KNOWLEDGE HYPERMARKET


Сім’я і здоров’я. Піклування про здоров’я в сім’ї.

Гіпермаркет Знань.Основи здоров'я.Основи здоров'я 1 клас;Сім’я і здоров’я. Піклування про здоров’я в сім’ї. Повні уроки

Сім'я? — соціальна група, яка складається з чоловіка та жінки, які зазвичай перебувають у шлюбі, їхніх дітей (власних або прийомних) та інших осіб, поєднаних родинними зв'язками з подружжям, кровних родичів, і здійснює свою життєдіяльність на основі спільного економічного, побутового, морально-психологічного укладу, взаємної відповідальності, виховання дітей.

Відповідно до Сімейного кодексу України: 1. Сім'я є первинним та основним осередком суспільства. 2. Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки. Подружжя вважається сім'єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв'язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно. Дитина належить до сім'ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає. 3. Права члена сім'ї має одинока особа. 4. Сім'я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.

Сім'я.jpg

Їжа – основа здоров’я сім’ї Людина – це складна, самоорганізована, біоенергоінформаційна, відкрита система і здоров’я її душі і тіла визначається гармонічною взаємодією з оточуючими енергіями, з Космосом в цілому. В.І.Вернадський неодноразово вказував, що людиною править Космос. Для людини особливо важливим є те, з чим вона стикається чи взаємодіє повсякчас. Це повітря, вода, їжа і звукові вібрації довкілля. Важливе значення для людини мають продукти харчування, їх природна біоенергетика та екологічна чистота. В глибоку давнину були вироблені канони здорового харчування, які представлені людству як ведичне харчування з готовими рецептами різних страв. Аюверда також дає рекомендації по харчуванню з урахуванням біоенергетичної конституції людини (Тридоша), біоенергетичної природи продуктів харчування. Захворювання людини – це не що інше, як порушення біоенергоінформаційного балансу в організмі.

Їжа.jpgПоставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, а и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов  высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.

Сім’я і здоров’я. Піклування про здоров’я в сім’ї.