KNOWLEDGE HYPERMARKET


Все страницы
Все страницы
Все страницы | Предыдущая страница (Will shе sее a UFO) | Следующая страница (Інтерактивні ігри.)
Ілюстрації до теми Лічба предметів. Поняття „довгий, короткий”. Число і цифра 1. Написання цифри 1.Ілюстрації до теми Мій робочий день
Ілюстрації до теми Населення і політична карта Південної АмерикиІлюстрації до теми Національний колорит зображення життя всіх верств суспільстваІлюстрації до теми Національно-визвольні повстання українського народу
Ілюстрації до теми Наш дружний класІлюстрації до теми Об'єм геометричної фігури Одиниці об'єму Прямокутний паралелепіпедІлюстрації до теми Ой весна, весна... Вийди, вийди сонечко...
Ілюстрації до теми Опис погоди.Ілюстрації до теми Організований перехід до місць занятьІлюстрації до теми Організовуючі вправи. Біг зі зміною напрямку і швидкості руху.
Ілюстрації до теми Паризька мирна конференція 1919 р.Ілюстрації до теми Повторення граматики. Prepositions of time and placeІлюстрації до теми Повітряна оболонка Землі. Температура та атмосферний тиск.
Ілюстрації до теми Познавательный урокІлюстрації до теми Позначення голосних звуків буквами я, ю, є, ї (на початку складу). Перенос слів із буквосполученням йоІлюстрації до теми Похід до лікаря
Ілюстрації до теми Реформація в НімеччиніІлюстрації до теми Рівняння. Задачі на знаходження невідомого доданкаІлюстрації до теми Складання таблиці додавання і віднімання 2. Розв’язування прикладів виду 8 1 1, 8-1-1.
Ілюстрації до теми Тверді та м'які приголосні звуки. Позначення м'якості приголосних буквами і, я, ю, єІлюстрації до теми Французька революціяІлюстрації до теми Фізико-географічне положення Австралії
Ілюстрації до теми Частини тілаІлюстрації до теми Чинники, що забезпечують існування життя на Землі. Роль води у природі. Кругообіг води.Ілюстрації до теми Чисельники 1-20
Ілюстрації до теми Число і цифра 3 . Порівняння чисел в межах 3.Написання цифри 3.Ілюстрації до теми Чисті речовини та суміші. Способи розділення сумішей. Повітря – природна суміш.Ілюстрації до теми Шкільні обов’язки
Ілюстрації до теми Шкільні приладиІлюстрації до теми води суходолу Південної АмерикиІлюстрації до теми геологічна будова, рельєф та корисні копалини Австралії
Ілюстрації до теми геологічна будова. Основні форми рельєфу Південної АмерикиІлюстрації до теми загальні особливості клімату Австралії. Води суходолуІлюстрації до теми клімат Південної Америки
Ілюстрації до теми населення Австралії.Австралія – єдина держава на материкуІлюстрації до теми населення і політична карта АфрикиІлюстрації до теми природні зони Африки, закономірності їх розміщення
Ілюстрації до теми природні зони Південної АмерикиІлюстрації до теми рослинність і тваринний світ. Природні багатства АнтарктидиІлюстрації до теми савани та рідколісся Африки
Ілюстрації до теми своєрідність органічного світу Австралії. Природні зониІлюстрації до теми тропічні пустелі Африки. Стихійні явища природи. Природоохоронні територіїІлюстрації до теми “Природні зони Північної Америки”
Ілюстрації до уроку. Визначення напрямів на місцевості, плані і карті.Ілюстрації до уроку. Внутрішня будова Землі. Поняття "земна кора", "літосфера".Ілюстрації до уроку. Внутрішні процеси, що зумовлюють зміни земної кори.
Ілюстрації до уроку. Географічні координати свого населеного пункту і його висота над рівнем моря.Ілюстрації до уроку. Географія – наука про природу Землі та її різноманітність, про населення і його господарську діяльність.Ілюстрації до уроку. Епоха Великих географічних відкриттів.
Ілюстрації до уроку. Зображення Землі на глобусі, плані, карті, аерофотознімку, космічному знімку.Ілюстрації до уроку. Зображення нерівностей земної поверхні на плані та картіІлюстрації до уроку. Карти, різноманітні способи картографічного зображення.
