KNOWLEDGE HYPERMARKET


Конспект уроку на тему: Призначення, можливості і класифікація

Гіпермаркет знань>>Інформатика 9 клас >>Інформатика >> Інформатика: Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту.


План-конспект уроку з курсу «Інформатика 9 клас» з теми «Призначення, можливості і класифікація»


                                                        ПРИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМ ОБРОБКИ ТЕКСТІВ


ТЕМА.
ПРИЗНАЧЕННЯ, МОЖЛИВОСТІ І КЛАСИФІКАЦІЯ СИСТЕМ ОБРОБКИ ТЕКСТІВ
Дата ;
Учитель
Мета: пояснити поняття
≪системи обробки текстів≫,
≪текстовий процесор≫,

їх призначення, можливості, класифікацію; ознайомити з різними
форматами файлів; навчити створювати, відкривати, зберігати текстові
документи.

Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь, навичок.


Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, інструкції з ТБ у комп'ютерному класі

Програмне забезпечення:

                                ХІД УРОКУ


І. Організаційний етап

II. Перевірка домашнього завдання

1. Перевірка завдання, заданого за підручником


2. Фронтальне опитування

1) Які основні елементи вікна має браузер Internet Explorer/ Opera?
2) Назвіть принципи організації пошуку інформації в Інтернеті.
3) Які ви знаєте українські пошукові системи?
4) Які існують правила складання запитів у процесі роботи з пошуковими системами?
5) Наведіть приклади основних сервісів всесвітньої мережі, їх призначення та використання.


3. Творча робота

Повідомлення про причини виникнення Інтернету.


III. Актуалізація опорних знань

Запитання для фронтальної бесіди

1. У якому вигляді може бути представлена інформація?
2. Які програми для обробки інформації вам відомі?
3. З чого складається ім'я файла?
4. Яке призначення розширення імені файла?
5. Як записується шлях до файла?
51


IV. Вивчення нового матеріалу (міні-лекція)

План вивчення теми

1. Призначення можливості і класифікація систем обробки текстів.
2. Огляд середовища текстового процесора.
3. Створення, відкриття й збереження текстового документа.
4. Формати файлів документів.
5. Використання довідкової системи текстового процесора


V. Засвоєння нових знань і вмінь

1. Робота з підручником
2. Робота з додатковим матеріалом
3. Додаткові завдання

1) Назвіть спільні елементи вікна Мій комп'ютер, браузера Internet
Explorer та текстового редактора MS Word.
2) Назвіть елементи вікна лише текстового редактора MS Word.
3) Складіть доповідь, використовуючи схему:

4. Робота за комп'ютером


VI. Підбиття підсумків уроку


VII. Домашнє завдання

1. Завдання за підручником:

Дія Способи виконання (2 варіанти)
Створення документа
Відкриття документа
Збереження документа

3. Підготувати повідомлення за темою «Професії, що потребуютьзнання систем обробки текстів.»





Надіслав викладач інформатики Миловидов Юрій Олегович, університет «КРОК»


Матеріали з інформатики онлайн, завдання та відповіді по класам, плани конспектів уроків з інформатики скачати

Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту > Призначення, можливості і класифікація систем обробки тексту. Конспект уроку і опорний каркас