KNOWLEDGE HYPERMARKET


Реферат - Біологія наука про живу природу

Гіпермаркет Знань>>Біологія>>Біологія 7 клас>> Історія України: Людина Середньовіччя.

Реферат до предмету Біологія 7 клас.

Тема «Біологія – наука про живу природу. Значення біології».


Біологія – це така наука, яка нас знайомить з природою, різновидами живих організмів, класифікацією та середовищем проживання. Завдяки знанням із біології люди дізнаються про різноманітність живих організмів, вивчають їх будову, класифікацію, розмноження та зв'язки між собою і неживою природою.

Ця наука об'єднує такі галузі, як ботаніка, зоологія, анатомія та інші біологічні курси.

Але зараз ми будемо розглядати таку біологічну науку, як ботаніка. Вона познайомить нас з життям рослин, їх різновидами та зовнішньою і внутрішньою будовою. В перекладі з грецької мови, ботаніка означає зелень, рослини і траву.


Ботаніка

Задачі, які ставить перед собою ця наука:

• Вивчити поширення рослин по поверхні нашої Землі;
• Дізнатися про зв'язок між ними та іншим оточенням;
• Познайомитись з використанням рослинного світу та їх корисними властивостями.

Завдяки вивченню ботаніки людина дізнається про життєві закони рослин та використовує їх на благо суспільства. Так як знання в галузі рослинного світу допомагає людині перетворювати навколишній світ на користь своєї країни і світу в цілому.

Рослинний світ настільки різноманітний, що ми бачимо рослини або предмети, зроблені із них повсюди. Рослини ростуть скрізь, і в містах, лісах, і в горах, полонинах, навіть на болотах та в безлюдних пустелях. Крім того, рослинний світ є в морях та океанах, озерах, річках. Рослини ростуть навіть в Антарктиді та Арктиці.

Різноманітні культурні рослини людина вирощує на городах, полях, в садах та колгоспних господарствах. А екзотичні рослини можна зустріти в оранжереях, теплицях та квартирах.

Значення рослин в природі

Рослинний світ має величезне значення у природі, так як рослини мають властивості оздоровлювати повітря, збагачувати його киснем та очищують від вуглекислого газу. Крім того, рослини являються їжею для тварин.

Значення рослин в житті людини

Для людини рослинний світ відіграє одну із основних ролей. Люди вживають рослини в їжу, готують з них ліки та використовують в різних галузях промисловості. Крім всього перерахованого вище, рослини ще й приносять в наше життя естетичну насолоду та прикрашають його.


Ботаніка

Але просто милуватися красою рослинного світу недостатньо, природу потрібно берегти, охороняти, піклуватися про неї та дбайливо ставитись до рослинного світу. Кожна людина повинна бути відповідальною і бережно відноситись до рослин.

І мабуть, кожен, хто вивчає та дізнається про красу навколишнього рослинного світу і його користь та значення для життя, не зможе бездумно зламати гілку, зіпсувати клумбу, розпалювати в лісі багаття, та й не дозволить цього робити іншим.

Люди повинні дбати про природний навколишній світ і стояти на варті охорони зелених насаджень.

Предмети > Біологія > Біологія 7 клас > Біологія – наука про живу природу. Значення біології > Біологія – наука про живу природу. Значення біології. Реферати