Ілюстрації до уроку. Перша кругосвітня подорож Ф.Магеллана.Ілюстрації до уроку. План, його основні ознаки. Масштаб, умовні знаки, особливості створення, практичне значення.Ілюстрації до уроку. Поняття про географічні координати – широта (південна, північна) та довгота (західна і східна).
Ілюстрації до уроку. Правила відліку географічної широти, і довготи.Ілюстрації до уроку. Практична робота (на місцевості): 1.Ілюстрації до уроку. Стародавня епоха пізнання Землі. Як люди уявляли Землю в давнину.
Ілюстрації до уроку. Сучасні географічні дослідження.Ілюстрації до уроку: Unit 3. Lesson 2. Неозначений артикль а/аn.Ілюстрації до уроку: Аудіювання, розвиток діалогічного мовлення (Англійська мова 5 клас)
Ілюстрації до уроку: Впізнавання особи (People). Літера G. Літера H. Літера IІлюстрації до уроку: Гори. Карпати. Кримські гори.Ілюстрації до уроку: Граматичний матеріал: Present Simple. Аудіювання
Ілюстрації до уроку: Дикі тварини. Читання літер „a”, „e” у закритому складі. Літера J. Літера K. Літера LІлюстрації до уроку: ДозвілляІлюстрації до уроку: Загальні відомості. Північний Льодовитий океан – найменший океан на Землі
Ілюстрації до уроку: Загальні відомості. Тихий океан – найбільший океан Землі. Географічне положення. Історія дослідження.Ілюстрації до уроку: Закріплення букви ь.Ілюстрації до уроку: Знайомство.
Ілюстрації до уроку: Кліматичні пояси, типи клімату. Водні маси. Органічний світ. Природні багатства океану. Проблема забруднення водІлюстрації до уроку: Лічба предметів. Поняття „лівий-правий”, „верхній-нижній”,”довгий-короткий”, „однакової довжини”.Ілюстрації до уроку: Мій дім. Моя кімната. Читання звукосполучень ”ch”. Літера S. Літера T. Літера U
Ілюстрації до уроку: Ознайомлення з термінами „доданок”, „сума”. Складання прикладів на додавання за числовим відрізком, за малюнкомІлюстрації до уроку: Основные движения венского вальсаІлюстрації до уроку: Особливості географічного положення Індійського океану
Ілюстрації до уроку: Особливості географічного положення та кордони океану.Ілюстрації до уроку: Промисловість. Географія основних галузей промисловості світуІлюстрації до уроку: Свята і традиції в Німеччині
Ілюстрації до уроку: Свійські тварини. Читання літери “c” перед приголосними та голосними а, о. Літера M . Літера N. Літера OІлюстрації до уроку: Симетрія відносно точки. Симетрія відносно прямоїІлюстрації до уроку: Спорт у твоєму житті
Ілюстрації до уроку: Сучасна політична карта світуІлюстрації до уроку: Тема 23. Повторення вивченого про іменник.Ілюстрації до уроку: Тема 37. Повторення вивченого про прикметник.
Ілюстрації до уроку: Тема 57.Аналіз тесту. Повторення вивченого про дієслово.Ілюстрації до уроку: Тема 7. Числа. Літера B. Літера CІлюстрації до уроку: Тема 8. Оточення школяра. Літера D. Літера E. Літера F
Ілюстрації до уроку: Читання літери ”о” у закритому складі. Літера P. Літера Q. Літера RІлюстрації до уроку 3 класу «Будова рослин.»Ілюстрації до уроку 3 класу «Множення чисел 0 і 1 . Множення на 0 і 1»
Ілюстрації до уроку 3 класу «Повторення теми «Їжа».»Ілюстрації до уроку 3 класу «Спілкування по темі «Мій дім. Моя кімната». Workbook, p. 38.»Ілюстрації до уроку 7 класу «Тема 12. Різноманіття рослинних клітин. Рослинні тканини»
Ілюстрації до уроку 7 класу «Тема 15. Клітинна будова кореня»Ілюстрації до уроку 7 класу «Тема 19. Листок. Зовнішня будова листка»Ілюстрації до уроку 7 класу «Тема 21. Способи розмноження рослин»
Ілюстрації до уроку 7 класу «Тема 4. Загальна характеристики Царства Рослини.»Ілюстрації до уроку 7 класу «Тема 8. Ріст і розвиток рослин»Ілюстрації до уроку «А. Малишко. Яблука. Дощик. Л. Костенко. Здивовані квіти. К Перелісна. Заворожений сад. НАПАМ’ЯТЬ»
Ілюстрації до уроку «Апостроф»Ілюстрації до уроку «Аудіювання та робота над текстом "Meteo". Знайомство з новою лексикою»Ілюстрації до уроку «Валюта і споживач. Валютні курси.»
