KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми: Скільки грошей потрібно державі? Як формується державний бюджет? Співвідношення доходів і витрат.Презентація до уроку з предмету Економіка, 6 клас.
Тема: Скільки грошей потрібно державі? Як формується державний бюджет? Співвідношення доходів і витрат.

Бюджет – кошторис щорічних доходів та витрат держави, виражений у грошовій формі.

Економіка фотографія 6856758(8).jpg

бюджет - план формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду Бюджетний Кодекс України Ознаки бюджетних відносин : перерозподільний характер; всеохоплюючий характер; законодавчо регламентований характер (З А К О Н  У К Р А Ї Н И Про Державний бюджет України ) Проект Закону «Про Державний бюджет України на 2011 рік» Доходи бюджету:

податкові 70 %

неподаткові 20 % трансферти 3 % доходи від операцій з капіталом 3 %
Витрати бюджету

  – це затрати, які виникають у держави в зв’язку з виконанням нею своїх економічних, соціальних, політичних і адміністративних функцій.


Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»
 

Предмети > Економіка > Економіка 6 клас > Скільки грошей потрібно державі? Як формується державний бюджет? Співвідношення доходів і витрат. > Скільки грошей потрібно державі? Як формується державний бюджет? Співвідношення доходів і витрат. презентація уроку