KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація уроку: Роботи з даними в ОС Windows

Гіпермаркет Знань>>Інформатика >>Інформатика 9 клас>> Інформатика: Встановлення та вилучення компонентів операційної системи. Поновлення програмного забезпечення

Презентація до предмету Інформатика 9 клас.

Тема «Встановлення та вилучення компонентів операційної системи. Поновлення програмного забезпечення».

Содержание

Вікно «Мій комп'ютер»

Програма Мій комп'ютер і провідник багато в чому схожі. Основні відмінності між ними полягають у тому, що на відміну від Провідника, вікно Мій комп'ютер не дозволяє відображати дерево каталогів. Застосовуючи це вікно, ви отримуєте уявлення тільки про одну папку за раз.

Значок програми Мой компьютер знаходиться безпосередньо на робочому столі. У ньому знаходяться імена доступних дисків та інших ресурсів. Можна подивитися вміст дисків або папок на цих дисках. Відкривати файли, що знаходяться в цих папках.

Вікно «Проводник»

Провідник служить для виконання різноманітних операцій над файлами і каталогами, в тому числі для запуску програм або відкриття документів. Якщо ви відкриваєте документ, незнайомий Windows, то на екрані з'явиться вікно відкрити за допомогою, в якому можна вибрати відповідне додаток для обробки файлів.

Якщо зробити позначку: «Завжди використовувати вибрану програму», Windows зареєструє встановлена ​​відповідність між типом файлу і обраним вами додатком, і в подальшому буде автоматично відкривати файли цього типу за допомогою вибраного додатка.

Створення, перейменування, видалення, копіювання файлів

Створення, перейменування, видалення і копіювання файлів можна робити різними способами: Правим клацанням миші відкрити меню вибрати меню Створення / Файли та створити файл у потрібному Вам форматі, таким же способом провести і ін. операції.

Ще один спосіб - це створення безпосередньо в редакторі, в якому ви будете працювати з файлом. Після завершення роботи в меню Файл / Зберегти як, вписуємо ім'я файлу, і файл збережеться з новим ім'ям. Інші дії з файлом і його даними відображені в Панелі інструментів.

Створення, перейменування, видалення, копіювання папок

Все, що стосується папок, аналогічно, діям з файлами. Правим клацанням миші Створити / Папку, з'явиться папка, виділена курсором, там можна відразу ж змінити її назву і натиснути Enter, або клацнути мишею в іншому місці екрану. Видалення, копіювання, перейменування папки проводиться аналогічно створенню.

Пошук файлів і папок

Для пошуку папок використовується кнопка Пуск / Знайти / Файли та Папки. На екрані з'явиться відповідне діалогове вікно. У папці Ім'я, введення, конкретне ім'я файлу, або стандартний шаблон. У полі папка, вказується в яких каталогах слід шукати. Відомий текст, міститься у файлі, може бути заданий у рядку Искать текст. Вкладка Дата дозволяє звузити коло пошуку файлів, теми, які потрапляють у вказаний діапазон.

Вкладка Додатково, допускає обмеження за типом і розміром файлу.

06-03-2013-29083948-1-4.jpgПерейти до презентації можна клікнувши на текст "Презентація" і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано вчителем міжнародного ліцею «Гранд» Пастух О.О.

Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Встановленім та вилучення компонентів операційної системи. Поновлення програмного забезпечення > Встановлення та вилучення компонентів операційної системи. Поновлення програмного забезпечення. Презентація уроку