KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 6 до теми: Міжнародна торгівля як вид співробітництва

Презентація до уроку з предмету Економіка 6 клас
Тема: Міжнародна торгівля як вид співробітництва.

Міжнародна торгівля у широкому розумінні охоплює всяку обмінну діяльність, як товарами, так і іншими продуктами людської праці.
міжнародна торгівля

Зовнішня торгівля – це торгівля однієї країни з іншими, яка складається з вивозу(експорту) і ввозу(імпорту).

Міжнародна торгівля є своєрідним проявом світового товарного ринку. Якщо на національному ринку рух товарів обумовлюється більше економічними факторами і державною політикою, то на світовому ринку суттєвий вплив на міжнародну торгівлю має зовнішньоекономічна політика окремих держав чи їх груп. Рух національних товарів між країнами дещо обмежений, а деякі національні товари взагалі не надходять у світовий товарообіг. На світовому товарному ринку обертаються тільки конкурентоспроможні товари, кращі з національних товарів. У цій системі основною є матеріально-технічна база та спеціалізовані організації для післяпродажного технічного обслуговування. Країна, яка не має зовнішньоекономічної інфраструктури, змушена нести великі втрати для забезпечення доступу до зовнішньоекономічної інфраструктури інших держав(для оплати транспортування, страхових та банківських послуг, послуг торгових домів). Регулюванням світової торгівлі займається ряд міжнародних і громадських організацій.

 У 1966 році з метою сприяння розвитку права міжнародної торгівлі була створена Комісія ООН з права міжнародної торгівлі - допоміжний орган Генеральної Асамблеї ООН.

У 1995 році була заснована глобальна міжнародна організація в області правил міжнародної торгівлі - Всесвітня торгова організація (ВТО). СОТ є наступником Генеральної угоди про тарифи й торгівлю. 
 
Всесвітній економічний форум (ВЕФ) - міжнародна неурядова організація, діяльність якої спрямована на розвиток міжнародного співробітництва. Форуми проводяться в Давосі. Членами Всесвытнього економічного форуму (ВЕФ) є близько 1000 великих компаній і організацій з різних країн світу, в тому числі і з Росії.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"   

Предмети > Економіка > Економіка 6 клас > Міжнародна торгівля як вид співробітництва. > Міжнародна торгівля як вид співробітництва. Презентація уроку