KNOWLEDGE HYPERMARKET


Французька мова


Французька мова уроки.jpg

Содержание

Навіщо дітям вивчати французьку мову?

З кожним роком знання іноземних мов набуває все більшого значення та стає необхідним сучасній людині, адже чим більше мов людина знає, тим більше дверей перед нею відкривається.

У світі є чимало країн, де люди говорять на різних мовах. І розуміючи французьку мову ви зможете спілкуватись з людьми з різних континентів і знайти собі друзів та однодумців в різних куточках світу. Знаючи цю мову ви зможете більше дізнатись про культуру цієї країни, її географію, побут та традиції. Ви з легкістю будете читати книжки французьких письменників.

  Knop 1 - копия.jpeg   Обери свій клас і вивчай французьку мову онлайн за звичайною шкільною програмою!

Французька мова нам потрібна для того щоб:

 • навчитися розуміти та спілкуватися з людиною, яка розмовляє французькою;
 • можна було читати книжки, журнали, дивитися телепрограми чи слухати пісні франкомовних країн;
 • розуміти слова французького походження;
 • розуміти інформацію на французьких товарах;
 • мати шанс здобути хорошу освіту;
 • влаштуватися на престижну роботу.

Також, чим більше іноземних мов розуміє дитина, тим кращі в неї перспективи в майбутньому. Вивчення французької мови благодійно впливає на загальний розвиток людини, на її мовні здібності та розширення кругозору.

  Knop 1 - копия.jpeg   Найцікавіші уроки  підвищеного стандарту з французької мови для тебе саме тут! 

Що необхідно для успішного навчання дітей французької мови?

 • Для гарного засвоєння іноземної мови в першу чергу потрібна регулярність. Тільки якщо учень буде постійно займатися французькою, він досягне гарних результатів в вивченні цієї нелегкої мови.
 • Форма навчання з французької мови повинна бути нескладною та цікавою. Проводити навчання можна за допомогою різних лінгвістичних ігор.
 • Читаючи книги французькою мовою, можна провести час приємно і з користю, адже такий спосіб дозволяє вивчати цей предмет на підсвідомому рівні. Під час читання краще запам'ятовується правильна побудова фраз та формується мовна стилістика.
 • Було б непогано, якби спілкування відбувалося не тільки в класі, але й дома, хоча б на базовому рівні. Разом з дитиною батьки можуть вивчати слова, називаючи предмети обстановки та коментуючи свої дії.
 • Для кращого засвоєння французької продовжуйте займатися навчанням також і дома, за допомогою кіно, мультфільмів чи пісень на цій мові.
 • Також не буде зайвим поїхати в відпустку в ту країну, де спілкуються на цій мові. Це дасть змогу вашій дитині зануритись в мовне середовище і краще порозумітися з носіями французької. Якщо такої можливості не має, то можна поспілкуватися в програмі Skype.

Навчання з Гіпермаркетом Знань

Вивчення французької мови не буде зайвим для розвитку вашої дитини. Існує багато способів, які дозволяють вивчити мову швидко, просто та цікаво. Для гарного володіння іноземною мовою необхідно вивчати граматику, поповнювати словниковий запас, а також навчитися говорити і розуміти французьку як в письмовому, так і в усному вигляді. Якщо процес навчання зробити цікавим, то буде набагато простіше вивчити французьку.

За допомогою Гіпермаркету Знань у вас з'явилася чудова можливість не лище вивчати французьку мову, але і удосконалити її вивчення.

Вивчення французької буде набагато результативніше, якщо застосовувати в навчанні такі можливості як класична література, книги, фільми, мультфільми онлайн на мові, яку ви бажаєте вивчити.

В Гіпермаркеті Знань ви знайдете багато цікавих матеріалів на цю тематику. Ви можете скористатись інтерактивними уроками, які найдете на нашому сайті. В он-лайн школі представлений широкий вибір презентацій, практикумів, кейсів, конспектів, рефератів, за допомогою яких, ви зможете домогтись успіхів у вивченні мови. Адже, чим більше способів ви застосуєте, тим кращі будуть ваші результати.

Гіпермаркет Знань допоможе вам не тільки вивчити цю мову, а й успішно підготуватися до здачі тестів ЄДІ та в подальшому вступити до ВУЗу.


Переконайся, що  саме тут зібрані найкращі матеріали з французької мови:

Практикум: Граматика. Вживання Passe compose і Imparfait

Додатковий текст "Joyeux Noel"

Оцінювання до теми Граматика.Passe simple

L'Imperatif

Граматика Pus-que-parfait