Ілюстрації до уроку «Види професій.»Ілюстрації до уроку «Види ресурсів.»Ілюстрації до уроку «Впізнавання особи (People). Літера G. Літера H. Літера I»
Ілюстрації до уроку «Вступ до розділу «Шевченкове слово». «Малий Тарас чумакує» А.Лотоцький»Ілюстрації до уроку «Вуглеводи: глюкоза. Молекулярна формула, поширення в природі»Ілюстрації до уроку «Відвідування магазинів.»
Ілюстрації до уроку «Деякі прояви макроекономічної цілісності»Ілюстрації до уроку «Дикі тварини. Читання літер „a”, „e” у закритому складі. Літера J. Літера K. Літера L»Ілюстрації до уроку «Доходи в ринковій економіці.»
Ілюстрації до уроку «Економіка у країнах з ринковою економікою.»Ілюстрації до уроку «Загальне поняття про дієслово. Зв'язок дієслова з іменником у реченні»Ілюстрації до уроку «Загальнорозвивальні вправи в русі. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання»
Ілюстрації до уроку «Задачі на зведення до одиниці (другий вид). Розпізнавання трикутників різних видів»Ілюстрації до уроку «Зайняті й безробітні. Хто такі безробітні? Чи потрібні державі безробітні?»Ілюстрації до уроку «Звук. Джерела і приймачі звуку. Характеристики звуку»
Ілюстрації до уроку «Знайомство із темою “Мій робочий день”. Unit 10, lesson 1.»Ілюстрації до уроку «Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання.»Ілюстрації до уроку «Короткі відомості з історії ЕОМ»
Ілюстрації до уроку «Літера A. Конструкція „I have got ”»Ілюстрації до уроку «Митниця і мито.»Ілюстрації до уроку «Множення чисел 0 і 1 . Множення на 0 і 1»
Ілюстрації до уроку «Міжнародна економіка. Економічні взаємодії країн.»Ілюстрації до уроку «Наголос. Наголошені й ненаголошені склади і звуки»Ілюстрації до уроку «Написання листа із запрошенням»
Ілюстрації до уроку «Об'єм геометричної фігури. Одиниці об'єму. Прямокутний паралелепіпед.»Ілюстрації до уроку «Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт.»Ілюстрації до уроку «Основні проблеми економіки та їх ринкове розв’язання.»
Ілюстрації до уроку «Повторення вивченого. Склад чисел 11-18 із двох одноцифрових чисел. Підсумок за рік»Ілюстрації до уроку «Повторення теми «Їжа».»Ілюстрації до уроку «Подорож»
Ілюстрації до уроку «Працездатне населення.»Ілюстрації до уроку «Прийменники часу. Виконання вправ.»Ілюстрації до уроку «Прості і складні речовини. Поняття про неорганічні та органічні речовини.»
Ілюстрації до уроку «Реклама. Види реклами.»Ілюстрації до уроку «Ринок і його різновиди.»Ілюстрації до уроку «Розвинення теми «Погода». Unit 9, lesson 2. Аудіювання та читання діалогу.»
Ілюстрації до уроку «Розвиток діалогічного мовлення по темі „У магазині”»Ілюстрації до уроку «Розвиток металургійних виробництв в Україні»Ілюстрації до уроку «Розміщення двох прямих у просторі. Ознака паралельності прямих»
Ілюстрації до уроку «Різноманітність савців. Плацентарні ссавці.»Ілюстрації до уроку «Різноманітність ссавців. Плацентарні ссавці.»Ілюстрації до уроку «Свята в нашій школі.»
