KNOWLEDGE HYPERMARKET


Повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей

Тема: повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей.


Мета: навчити учнів описувати людину англійською мовою, використовуючи have\has got; розвинути комунікативні навички школярів та допомогти вживати лексичні вирази, що пов’язані із людською зовнішністю; виховати повагу одне до одного.


Хід уроку
I.    Актуалізація опорних знань 
     1.Фонетична вправа
Teacher: today we are trying to learn to describe people’s appearance with the help of have\has got. Сьогодні ми з вами навчимося описувати людську зовнішність, вживаючи конструкцію have\has got.
But first of all let’s learn one funny expression by heart. Repeat after me!              (Демонструючи картинки, вчитель повільно промовляє фрази).
Little goat has got a grey coat.


Rianna1.jpeg      

Little mouse has got a brown house.
        
Rianna2.jpeg

Little  hen has got a black pen.
          
Rianna3.jpeg


Little cat has a white hat.


Rianna4.jpeg              



2. Усна граматична вправа на повторення
Teacher: excellent! And now look at these pictures and describe Cristine’s things.
       Подивіться на ці малюнки і  опишіть, що має Крістін.

Christine and her things


Rianna5.jpeg   This is Christine

Her things are
Rianna6.jpeg
            shoes                             bag                                              car

Rianna7.jpeg                     
                     dress             camera                     puppy

(Учні описують, що є у Крістін, вживаючи has got:  she has got a puppy. She has got a car…).
Teacher: What hasn’t she got? Чого нема у Крістін?
 (Учні дають свої варіанти відповідей, вживаючи hasn’t got)
Teacher. And now answer my questions.
Зараз дайте короткі відповіді на питання (yes, she has\no, she hasn’t).

1.    Has Christine got a pen? ___________
2.    Has she got shoes?    ______________
3.    Has she got a puppy? ______________
4.    Has she got a rubber? ______________
5.    Has she got a camera?______________
6.    Has she got a cat? _________________
7.    Has she got  a dress? ______________
II. Мотивація навчального процесу
  1. Let’s sing a song
(Учитель роздає учням листки із словами пісні та малюнком).
Before speaking about our new theme let’s sing a funny song.
Перш, ніж перейти до нової теми, пропоную вам заспівати веселу пісню і трішки порухатися.


Rianna8.jpeg


What have I got
In my school bag?
One ruler, one pen,
Two pencils, three books
Ten crayons. What else?
One apple and one orange for my lunch
And three bananas in a bunch.
 
2.Робота в парах
Teacher. Sit down please. Now ask each other about the boy’s things.
А тепер запитайте одне одного, що  саме є у хлопчика в портфелі. 
Учні працюють в парах, запитуючи одне одного про речі.

Teacher (роздає учням малюнки): Please, look at the pictures. Do you know these words?

Rianna9.jpeg  Long brown hair   

          

Rianna10.jpeg short hair  


Rianna111.jpeg blond hair


Rianna121.jpeg blue eyes   


Rianna131.jpeg brown eyes      

   

Rianna14.jpeg green  eyes


Учні вимовляють слова за вчителем, дивляться на малюнки.


III. Нова тема.
1.    Вправа на закріплення
Teacher: Сьогодні ми спробуємо з вами описувати людську зовнішність, використовуючи граматичне правило have\has got. Подивіться на приклад:

Rianna15.jpeg   I have got long red hair and brown eyes.


(Вчитель роздає малюнки і пропонує учням описати акторів у зошиті).
                                              
Rianna16.jpeg  She has got……                                   


Rianna17.jpeg   He has got….

 
Rianna18.jpeg Rianna19.jpeg

  They have got……..


Rianna20.jpeg   My favourite actress has got……


2.Гра: “Відгадай мене”
Вчитель викликає учня і ставить його спиною до класу. Потім викликає ще одного і запитує про першого. Можна отримати приблизно такий діалог.
 T. What colour eyes has he(she) got?
    P. Blue?
    T. No!
    P. Grey?
    T. No!
    P. Brown?
    T. Yes! Well done! What colour hair has he (she) got?
    P. Brown?
    T. No!
    P. Blonde?
    T. Yes! So, who is this?
  ( Після цього питання учень-учасник діалогу намагається відгадати, хто стоїть за його спиною, на що має три спроби. Після завершення діалогу учень, який відгадував, сідає на місце, а той, якого описували, заступає його місце).

IV. Домашнє завдання. Виставлення оцінок
Описати будь-якого члена родини або друга, використовуючи have\has got та лексику, яка пов’язана із зовнішністю людини.


Предмети > Англійська мова > Англійська мова 3 клас > Тема 21. Повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей > Тема 21. Повторення „have got”, стверджувальна та заперечна форми. Опис зовнішності людей. Конспект уроку