KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація уроку: Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші

Презентація уроку до предмету Економіка, 11 клас
Тема: Тема 9. Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші«Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші»

Світова валютна система являються набором узгоджених на світовому рівні правил, конвенцій та допоміжних установ, які полегшують міжнародну торгівлю, інвестиції через кордони і перерозподіл капіталів між державами.

Сучасна світова валютна система була  сформована під час ямайській конференції. Основними принципами ямайської системи є:


123-mijnar-sist.jpg


124-jamaj.jpg


Головним практичним значенням нової системи стала відмова від фіксованих валютних курсів, в основі яких лежало золотий вміст валют, до плаваючих валютних курсів. Далі зазначені переваги та недоліки  сучасної валютної  системи

125-perevinedoliki.jpg


На сучасному етапі існує взаємозалежність між державами із високим обсягом заощаджень в Азії та кредитування експорту в західних державах із високими витратами. Економісти почали використовувати термін Бреттон-Вудс II, щоб описати де-факто стан речей.

Для того щоб утвердити стан речей де-юре, багато з них закликають до нової системи, в якій ключові міжнародні фінансові інститути, такі як МВФ і Світовий банк,  будуть модернізовані відповідно до вимог сучасної епохи.

Далі указані функції, цілі та структура МФВ та світового банку.

Функції


126-mvf-funk.jpg


Цілі


127-cili-mvf.jpg


Структура МВФ


128-struct-mf.jpg


Структура Світового банку


129-struc-sv-banku.jpg


Світові гроші - функція грошей, що полягає в тому, що гроші використовуються як засіб розрахунків у міжнародному платіжному обороті між країнами.

На сучасному етапі функції світових грошей виконують резервні валюти(переважно долар США) та спеціальні права  запозичення які емісують МВФ.Cкачати повну презентацію уроку можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши MS PowerPoint


Надіслано вчителем міжнародного ліцею „Гранд” Биковим Д.Я.

Предмети > Економіка > Економіка 11 клас > Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші > Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші. Презентація уроку