Ілюстрації до уроку «Спілкування по темі «Мій дім. Моя кімната». Workbook, p. 38.»Ілюстрації до уроку «Тверді та м'які приголосні звуки. Позначення м'якості приголосних буквами і, я, ю, є»Ілюстрації до уроку «Тема 1. Мова - найважливіший засіб спілкування»
Ілюстрації до уроку «Тема 1. Що і для чого вивчає економічна наука. Її місце серед інших наук.»Ілюстрації до уроку «Тема 11. Доходи в ринковій економіці.»Ілюстрації до уроку «Тема 12. Різноманіття рослинних клітин. Рослинні тканини»
Ілюстрації до уроку «Тема 14. Зима щедра святами.»Ілюстрації до уроку «Тема 14. Підприємство і власність. Організаційні форми приватних підприємств.»Ілюстрації до уроку «Тема 15. Клітинна будова кореня»
Ілюстрації до уроку «Тема 15. Менеджмент у підприємницькій діяльності»Ілюстрації до уроку «Тема 17. Внутрішня будова стебла»Ілюстрації до уроку «Тема 19. Листок. Зовнішня будова листка»
Ілюстрації до уроку «Тема 2. Потреби споживача й закономірності його економічної поведінки.»Ілюстрації до уроку «Тема 20. Внутрішня будова листка»Ілюстрації до уроку «Тема 21. Способи розмноження рослин»
Ілюстрації до уроку «Тема 24. Історія твого міста. Природні та культурно-історичні пам'ятки рідного краю.»Ілюстрації до уроку «Тема 28.Загальне поняття про частини мови»Ілюстрації до уроку «Тема 4. Безробіття, як наслідок порушення макрорівноваги»
Ілюстрації до уроку «Тема 4. Загальна характеристики Царства Рослини.»Ілюстрації до уроку «Тема 6. Податково-бюджетна політика. Проблема дефіциту державного бюджету та державного боргу.»Ілюстрації до уроку «Тема 65. Скелет – опора тіла людини.»
Ілюстрації до уроку «Тема 7. Попит, пропозиція, ринкова ціна. Розв’язування задач.»Ілюстрації до уроку «Тема 7. Як держава регулює грошовий обіг.»Ілюстрації до уроку «Тема 8. Ріст і розвиток рослин»
Ілюстрації до уроку «Товарна марка.»Ілюстрації до уроку «Узагальнююче повторення з теми „Геометрична фабрика”. Розв’язування задач»Ілюстрації до уроку «Фiзика як природнича наука. Фiзичнi тiла i фiзичнi явища»
Ілюстрації до уроку «Функція. Властивості функції. Найпростіші перетворення графіків функцій»Ілюстрації до уроку «Чергування о, е з і»Ілюстрації до уроку «Який буває ринок: за територією, за товарами, що продаються?»
Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 12. Різноманіття рослинних клітин. Рослинні тканини»Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 15. Клітинна будова кореня»Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 17. Внутрішня будова стебла»
Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 19. Листок. Зовнішня будова листка»Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 21. Способи розмноження рослин»Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 4. Загальна характеристики Царства Рослини.»
Ілюстрації до уроку біології 7 класу «Тема 8. Ріст і розвиток рослин»Ілюстрації до уроку біології «Різноманітність савців. Плацентарні ссавці.»Ілюстрації до уроку біології «Різноманітність ссавців. Плацентарні ссавці.»
