Тема: повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей.
Мета: навчити учнів описувати людину англійською мовою, використовуючи have\has got; розвинути комунікативні навички школярів та допомогти вживати лексичні вирази, що пов’язані із людською зовнішністю; виховати повагу одне до одного.
Хід уроку I. Актуалізація опорних знань 1.Фонетична вправа Teacher: today we are trying to learn to describe people’s appearance with the help of have\has got. Сьогодні ми з вами навчимося описувати людську зовнішність, вживаючи конструкцію have\has got. But first of all let’s learn one funny expression by heart. Repeat after me! (Демонструючи картинки, вчитель повільно промовляє фрази). Little goat has got a grey coat.
Little mouse has got a brown house.
Little hen has got a black pen.
Little cat has a white hat.
2. Усна граматична вправа на повторення Teacher: excellent! And now look at these pictures and describe Cristine’s things. Подивіться на ці малюнки і опишіть, що має Крістін.
Christine and her things
This is Christine
Her things are
shoes bag car
dress camera puppy
(Учні описують, що є у Крістін, вживаючи has got: she has got a puppy. She has got a car…). Teacher: What hasn’t she got? Чого нема у Крістін? (Учні дають свої варіанти відповідей, вживаючи hasn’t got) Teacher. And now answer my questions. Зараз дайте короткі відповіді на питання (yes, she has\no, she hasn’t).
1. Has Christine got a pen? ___________ 2. Has she got shoes? ______________ 3. Has she got a puppy? ______________ 4. Has she got a rubber? ______________ 5. Has she got a camera?______________ 6. Has she got a cat? _________________ 7. Has she got a dress? ______________ II. Мотивація навчального процесу 1. Let’s sing a song (Учитель роздає учням листки із словами пісні та малюнком). Before speaking about our new theme let’s sing a funny song. Перш, ніж перейти до нової теми, пропоную вам заспівати веселу пісню і трішки порухатися.
What have I got In my school bag? One ruler, one pen, Two pencils, three books Ten crayons. What else? One apple and one orange for my lunch And three bananas in a bunch. 2.Робота в парах Teacher. Sit down please. Now ask each other about the boy’s things. А тепер запитайте одне одного, що саме є у хлопчика в портфелі. Учні працюють в парах, запитуючи одне одного про речі.
Teacher (роздає учням малюнки): Please, look at the pictures. Do you know these words?
Long brown hair
short hair
blond hair
blue eyes
brown eyes
green eyes
Учні вимовляють слова за вчителем, дивляться на малюнки.
III. Нова тема. 1. Вправа на закріплення Teacher: Сьогодні ми спробуємо з вами описувати людську зовнішність, використовуючи граматичне правило have\has got. Подивіться на приклад:
I have got long red hair and brown eyes.
(Вчитель роздає малюнки і пропонує учням описати акторів у зошиті). She has got……
He has got….
They have got……..
My favourite actress has got……
2.Гра: “Відгадай мене” Вчитель викликає учня і ставить його спиною до класу. Потім викликає ще одного і запитує про першого. Можна отримати приблизно такий діалог. T. What colour eyes has he(she) got? P. Blue? T. No! P. Grey? T. No! P. Brown? T. Yes! Well done! What colour hair has he (she) got? P. Brown? T. No! P. Blonde? T. Yes! So, who is this? ( Після цього питання учень-учасник діалогу намагається відгадати, хто стоїть за його спиною, на що має три спроби. Після завершення діалогу учень, який відгадував, сідає на місце, а той, якого описували, заступає його місце).
IV. Домашнє завдання. Виставлення оцінок Описати будь-якого члена родини або друга, використовуючи have\has got та лексику, яка пов’язана із зовнішністю людини.
Предмети > Англійська мова > Англійська мова 3 клас > Тема 21. Повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей > Тема 21. Повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей. Конспект уроку
|