KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фізкультура 3 клас. Повні уроки

' 'Гіпермаркет Знань>>Фізкультура

Фізкультура 3 клас   містить велику кількість навчальних матеріалів. Легка атлетика, футбол, різноманітні вправи з акробатики і гімнастики - всі ці теми різнобічно розглядатимуться при вивченні фізкультури 3 клас.  Ці та інші теми зібрані на Гіпермаркеті Знань й доступні в режимі он-лайн!


Легка атлетика, футбол, різноманітні вправи з акробатики і гімнастики - всі ці теми різнобічно розглядатимуться при вивченні фізкультури 3 клас.  Ці та інші теми зібрані на Гіпермаркеті Знань й доступні в режимі он-лайн!
План тем з фізкультури 3 клас

Легка атлетика
1.    Правила поведінки та безпеки під час занять легкою атлетикою. Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Біг 30 м. Рухливі ігри та естафети з бігом зі стрибками.    
2.    Загальнорозвивальні вправи в русі. Спеціальні вправи бігуна. Біг 30м. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
3.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Біг 30м. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
4.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Підбір розбігу у стрибках у довжину з розбігу. Відштовхування, політ і приземлення у стрибках у довжину з розбігу.   
5.    Біг 30 м. Відштовхування, політ і приземлення у стрибках у довжину з розбігу. Стрибок у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
6.    Загальнорозвивальні вправи із скакалкою. Стрибок у довжину з місця.   
7.    Спеціальні вправи бігуна. Човниковий біг 4х9 м. Стрибок у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Підбір довжини розбігу у стрибках у висоту. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
8.    Загальнорозвивальні вправи із скакалкою. Метання малого м'ячика на дальність у «коридор» 10 м на результат. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками. 
Футбол
9.    Правила поведінки і безпеки під час занять футболом. Організовуючі і загальнорозвивальні вправи. Техніка пересування. Ведення м'яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Рухливі ігри (згідно з програмою).   
10.    Організовуючі та загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби і бігу. Індивідуальні дії без м'яча: «відкривання», «закривання».   
11.    Техніка пересування. Ведення м'яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Відволікальні дії (фінти) «відходом». Індивідуальні дії без м'яча: «відкривання Індивідуальні дії без м'яча: «відкривання», «закривання» і «закривання». Рухливі ігри (згідно з програмою).   
12.    Організовуючі та загальнорозвивальні вправи. Естафета з елементами футболу. Удари середньою та внутрішньою частинами підйому по нерухомому м'ячу. Ведення м'яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому.    
13.    Організовуючі та загальнорозвивальні вправи. Удари середньою та внутрішньою частинами підйому по нерухомому м'ячу. Відбирання м'яча вибиванням у випаді. Індивідуальні дії з м'ячем: ведення, передача, удар.   
14.    Організовуючі та загальнорозвивальні вправи. Естафета з елементами футболу. Удари після зупинки і ведення м'яча. Ведення м'яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Відбирання м'яча вибиванням у випаді.    
15,16.    Загальнорозвивальні вправи. Удари після зупинки і ведення м'яча. Відбирання м'яча вибиванням у випаді. Індивідуальні дії з м'ячем: ведення, передача, удар. Двосторонні ігри.   
17,18.    Загальнорозвивальні вправи. Вправи для координації рухів. Стрибкові вправи. Удари по м'ячу головою. Вкидання м'яча руками. Групові тактичні дії в нападі. Двосторонні ігри.   
19.    Загальнорозвивальні вправи. Удари по м'ячу головою. Жонглювання м'ячем. Групові тактичні дії в нападі. Двосторонні ігри.   
20.    Загальнорозвивальні вправи. Зупинка м'яча підошвою та внутрішньою частиною ноги. Ведення м'яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Групові тактичні дії у захисті.   
21,22.    Організовуючі та загальнорозвивальні вправи. Правила гри. Зупинка м'яча підошвою та внутрішньою частиною ноги. Відволікальні дії (фінти) «відходом». Жонглювання м'ячем. Естафета з елементами футболу. Групові тактичні дії у захисті.   
23.    Організовуючі та загальнорозеивальні вправи. Ведення м'яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Відволікальні дії (фінти) «відходом». Естафета з елементами футболу.   
24.    Організовуючи та загальнорозвивальні вправи. Ведення м'яча. Відволікальні дії (фінти) «відходом». Естафета з елементами футболу.   
Гімнастика та рухливі ігри
25.    Правила поведінки та безпеки під час занять гімнастикою. Різновиди ходьби (на носках, на п'ятках, із зміною частоти і довжини кроку). Стрибки зі скакалкою. Рухливі ігри.   
26.    Виконання команд «Ширше крок!»,«Частіше крок!», «Рідше крок!». Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці. Перекиди уперед і назад. Ходьба по колоді з підскоком, з випадом. Лазіння на похилій гімнастичній лаві, лежачи на животі. Рухливі ігри.   
27,28.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. Різновиди ходьби (на носках, на п'ятках, із зміною частоти і довжини кроку). Стрибки у довжину (50 см). Ходьба по колоді перемінним і приставним кроком. Пересування по похилій гімнастичній лаві в упорі на колінах. Рухливі ігри.   
29,30.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Повороти на місці. Виконання стройових вправ. Різновиди ходьби. Лазіння по гімнастичній стінці. Лазіння під колодою із захопленням її руками і ногами. Виконання кроків «польки» по гімнастичній лаві. Рухливі ігри.   
