Гіпермаркет Знань>>Хореографія>>Хореографія 2 клас>> Хореографія: Баттман тендю (2 клас) Конспект уроку до предмету Хореографія 2 клас.
Тема«Народні танці. Баттман тендю». Хід уроку
Мета• За допомогою уроків хореографії викликати зацікавленість дітей до танцювального мистецтва; Задачі• Продовжувати знайомити учнів зі специфікою хореографічного мистецтва; Народні танціСьогодні на уроці ми з вами поговоримо про найдревніший вид мистецтва хореографії – народні танці. Протягом багатьох віків людина висловлювала свій емоційний стан за допомогою танцювальних рухів. В танці люди намагалися відобразити своє повсякденне життя, переживання та радість. Народні танці дуже мелодійні та образні, завдяки характерним танцювальним рухам та яскравому вбранню. Рухи та музика народних танців передавалась із покоління в покоління та з часом видозмінювались, вносились певні корективи. У кожної країни є свої народні танці, які являються її візитною карткою. Так, наприклад, для України народним танцем є гопак, козачок, в Угорщині – чардаш, в Росії – калинка і бариня, а в Італії – тарантела. Кожний народний танець має свої національні особливості в залежності від регіону проживання, але їх об’єднує історичний літопис народу. На перший погляд народні танці здаються занадто простими, але щоб їх виконувати потрібно наполегливо працювати, відточуючи кожний рух, жест, поставу і тому подібне. Баттман ТендюЯкщо ми музику розуміємо завдяки нотам, так само і в танцях існує своя термінологія. Вона зародилася ще в сімнадцятому столітті у Франції при Королівській Академії танцю, і поступово стала загальновизнаною у всьому світі. А французька мова стала обов’язковою в термінології, як латина в медицині. Сьогодні ми познайомимося з таким терміном, як «Battements tendus», який ви будете багато раз чути при вивченні танців. Battements tendus в перекладі з французької значать натягнуті рухи. Вправа виконується завдяки згинанню та розгинанню стопи ковзанням по підлозі до положення ноги на носок. Виконувати цю вправу слід з першої або п'ятої позиції за трьома напрямками, тобто вперед, в сторону, назад. Ця вправа ставить за мету навчитися правильно витягати ногу в потрібному напрямку, виробити силу і еластичність підйому і красиву лінію ніг. 1. Баттман тендю (права в сторону на носок); |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: