Малювання 7 клас - зібрання найкращих шкільних уроків з малювання. Школярі освоять такі поняття, як простір і об’ємно-просторова форма, лінійна перспектива, точка зору, дизайн-графіка, художні прийоми зображення шрифтів, використання закономірностей зорового сприймання, змістових акцентів, символіки, метафор, візуальної комунікації.
Конспекти уроків, реферати, презентації, кросворди, практикуми, лабораторні, кейси та багато інших цікавих матеріалів з малювання розміщено на Гіпермаркеті Знань. Інтерактивне навчання — це крок в напрямку до майбутнього!
Гіпермаркет Знань>>Малювання>>Малювання 7 клас
1. Простір і об’ємно-просторова форма. 2. Тема 1. Художні засоби зображення простору. 3. Художньо-виразні засоби зображення простору та об’ємно-просторової форми – ритм ліній і плям. Навичок моделювання простору та об’ємно-просторових форм. 4. Художньо-виразні засоби зображення простору та об’ємно-просторової форми – колір (оптичні властивості). 5. Художньо-виразні засоби зображення простору та об’ємно-просторової форми – повітряна перспектива(в графіці та живопису). 6. Лінійна перспектива. Лінія горизонту (висока, низька). 7. Лінійна перспектива. Точка зору. 8. Линійна перспектива. Точка сходження. 9. Тема 2. Об’ємно-просторова форма .Архітектура і місто. 10. Об’емно-просторова форма. Пропорції, деталізація, масштаб, тектоніка. 11. Об’емно-просторова форма. Конструктивні і функціональні зв’язки форми і матеріалу. 12. Архітектура (вид мистецтва, стилі). 13. Архітектурний образ. 14. Архітектурна композиція (архітектура в гармонії з природним середовищем). 15. Використання кольору (ілюзії) в архітектурі та інтер’єрі. 16. Монументальне мистецтво (взаємозв’язок з архітектурою та інтер’єром). 17. Дизайн як вид діяльності, взаємозв’язок з образотворчим мистецтвом, архітектурою (моделювання, макетування). 18. Узагальнення Підсумкове оцінювання 19. Культурно-просторове середовище. 20. Тема 1. Природне і культурне середовище людини. 21. Гармонія в природному середовищі, взаємозв’язок людини з природою, екологія. 22. Художньо-виразні засоби виявлення гармонійного середовища. Природне середовище (гармонія природних форм у середовищі). 23. Композиційті засоби і прийоми. Передача тривимірності об’єктів у просторі. 24. Передача тривимірності об’єктів у просторі (різна лінія горизонту). 25. Передача тривимірності об’єктів у просторі (вигляд знизу). 26. Передача тривимірності об’єктів у просторі(вигляд зверху). 27. Передача тривимірності об’єктів у просторі (Перспектива пташиного польоту). 28. Тема 2. Предметне середовище. 29. Моделювання і формування естетичного середовища людини (дизайн-середовище). 30. Дизайн-середовище (проектування в ескізній формі предметного середовища). 31. Взаємозв’язок урбаністичного (створеного) і природного середовища. 32. Культурні, національні традиції в дизайн-середовищі. 33. Дизайн-графіка. 34. Прикладна графіка (плакат, листівка-привітання запрошення, марки). 35. Прикладна графіка (піктограми, афіша, рекламне оголошення). 36. Художні прийоми зображення шрифтів, умовність графічного зображення і кольору. 37. Художні прийоми зображення шрифтів, використання закономірностей зорового сприймання, змістових акцентів, символіки, метафор, візуальної комунікації. 38. Узагальнення 39. Підсумкове оцінювання
Повний перелік предметів зі шкільної програми: англійська мова, українська мова, малювання, математика...
Зміст уроку
конспект уроку і опорний каркас
презентація уроку
інтерактивні технології
акселеративні методи навчання
Практика
тести, тестування онлайн
задачі та вправи
домашні завдання
практикуми та тренінги
питання для дискусій в класі
Ілюстрації
відео- та аудіоматеріали
фотографії, малюнки
графіки, таблиці, схеми
комікси, притчі, приказки, кросворди, анекдоти, приколи, цитати
Доповнення
реферати
шпаргалки
фішки для допитливих
статті (МАН)
література основна та додаткова
словник термінів
Удосконалення підручників та уроків
виправлення помилок в підручнику
заміна застарілих знань новими
Тільки для вчителів
календарні плани
навчальні програми
методичні рекомендації
обговорення
Ідеальні уроки-кейси
Якщо у вас є виправлення або пропозиції до даного уроку, напишіть нам.
Якщо ви хочете побачити інші корективи і побажання до уроків, дивіться тут - Освітній форум.
|