6.05-7.jpg
Мал. 5

Крок 6

Це полум’я буде створювати жар, так що за допомогою Blur Tool додаємо контурам обличчя і шиї розмиті плями.


6.05-8.jpg
 Мал. 6

Крок 7

Наприкінці використовуємо яскраво-жовтий brush і додаємо розпечених ділянок на волосся. Розмиваємо цей шар і змінюємо Blending Mode на Overlay.
Залишилось додати ефект hue жовтого кольору кінцевому зображенню і застосувати тіні за бажанням. Наш результат можна побачити на мал.7 .


6.05-9.jpg
         

Надіслав вчитель математики Ліцею МАУП Дніпровського району Холодова Олена Станіславівна

Планування уроків з інформатики онлайн, завдання та відповіді по класам, домашнє завдання з інформатики 9 класу скачати

Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Поняття комп'ютерної графіки > Поняття комп'ютерної графіки. Підручники основні і допоміжні