Гіпермаркет Знань>>Хореографія>>Хореографія 10 клас>> Українська мова: Техника медленного вальса Конспект уроку до предмету Хореографія 10 клас.
Тема
Повільний вальсЕлегантність, м'якість і легкість рухів поєднує в собі найкрасивіший європейський танець – повільний вальс. Цей танець знайомий кожному. Його танцюють на випускному вечері в школі, на весіллі, ювілеях та на знаменитих Віденських балах. Головним сенсом цього танцю є повага партнерів по відношенню один до одного. Вальс передає почуття захоплення, неймовірну ніжність і об’єднує цілі покоління людей. Виконавці цього чудового танцю відрізняються граціозністю рухів та гарною поставою. Вальс став безсмертною класикою, який буде танцювати ще не одне покоління. Історія повільного вальсуПовільний вальс почали танцювати більше ста років тому. За свою довгу історію від не раз змінювався, розвивався та дав початок зародження новим танцям. Деякий час повільний вальс навіть піддавався гонінням, так як декому ввижалось, що танцювати в обіймах це неприпустимо і непристойно. Між тім цей красивий танець і надалі поширювався та набував популярності в багатьох країнах світу. Але найбільших змін вальс зазнав на рубежі переходу від віденського вальсу до повільного. Саме в Англії повільний вальс оформився остаточно, хоча його місце зародження залишилось невідомим. Різновидами вальсу вважають віденський вальс, повільний та вальс-бостон, і кожен з них зачаровує нас свою красою. Повільний вальс підкорив своїх глядачів особою легкістю та душевною теплотою. Характерні особливостіХарактерною особливістю повільного вальсу є його стриманість, неквапливість та спокій під час виконання. Танцююча пара заворожує своїми плавними рухами, створюючи ілюзію, що виконавці під час танцю пливуть. Техніка виконанняПри виконанні будь-якого вальсу задіяна велика кількість поворотів у різні боки. А коли їх кількість зменшується, то танцювальний ритм уповільнюється і перетворюється на повільний вальс. Для повільного вальсу вихідною позицією ніг вважається шоста позиція. Під час танцю ноги плавно ковзають і послідовно переходять то на підйом, то на опускання носочків пальців та завершують м’яким опусканням на повну ступню, трошки згинаючи ногу в коліні. У повільному вальсі підйом починають в кінці першої чверті, а наприкінці третьої чверті - опускають. При виконанні танцю нога плавно від стегна відводиться назад. Ковзання по підлозі виконується стопою подушечки і переходить на носок, потім знов на подушечку та на завершення виконується м’який перехід на всю ступню, переносячи на неї вагу корпусу. Роблячи кроки вперед чи назад, нога повинна проходити з опорною ногою через шосту позицію ніг. Якщо при виконанні танцю потрібно виконати кроки в бік, то це робиться з носка, плавно переходячи на подушечку і завершується м’яким переходом на ступню. В повільному вальсі всі кроки виконуються м’яко, легко та без зайвої напруги. А початок кожного такту підсилюється інтенсивним рухом. Предмети > Хореографія > Хореографія 10 клас > Техника медленного вальса > Техника медленного вальса. Конспект уроку і опорний каркас |
Авторські права | Privacy Policy |FAQ | Партнери | Контакти | Кейс-уроки
© Автор системы образования 7W и Гипермаркета Знаний - Владимир Спиваковский
При использовании материалов ресурса
ссылка на edufuture.biz обязательна (для интернет ресурсов -
гиперссылка).
edufuture.biz 2008-© Все права защищены.
Сайт edufuture.biz является порталом, в котором не предусмотрены темы политики, наркомании, алкоголизма, курения и других "взрослых" тем.
Ждем Ваши замечания и предложения на email:
По вопросам рекламы и спонсорства пишите на email: