KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми Етика та структура організації

Презентація до уроку з предмету Етика 8 клас
Тема:Наслідки індивідуалізму, прагматизму, ідеалізму та альтруїзму

Etica (23).jpg
Етика (лат. ethica — звичай): Наука, що Вивчає мораль.
Норми поведінки, сукупність моральних правил певної суспільної чи професійної групи (лікарська етика, етика державного службовця тощо).
Термін вперше вжито Аристотелем як позначення особливої галузі дослідження «практичної»   філософії, бо вона намагається відповісти на питання: що ми повинні робити? Основною метою етики Аристотель називав щастя - діяльність душі в повноті чеснот тобто самореалізацію. Самореалізація людини - це розумні вчинки, які уникають крайнощів і тримаються золотої середини. Тому основна чеснота - це помірність і розсудливість.
Etica (26).jpg
В процесі розвитку етичних теорій філософи зустрілися зі значними труднощами в уніфікації термінології, тому що в різних теоріях оголошувалися базовими різні поняття, часто невизначені, суб'єктивні або суперечливі (добро і зло, сенс життя і т. д.).
Етика досліджує, що в житті і в світі володіє цінністю , бо етичне поводження полягає у здійсненні етичних цінностей. Ці цінності потрібно шукати як у всіх ситуаціях, так і в особистості . Етика сприяє пробудженню оціночної свідомості .
Сучасна етика — це, насамперед, наука, що дозволяє розглядати людські стосунки, а також оцінювати поводження людей з погляду загальноприйнятих норм. Існує професійна етика, яка містить у собі систему норм морального поводження людини, що належить до певної суспільної групи. Підприємець повинен не тільки знати етичні норми поводження, але і дотримуватися їх.
Говорячи про етику бізнесу, відомий менеджер Джордж Сорос у книзі "Криза світового капіталізму" пише, що сучасне суспільство страждає від гострої нестачі загальнолюдських цінностей і що ринкові цінності проникли в такі галузі суспільства, які раніше керувалися неринковими відносинами.
З філософської точки зору поняття “принцип” (з лат. – начало, основа) має два значення:
основне, вихідне положення будь-якої теорії, вчення, концепції та ін.; провідна ідея, основне правило діяльності;
2) внутрішнє переконання, погляд на явища, що визначають норму поведінки.

Cкачати презентацію завдання можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

Предмети > Етика > Етика 8 клас > Наслідки індивідуалізму, прагматизму, ідеалізму та альтруїзму > Наслідки індивідуалізму, прагматизму, ідеалізму та альтруїзму. Презентація уроку