KNOWLEDGE HYPERMARKET


Постава. Організація робочого місця в класі та вдома. Повні уроки
Строка 70: Строка 70:
[[Image:Комфорт.jpg|360px|Комфорт.jpg]]  
[[Image:Комфорт.jpg|360px|Комфорт.jpg]]  
-
[[Image:кімната.jpg|480px]]
+
[[Image:Кімната.jpg|480px]]  
І останнє: колірна гамма робочого простору повинна бути приємною для дитини. Це може бути одноколірний або двоколірний варіант, гармонійне поєднання двох кольорів ДСП (МДФ або дерева) або різних кольорів ДСП і кромки ПВХ. Якщо ви хочете підтримати колірну гамму вже присутня у кімнаті меблів, додайте кілька яскравих елементів декору, приємного кольору та змісту. <br>  
І останнє: колірна гамма робочого простору повинна бути приємною для дитини. Це може бути одноколірний або двоколірний варіант, гармонійне поєднання двох кольорів ДСП (МДФ або дерева) або різних кольорів ДСП і кромки ПВХ. Якщо ви хочете підтримати колірну гамму вже присутня у кімнаті меблів, додайте кілька яскравих елементів декору, приємного кольору та змісту. <br>  
Строка 120: Строка 120:
<br>  
<br>  
-
  Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на [http://xvatit.com/forum/ '''Образовательном форуме'''], где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав [http://xvatit.com/club/blogs/ '''блог,'''] Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. [http://xvatit.com/school/guild/ '''Гильдия Лидеров Образования'''] открывает двери для специалистов&nbsp; высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.
+
  Поставиту Вы можете на [http://xvatit.com/forum/ '''Образовательном форуме'''], где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав [http://xvatit.com/club/blogs/ '''блог,'''] Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. [http://xvatit.com/school/guild/ '''Гильдия Лидеров Образования'''] открывает двери для специалистов&nbsp; высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.
[[Category:Постава._Організація_робочого_місця_в_класі_та_вдома.]]
[[Category:Постава._Організація_робочого_місця_в_класі_та_вдома.]]

Версия 13:43, 25 декабря 2012

Гіпермаркет Знань>>Основи здоров'я>>Основи здоров’я 1 клас>>Постава. Організація робочого місця в класі та вдома. Повні уроки

Содержание

Тип уроку 

комбінований

Мета

Ознайомити учнів із організацією робочого місця в класі та вдома.

Задачі

  • ознайомити учнів з основними поняттями уроку та записати їх у словнички; 
  • сформувати системні знання по темі;
  • зацікавити учнів у вивченнні цього предмету;
  • навчитися черпати інформацію з відеоматеріалу.

Основні поняття

  • Постава
  • Організація робочого місця

План уроку

  1. Привітання вчителя та оголошення теми. (1 хв) 
  2. Мотивація, перевірка домашнього завдання. (5-7хв)
  3. Вивчення нової теми. (20 хв) 
  4. Самостійна робота учнів (4-6 хв)
  5. Вивчення нової теми. (20 хв) 
  6. Самостійна робота учнів (4-6 хв)
  7. Висновки та узагальнення (3-4 хв) 
  8. Домашнє завдання (1-2 хв)

Хід уроку

Привітання вчителя та оголошення теми. (1 хв)

Доброго дня, любі учні! Сьогодні ми з вами дізнаємося,як правильно організовати робоче місце в класі та вдома.

Давайте перевіримо відсутніх. Черговий, доповідайте, будь ласка.

Мотивація, перевірка домашнього завдання. (5-7хв) 

Учитель перевіряє домашнє завдання. 

 - Дякую за те, що відповідально підійшли до виконання домашнього завдання. Ви отримали такі оцінки за даний вид діяльності: ...

Вивчення нової теми. (20 хв)


До організації робочого місця для учня необхідно підходити з усією серйозністю. Адже воно має бути максимально комфортним, добре освітленим, багатофункціональним (і для творчості, і для виконання уроків), зручним в самому прямому розумінні цього слова. Щоб книжки не сипалися на голову зверху, світла вистачало і не доводилося нахилятися близько до зошита, щоб ноги дитини відчували опору, а не бовталися в повітрі, щоб для кожного предмета було своє місце - потрібні ретельно підібрані столи і стільці.
1.Висота двох головних предметів, що становлять робочий простір, регулюється по росту учня. № / Зростання учня / Висота столу / Висота стільця:

1. До 130 см - 520 мм - 300 мм.
2. Від 130 до 145 см - 580 мм - 340 мм.
3. Від 145 до 165 см - 640 мм - 480 мм.
4. Від 160 до 175 см - 700 мм - 420 мм.
5. Понад 175 см - 760 мм - 460 мм.

  


Робоче місце.jpg


Вибір шкілної парти


Парта.jpg

закріплення робочих місць за учнями відповідно до санітарно-гігієнічних норм; забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов навчання учнів; дотримання учнями належного порядку на робочому місці; дотримання учнями правил техніки безпеки та контроль за дотриманням їх зі сторони вчителя; стан збереження меблів.


Комфорт.jpg

Кімната.jpg

І останнє: колірна гамма робочого простору повинна бути приємною для дитини. Це може бути одноколірний або двоколірний варіант, гармонійне поєднання двох кольорів ДСП (МДФ або дерева) або різних кольорів ДСП і кромки ПВХ. Якщо ви хочете підтримати колірну гамму вже присутня у кімнаті меблів, додайте кілька яскравих елементів декору, приємного кольору та змісту.

Самостійна робота учнів (4-6 хв) 

1.Як правильно вибрати кшільну патру?

2.З якого матеріалу краще замовляти меблі для учнів?

Висновки та узагальнення (3-4 хв)                                        

1 варіант  

Висновки учитель пропонує зробити учням самостійно 

2 варіант  

Учні об’єднуються у дві команди та ведуть дискусію на тему "Постава. Організація робочого місця в класі та вдома" ?" 

3 варіант  

Учитель робить висновки та узагальнення самостійно  

Домашнє завдання (1-2 хв) 

  • Вивчити матеріал за підручником. 
  • Творче завдання: намалювати асоціації або єдиний образ до слова "здорова нація" 
  • Заповнити словнички


Список використаних джерел:

1.Зеновій Дячун. Назва:"Конструювання меблів "Частина 1.

2.Зеновій Дячун. Серія або випуск: "Конструювання меблів "Частина 2.


Скомпоновано та выдредактовано Пісоцькою О.


Над уроком працювали

Пісоцька О. В.
Любименко В. В.



Поставиту Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов  высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.
Предмети > Основи здоров’я > Основи здоров’я 1 клас > Постава. Організація робочого місця в класі та вдома.