KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація до теми: Рекламны стратегії

Презентація до уроку з предмету Економіка 7 клас
Тема: Що таке маркетинг?

Презентація на тему: Рекламні стратегії

рекламні стратегії, реклама

Стратегія, пов'язана і з просуванням, і з продажами, і з рекламою в тому числі. Але стратегія може включати наступні припущення: після того як продукт активно почне продавати себе на полицях магазину і завоює певну нішу, необхідно змінити упаковку цього продукту, додати більше ексклюзивні позиції в його асортименті, змінити цінову політику і проводити, наприклад, дрібні презентації на місці продажу. Ось як, наприклад, стратегія може розгортатися в часі.

Здійснювати рекламний вплив без стратегії звичайно можливо, але ми кожного разу не будемо розуміти, в чому помилка, чому не відбувся вплив. У чому ми помилилися? У концепції, у способі або його втіленні, у змісті, в продуктах, в акцентах.


Стратегію потрібно розглядати з позиції інструменту реалізації концепції. При виробництві продуктів харчування, порушення технології приводить до негативних наслідків (наприклад, до отруєнь) і надалі до негативного ставлення до того чи іншого продукту харчування.
Тому стратегія дає рекламі цілісність.

Саме тому стратеги - це фахівці з військового мистецтва, які використовують ті чи інші природні умови, розташовують у певний спосіб війська для заняття позиції так, щоб це давало перевагу перед противником, що в кінцевому результаті призведе до перемоги при мінімальних втратах.

Рекламні ідеї - це більш дрібна частина концепту, яка стає основою в подальшому для створення рекламних продуктах.

Стратегія задає послідовність цих продуктів. Рекламний продукт впливає за рахунок рекламного повідомлення, тобто є елементи впливу, такі як колір, звук, слово, візуальний образ, ставлення, цінність, інформація, і т.д. Це якийсь елемент впливу, пов'язаний з усіма можливими аналізаторами людини.


Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

 

Предмети > Економіка > Економіка 7 клас > Що таке маркетинг? > Що таке маркетинг? презентація уроку