KNOWLEDGE HYPERMARKET


Конспект уроку до теми: «Розташування художніх текстів»

Гіпермаркет знань>>Інформатика >> Інформатика: Введення і форматування віршованих текстів


План-конспект уроку з курсу «Інформатика 4 клас» з теми «Розташування художніх текстів»



                                                                   Урок №23

                                           Тема: Розташування художніх текстів


Мета уроку:

•    розвивати навички роботи з текстовим редактором;
•    розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;


Обладнання: програма "WordPad".


                                                                Хід уроку


I.    Організаційний момент.

Повторення правил з техніки безпеки.
Відгадати  з  яких байок уривки

                                                Раз на вікні у панському будинку
                                                Патлатий цуцик спочивав .
                                                То ляже на бочок, то догори -  на спинку,
                                                а то на лапки морду клав.

Весною Муха – ледащиця
Майнула у садок
На ряст, на квіти подивиться,
Почуть зозулин голосок.

                                                От чи пило, чи ні,- аж глядь суне Вовк-
                                                Такий страшенний та здоровенний!
                                                Та так прямісінько й біжить
                                                До бідного Ягняти.
                                                Ягняті нікуди тікати,
                                                Стоїть, сердешне, та дрижить...
                                                А Вовк, неначе комісар, кричить…

—    Здоров був, Цуцику! Знічев'я спочиваєш?
... Либонь не знаєш собачого життя мого?

                                                Того заїла всмерть,
                                                Другого обідрала.
                                                Піймали щуку молодці та в каплиці.
                                                Гуртом до саду притаскали, хоча
                                                Чуби й мокренькі стали.
                                                На річ таку Бджола сказала:
                                                -Нехай воно і так;
                                                Та тільки он що я чувала...

Синиця славу розпустила,
Що хоче море запалить,
Що море буцім-то згорить
Така, бач, є у неї сила.


Байки:  "Хлопчик і гадюка", "Жаба й Віл", "Муха й Бджола", "Цуцик", Щука", "Синиця"


II.    Перeвipкa домашнього завдання.

1.    На малюнку 33 квадрати.
2.    Яблуко, щука, шапка, горщик, килим, чоботи.


III.    Актуалізація опорних знань.

•    Як вирівняти текст за допомогою маркерів на лінійці? (Виділити текст та перемістити маркер на необхідну відстань).
•    Яке призначення верхнього маркера, нижнього лівого, правого? (Див. урок 21.)


IV.    Вивчення нового матеріалу.

1. Робота з підручником стор.48.
2. Фізкультхвилинка.

                                            Раз, два, три, чотири, п'ять –
                                            Вийшов зайчик погуляти.
                                            Зимно зайчику стояти,
                                            Треба трішки пострибати:
                                            Скік – скок, скок – скок –
                                            треба трішки пострибати.


V.    Робота за комп'ютером. Програма "WordPad".

Виконати завдання стор.49.

Релаксація. Вправи для очей.

Покласти долоні одну на одну таким чином, щоб утворився трикутник, затулити цим трикутником очi i повторити вci вправи за вищевказаною послідовністю. Oчi під долонями повинні бути відкриті, але долоні не повинні пропускати світло.

Вправи для рук.

З'єднати долоні разом перед собою. На рахунок раз – роблячи упор на пальці, розвести долоні в сторони; на рахунок два – з'єднати долоні разом; на рахунок три – роблячи упор на долоні, відхилити пальці лівої руки від правої; на рахунок чотири – привести пальці у вихідне положення.


VI.    Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.

•    Навіщо потрібен маркер? (Встановлення необхідної відстані).


VII.    Домашнє завдання.

Виконати завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 49(2, 3)).


 




Надіслано вчителем інформатики Кириченко В. М.

Календарно-тематичне планування з інформатики, відео з інформатики онлайн, Інформатика в школі скачати

Предмети > Інформатика > Інформатика 4 клас > Введення і форматування віршованих текстів > Введення і форматування віршованих текстів. Конспект уроку і опорний каркас