KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 4 на тему: «Зайняті й безробітні. Хто такі безробітні? Чи потрібні державі безробітні?»

Презентація уроку до предмету Економіка, 6 клас
Тема «Зайняті й безробітні. Хто такі безробітні? Чи потрібні державі безробітні?»


Зайняті — це особи віком від 15 до 70 років (у визначенні Міжнародної організації праці МОП), які виконують оплачувану роботу за наймом на умовах повного або неповного робочого часу; мають роботу, але тимчасово не працюють через хворобу чи відпустку; працюють індивідуально (самостійно) або в окремих громадян, на сімейному підприємстві; зайняті в особистому підсобному сільському господарстві.
В середньому щорічно до служби зайнятості протягом 20 років звертались 30 тис. незайнятих громадян.Серед киян, які перебували на обліку в службі зайнятості протягом останніх двох десятиліть, в середньому третина мали статус безробітного.

Економіка фотографія111111 (93).jpg
Має тенденцію до збільшення чисельність незайнятих громадян, що були залучені до оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість: з 0,2 тис. осіб у 1992 році до 9,4 тис. осіб у січні-листопаді 2010 рокуМає тенденцію до збільшення чисельність незайнятих громадян, що були залучені до оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість: з 0,2 тис. осіб у 1992 році до 9,4 тис. осіб у січні-листопаді 2010 року
Для того, щоб полегшити громадянам підвищення роботи, а підприємства забезпечити робочою силою, була створена державна служба зайнятості, з метою  забезпечення раціонального розміщення трудових ресурсів!

Економіка фотографія111111 (112).jpg
Гарантія державою права на працю полягає у проведенні певної соціальної політики, спрямованої на створення робочих місць і надання їх тим, хто шукає роботу і бажає працювати. Держава повинна намагатись забезпечити усіх працездатних громадян роботою, захищати та рятувати від безробіття!!!

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.Я.

Предмети > Економіка > Економіка 6 клас > Зайняті й безробітні. Хто такі безробітні? Чи потрібні державі безробітні? > Зайняті й безробітні. Хто такі безробітні? Чи потрібні державі безробітні? Презентація уроку