Ілюстрації до уроку біології «Тема 12. Різноманіття рослинних клітин. Рослинні тканини»Ілюстрації до уроку біології «Тема 15. Клітинна будова кореня»Ілюстрації до уроку біології «Тема 17. Внутрішня будова стебла»
Ілюстрації до уроку біології «Тема 19. Листок. Зовнішня будова листка»Ілюстрації до уроку біології «Тема 20. Внутрішня будова листка»Ілюстрації до уроку біології «Тема 21. Способи розмноження рослин»
Ілюстрації до уроку біології «Тема 4. Загальна характеристики Царства Рослини.»Ілюстрації до уроку біології на тему «Тема 20. Внутрішня будова листка»Ілюстрації до уроку з біології 7 класу «Тема 15. Клітинна будова кореня»
Ілюстрації до уроку з біології 7 класу «Тема 17. Внутрішня будова стебла»Ілюстрації до уроку з біології «Тема 15. Клітинна будова кореня»Ілюстрації до уроку з біології «Тема 20. Внутрішня будова листка»
Ілюстрації до уроку з біології на тему «Тема 20. Внутрішня будова листка»Ілюстрації до уроку з теми «Безробіття, як наслідок порушення макрорівноваги»Ілюстрації до уроку на тему: Аудіювання, розвиток діалогічного мовлення (Англійська мова 5 клас)
Ілюстрації до уроку на тему: Гори. Карпати. Кримські гори.Ілюстрації до уроку на тему: Мій дім. Моя кімната. Читання звукосполучень ”ch”. Літера S. Літера T. Літера UІлюстрації до уроку на тему: Оточення школяра. Літера D. Літера E. Літера F
Ілюстрації до уроку на тему "Numbers"Ілюстрації до уроку на тему "Впізнавання особи (People). Літера G. Літера H. Літера I"Ілюстрації до уроку на тему "Греція в ХІ—VІ ст. до н.е."
Ілюстрації до уроку на тему "Магнітні та електричні явища у природі"Ілюстрації до уроку на тему "Оточення школяра. Літера D. Літера E. Літера F"Ілюстрації до уроку на тему "Підготовка до письмової роботи "Creating a Personal Home Page"
Ілюстрації до уроку на тему «"Захар Беркут"(скорочено). Змалювання героїчної боротьби русичів проти монголо-татарських нападників»Ілюстрації до уроку на тему «Іван Нечуй-Левицький "Кайдашева сім'я"»Ілюстрації до уроку на тему «Їжа та напої»
Ілюстрації до уроку на тему «Величина. Числові і буквені вирази, їх числове значення. Формули»Ілюстрації до уроку на тему «Встановлення зв'язку слів у реченнях. Поширення речень. Навчальне аудіювання»Ілюстрації до уроку на тему «Відпочинок і дозвілля»
Ілюстрації до уроку на тему «Деякі прояви макроекономічної цілісності»Ілюстрації до уроку на тему «Дозвілля»Ілюстрації до уроку на тему «Ділення нуля. Неможливість ділення на нуль»
Ілюстрації до уроку на тему «Електромагнітна індукція»Ілюстрації до уроку на тему «Живлення, його типи»Ілюстрації до уроку на тему «Загальні відомості про Німеччину»
Ілюстрації до уроку на тему «Звук. Джерела і приймачі звуку. Характеристики звуку»Ілюстрації до уроку на тему «Земне тяжiння. Електризацiя тiл. Взаємодiя заряджених тiл. Взаємодiя магнiтiв. Сила — мiра взаємодiї. Енергiя»Ілюстрації до уроку на тему «Зима щедра святами»
Ілюстрації до уроку на тему «Знайомство з темою ”Їжа”»Ілюстрації до уроку на тему «Зовнішність людини»Ілюстрації до уроку на тему «Зовнішність»
Ілюстрації до уроку на тему «Зовнішність»-2Ілюстрації до уроку на тему «Каліграфічне написання великих букв алфавіту. Слова, близькі за значенням»Ілюстрації до уроку на тему «Кольори»
Ілюстрації до уроку на тему «Комп’ютерна підтримка навчальних предметів»Ілюстрації до уроку на тему «Короткі відомості з історії ЕОМ»Ілюстрації до уроку на тему «Кути, утворені при перетині двох прямих січною. Ознаки паралельності прямих»
Ілюстрації до уроку на тему «Механічний рух. Відносність руху. Траєкторія. Пройдений тілом шлях. Швидкість руху та одиниці швидкості»Ілюстрації до уроку на тему «Моя сім’я. Літера V. Літера W. Літера X»Ілюстрації до уроку на тему «Написання прислівників разом і через дефіс»
Ілюстрації до уроку на тему «Об’ємні і плоскі геометричні фігури і тіла»Ілюстрації до уроку на тему «Одиницi часу. Вимiри простору. Взаємодiя тiл»Ілюстрації до уроку на тему «Одиниці вимірювання величин. Одиниці довжини»
Ілюстрації до уроку на тему «Одиниці вимірювання маси»Ілюстрації до уроку на тему «Одиниці вимірювання часу»Ілюстрації до уроку на тему «Ознайомлення з дією віднімання. Знак "-"»
Ілюстрації до уроку на тему «Ознайомлення з термінами „доданок”, „сума”»Ілюстрації до уроку на тему «Основні поняття стереометрії. Аксіоми стереометрії та наслідки з них»Ілюстрації до уроку на тему «Паралельні та перпендикулярні прямі, їх властивості. Доведення від супротивного»
Ілюстрації до уроку на тему «Письмова нумерація чисел. Записування чисел під диктовку. Пояснення поданого розв’язання задачі»Ілюстрації до уроку на тему «Подорож»Ілюстрації до уроку на тему «Події 1917-1918 рр.»
