KNOWLEDGE HYPERMARKET


Одяг ділової жінки

                                                                                                                       Одяг ділової жінки
 

                                                                                                                    Fashion woman.jpg
 

  Жіночий одяг для офіційних прийомів, як правило, може бути різноманітним, але з дотриманням певних вимог. Це може бути вовняна спідниця з блузкою, сукня звичайної довжини, сукня-костюм або просто костюм. Фасон має бути строгий, рукави довгі, виріз невеликий. Сукня і аксесуари мають бути витримані в одній кольоровій гамі. Не варто поєднувати в ансамблі більше двох кольорів. Добре, якщо основні предмети одягу відрізняються за кольором від додаткових, але в міру. До чорного пальта, наприклад, достатньо двох червоних предметів (сумка і туфлі).

  Жовтий і коричневий кольори добре поєднуються із зеленим, червоний чудово гармонує з чорним і білим кольорами.

   На офіційному прийомі жінка може залишатись у капелюшку, а господиня - ні. До вечірньої сукні капелюшок не одягають.

   На урочистому заході жінка повинна бути в панчохах, навіть якщо дуже спекотно.

  Повсякденний одяг ділової жінки - сукня-костюм (вовна, твід, полотно). Одяг має бути функціональний. У діловому світі для жінок переважає класичний стиль. Одяг ділової жінки не повинен відволікати співбесідника від ділової розмови. Тому не рекомендуються міні-спідниці, глибокі вирізи, яскраві кольори.

   Найбільш вдалі кольори - темно-синій, світло-коричневий, бежевий, темно-коричневий, сірий, світло-синій. Червону сукню слід одягати тільки на багатолюдних заходах - щоб виділитися. А в офісі цей колір може викликати роздратування, втому у ділового партнера під час бесіди.

   Вдень і влітку краще одягати сукні світліші, ввечері і взимку - темних тонів.

   Одяг жінки з врахуванням індивідуальних особливостей. Недоліки фігури добре маскують яскраві візерунки. Повні жінки виглядають більш стрункими в одязі у вертикальну смужку. Одяг темних кольорів краще приховує повноту. Не підходить повним жінкам одяг з крупними візерунками.

   Косметичні засоби допомагають діловій жінці виглядати бадьорою, рішучою, впевненою у собі. Так, дуже світлі брови надають обличчю втомленого вигляду, і їх слід підфарбувати олівцем. Надмірне вживання косметики справляє негативне враження на співбесідника, особливо в діловому спілкуванні.

   Ділова жінка має бути обережною з вибором парфумів, одеколону. Запах парфумів не повинен відчуватися далі ніж за 45 см. Ділові жінки віддають перевагу французькій парфумерії солідних фірм. Утвердженню авторитету жінки-керівника сприяють ледве відчутні квіткові аромати.

   Для чоловіків-підприємців квіткові аромати зовсім не бажані. Запах чоловічого одеколону повинен відчуватися в межах 15 см. Жінки чутливі до чоловічої парфумерії, тому, вибираючи одеколон, слід порадитися з жінкою.

   Ювелірні вироби також слід вибирати обережно. Жінкам не рекомендується одночасно одягати прикраси з різних металів - із золота і срібла.

   Прикрас не може бути багато. Ділова, елегантна і освічена жінка одягає прикраси вміру.

   Браслети і ланцюжки на руках, ланцюжки на шиї, а особливо сережки не відповідають іміджу солідного підприємця. Це, зокрема, викликає підозру або презирство у західних ділових партнерів.

   Постава і хода в усі часи були частиною гарних манер. В очах бізнесменів упевнена, рішуча хода, правильна постава свідчать про впевненість у собі, уміння тримати себе в руках, надійність ділового партнера. Керівникові, підприємцеві правильна постава і хода просто необхідні.

   При ході не слід широко розставляти ноги - це не личить діловій людині. Довжина кроку має бути постійною.

   Ускладнює ходу високий каблук.

   Щоб мати правильну поставу і ходу, треба бути в добрій фізичній формі. Необхідно займатися спортом.