KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 на тему: Складання бізнес-плану

Презентація до уроку з предмету Економіка, 7 клас.
Тема:
Складння бізнес-плану

Бізнес-план складається з метою ефективного управління та планування бізнесу і є одним з основних інструментів управління підприємством, що визначають ефективність його діяльності.
Economica (11).jpg
В умовах ринку і жорстокої конкурентної боротьби підприємство повинно вміти швидко та адекватно реагувати на зміни, що відбуваються у зовнішньому середовищі і всередині самого підприємства.
Це стає можливим, коли виконується декілька умов:

  • адміністрація та інвестор правильно оцінюють реальне фінансове становище підприємства і його місце на ринку;
  • існують конкретні цілі до досягнення яких має прагнути підприємство;
  • планується і виконується кожен крок по досягненню цих цілей;

адміністрація підприємства та інвестор розуміють суть процесів що відбуваються на ринку, у зовнішньому середовищі і всередині самої організації.


Бізнес-план складається для внутрішніх і зовнішніх цілей. У переважній більшості випадків, так вже склалося в нашій країні, бізнес-план починають складати, коли необхідно залучити інвестиції. Але справа в тому, що це тільки одна сторона справи, насправді він складається не тільки для зовнішніх цілей.
Economica (12).jpg
Зовнішні цілі, для яких складається бізнес-план - обгрунтування необхідності залучення додаткових інвестицій або позикових коштів, демонстрація наявних у фірми можливостей і залучення уваги з боку інвесторів та банку, переконання їх у достатньому рівні ефективності інвестиційного проекту та високому рівні менеджменту підприємства.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»


Предмети > Економіка > Економіка 7 клас > Визначення необхідності ресурсів для бізнесу > Визначення необхідності ресурсів для бізнесу. Презентація уроку