Ілюстрації до уроку на тему «Початок Першої світової війни. Бойові дії в 1915-1916 рр.»Ілюстрації до уроку на тему «Початок Першої світової війни. Бойові дії в 1915-1916 рр.»-2Ілюстрації до уроку на тему «Проголошення Української Народної Республіки. ІІІ Універсал»
Ілюстрації до уроку на тему «Радянсько-польська війна і Україна»Ілюстрації до уроку на тему «Робота з програмами в підтримку навчальних предметів»Ілюстрації до уроку на тему «Робота з програмами в підтримку навчальних предметів»-2
Ілюстрації до уроку на тему «Розвинення теми «Погода». Unit 9, lesson 2. Аудіювання та читання діалогу.»Ілюстрації до уроку на тему «Роль фразеологізмів у мовленні. Стилістичні засоби фразеології»Ілюстрації до уроку на тему «Різноманітність ссавців. Плацентарні ссавці.»
Ілюстрації до уроку на тему «Таблиці додавання та віднімання числа 2. Задачі на різницеве порівняння і на знаходження невідомого доданка»Ілюстрації до уроку на тему «Тварини»Ілюстрації до уроку на тему «Теорема Піфагора»
Ілюстрації до уроку на тему «Трикутник, периметр трикутника. Види трикутників»Ілюстрації до уроку на тему «Україна на початку 1920 р. Відновлення більшовицького режиму. УСРР»Ілюстрації до уроку на тему «Україна у другій половині 1919 р. Білогвардійці в Україні і їх поразка»
Ілюстрації до уроку на тему «Утворення трицифрових чисел із сотень, десятків і одиниць. Назви розрядних чисел»Ілюстрації до уроку на тему «Функція. Властивості функції. Найпростіші перетворення графіків функцій»Ілюстрації до уроку на тему «Цілі і дробові алгебраїчні вирази. Раціональні дроби. Допустимі значення змінних»
Ілюстрації до уроку на тему «Число і цифра 9. Написання цифри 9. Порівняння чисел в межах 9»Ілюстрації до уроку на тему «Читання літери ”о” у закритому складі. Літера P. Літера Q. Літера R»Ілюстрації до уроку на тему «Члени речення. Головні і другорядні члени речення. Зв'язок слів у реченні»
Ілюстрації до уроку на тему «Швидкість, час, відстань. Знаходження швидкості»Ілюстрації до уроку на тему «Я та мої друзі»Ілюстрації до уроку на тему «Як орієнтуватися на місцевості»
Ілюстрації з біології 7 класу «Внутрішня будова стебла»Ілюстрації з біології 7 класу «Тема 17. Внутрішня будова стебла»Ілюстрації з біології 7 класу «Тема 8. Ріст і розвиток рослин»
Ілюстрації з біології 7 класу на тему «Внутрішня будова стебла»Ілюстрації з біології до уроку «Різноманітність ссавців. Плацентарні ссавці.»Ілюстрації з біології на тему «Листок. Зовнішня будова листка»
Ілюстрації з теми «Підприємницький дохід.»Ілюстрації з теми фізико-географічне положення Південної АмерикиІлюстрації на тему: Бесіда "Видатні баскетболісти світу".
