KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація до теми: Страхування як засіб захисту майна та здоров’я членів сім’ї

Презентація уроку до предмету Економіка, 4 клас
'Тема: 'Страхування як засіб захисту майна та здоров’я членів сім’ї

Simja (3).jpg

Людині завжди було властиво бажання якось забезпечити себе від шкідливих наслідків життя або хоч би спробувати звести їх до міннім ума.
Страхування - такий вид необхідної суспільно корисній діяльності, при якій громадяни і організації наперед страхують себе  від несприятливих наслідків у сфері їх матеріальних і особистих нематеріальних благ шляхом внесення грошових внесків до особливого фонду спеціалізованої організації (страховика) , що надає страхові послуги.
Страховиками є фінансові установи, створені у формі акціонерних, повних, командитних товариств або товариств з додатковою відповідальністю згідно з Законом України "Про господарські товариства", з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про страхування", а також ті, які одержали у визначеному порядку ліцензію на проведення страхової діяльності.
Учасників страховика повинно бути не менше трьох. Страхова діяльність в Україні проводиться тільки страховиками-резидентами України.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано вчителями Міжнародного ліцею «Гранд»

Предмети > Економіка > Економіка 4 клас > Страхування як засіб захисту майна та здоров’я членів сім’ї > Страхування як засіб захисту майна та здоров’я членів сім’ї. Презентація уроку