Ілюстрації на тему: Лічба предметів і порівняння чисел. Знаки „більше”, „менше”, „дорівнює”.Ілюстрації на тему: Розвиток зв”язного мовлення. Тематична група слів „Шкільне приладдя”.Ілюстрації на тему "Оточення школяра"
Ілюстрації на тему «Внутрішня будова стебла»Ілюстрації на тему «Глобальна мережа Інтернет»Ілюстрації на тему «Листок. Зовнішня будова листка»
Ілюстрації на тему «Модальне дієслово»Ілюстрації на тему «Поширення світла в різних середовищах. Заломлення світла на межі двох середовищ.»Ілюстрації на тему «Правопис приголосних у кінці префіксів»
Ілюстрації на тему «Правопис складних слів»Ілюстрації на тему «Підприємство і власність. Організаційні форми приватних підприємств.»Ілюстрації на тему «Тема 19. Листок. Зовнішня будова листка»
Ілюстрації та аудіо до теми Лічба предметів
Ілюстрування казок Івана Франка на західних землях України (1890-1939)Ілюструємо прочитане (пензлем і словесним малюванням).Іменник. Велика літера і лапки в іменниках. Голосні у відмінкових закінченнях іменників
Іменник. Велика літера і лапки в іменниках. Голосні у відмінкових закінченнях іменників Повні урокиІменник. Конспект урокуІменник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Таблиці
Іменники. Мовні розбори. Повні урокиІменовані числа. Міри часу. Дії з нимиІмовірність випадкової події
Імовірність добутку незалежних подійІмпресіонізм як художньо-мистецький напрямІмунна регуляція.
Імунні реакції організму.Індійський океан. Особливості географічного положення. Особливості природи океану. Повні урокиІндія(1945-2000 рр.). Повні уроки
Індія. Господарське життя Общини і касти. Делійський султанат. Релігія та звичаї. Наука і культура.Індія. Культурно-історичні особливості. Природні умови і ресурси. Населення і господарства. Роль країни в регіоні. Повні урокиІндія. М. Ганді.
Індія. М. Ганді.Повні урокиІндія. Формування сучасної території держави у ХХ ст. Культурно-історичні особливості країниІнструкції: Совершенствование навыков и умений определения темы, основной мысли текста и ее развития
Інструментальна музика 19ст. Ф.Мендельсон.Повні урокиІнструменти для вирівнювання графічних об’єктівІнструменти та урядові заходи з забезпечення стійкості національних грошей
Інтегрований урок з математики та історії « Епоха розуму»Інтегрований урок з математики і української літератури у 5 класіІнтегрований урок математики та української літератури
Інтелектуальна гра до теми: Тарас Шевченко Геніальний поет мислитель. Біографія та основні віхи творчостіІнтерактивна анкета на тему: В.Сосюра — співець кохання. Інтимна, пейзажна лірикаІнтерактивна вправа до уроку на тему «"Сильніше за силу" (казка). Прислів'я. Підсумок за темою»
Інтерактивна гра до уроку «Будова речовини. Атоми і молекули. Будова атома»Інтерактивна подорож до Німеччини.Інтерактивна подорож до Німеччини. Практикум
Інтерактивна технологія: Закріплення вмінь писати вивчені букви. Складання і записування речень за малюнкомІнтерактивна технологія: Звуки р, р´, позначення їх буквами РрІнтерактивний підхід до викладання та контролю знань з інформатики
Інтерактивні вправи до уроку "Монети як важливі джерела історії"Інтерактивні лінгвістичні ігриІнтерактивні лінгвістичні ігри (2). Повні уроки
Інтерактивні лінгвістичні ігри (3). Повні урокиІнтерактивні лінгвістичні ігри (4). Повні урокиІнтерактивні лінгвістичні ігри (5). Повні уроки
Інтерактивні лінгвістичні ігри (6). Повні урокиІнтерактивні методи на тему: "Іменник як частина мови"Інтерактивні технології
Інтерактивні технології: Бесіда-розповідь про Лесю УкраїнкуІнтерактивні технології: Задачі на знаходження невідомого доданка. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання.Інтерактивні технології до теми Вокабуляр. Use of English

Предыдущая страница (Will shе sее a UFO) | Следующая страница (Інтерактивні ігри.)