31.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Виконання стройових вправ. Стрибки з поворотами 90°, 180°. Зіскок з упору на коліні у стійку боком о колоди. Рухливі ігри а естафети.   
32.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Перешикування з однієї шеренги у дві, три, коло і навпаки. Стрибки з поворотами 90°, 180". Зіскок упору на коліні у стійку боком до колоди. Вис стоячи прогнувшись на гімнастичній стінці. Рухливі ігри та естафети.   
33,34.    Загальнорозвивальні вправи без предмета і в русі. Виконання стройових вправ. Перешикування з однієї шеренги дві, три, коло і навпаки. Різновиди бігу зі зміною частоти довжини кроку. Повороти на носках на 90°, 180°. Вис стоячи зігнувши руки. Вис на гімнастичній стінці зігнувши ноги. Вправа «лотос». Рухливі ігри та естафети.   
35.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. Різновиди ходьби (на носках, на п'ятках, із зміною частоти і довжини кроку). Перекиди уперед і назад. Рухливі ігри.   
36.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. Різновиди ходьби (на носках, на п'ятках, із зміною частоти і довжини кроку). Перекиди вперед і назад. Стійка на лопатках. Рухливі ігри.   
37,38.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Повороти на місці. Виконання стройових вправ. Різновиди ходьби.. Стійка на лопатках. «Міст» із положення лежачи і поворот в упор на одному коліні. Рухливі ігри.   
39.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. «Міст» із положення лежачи і поворот в упор на одному коліні. „Напівшпагат”, спроба виконати «шпагат». Рухливі ігри та естафети.   
40.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. «Напівшпагат», спроба виконати «шпагат». Рухливі ігри та естафети.   
41,42.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Повороти на місці. Виконання стройових вправ. Вивчення зв’язки акробатичних елементів. Рухливі ігри.   
43.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Перешикування з однієї шеренги у дві, три, коло і навпаки. Стрибки зі скакалкою. Естафети.   
44.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. Різновиди ходьби (на носках, на п'ятках, із зміною частоти і довжини кроку). Виконання зв’язків акробатичних елементів.   
45.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Стрибки зі скакалкою (3 х 50 стрибків). Виконання зв’язків акробатичних елементів.   
46.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. Виконання зв’язків акробатичних елементів. Рухливі ігри.   
47.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Виконання зв’язків акробатичних елементів (контрольний норматив).     
48.    Підведення підсумків за І семестр. Рухливі ігри.   
Плавання
49.   Правила поведінки та безпеки під час занять плаванням. Правильне дихання під час виконання фізичних вправ (теоретичні відомості). Загальнорозвивальні вправи на місці. Поєднання рухів руками, ногами і дихання, лежачи на лаві. Рухливі ігри. 
50.    Загальнорозвивальні вправи в русі. Повторення матеріалу, пройденого у 2 класі. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання «кролем». Рухливі ігри.   
51.    Загальнорозвивальні вправи в русі. Робота рук в положенні стоячи і нахилу тулуба. Вправи для освоєння з водою. Рухливі ігри.   
52.    Загальнорозвивальні вправи на місці або в русі. Робота рук в положенні стоячи і нахилу тулуба. Рухливі ігри.  
Баскетбол
53.    Правила поведінки і безпеки під час занять баскетболом.
Загальнорозвивальні вправи у русі. Передача м'яча в парах двома руками від грудей. Ведення м'яча на місці і в повільному русі. Ігри-естафети з м'ячем.   
54.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Передача м'яча в трійках двома руками від грудей. Ведення м'яча на місці і в повільному русі. Ведення м'яча навперемінно лівою і правою рукою. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
55.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Передача м'яча в парах однією рукою від плеча. Кидок м'яча двома руками від грудей з відстані 1-3 м. Кидок м'яча двома руками від голови з відстань 1-3 м. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
56.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Передача м'яча в парах однією рукою від плеча. Передача м'яча двома руками знизу. Ведення м'яча навперемінно лівою і правою рукою. Ведення м'яча з прискоренням і наступними зупинками. Рухливі ігри з м'ячем.   
57.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Спеціальні вправи для підготовки м'язів рук до роботи з м'ячем. Кидок м'яча двома руками від голови з відстані 1-3 м. Кидок м'яча однією рукою після ведення і зупинки з 1 м. Рухливі ігри з м'ячем.   
58.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Ведення м'яча з прискоренням і наступними зупинками. Кидок м'яча однією рукою після ведення і зупинки з 1 м. Ловіння м'яча після відскоку від підлоги. Ігри-естафети з м'ячем.   
59.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Передача м'яча двома руками знизу. Передача двома руками з-за голови. Обведення різних перешкод з лівої і правої сторони. Рухливі ігри з м'ячем.   
60.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Кидок м'яча однією рукою після ведення і зупинки з 1 м. Виконання подвійного кроку з наступним кидком. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
61.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Передача двома руками з-за голови. Ведення м'яча з прискоренням і наступними зупинками. Виконання перешкод з лівої і правої сторони. Рухливі ігри з м'ячем.   
62.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Виконання подвійного кроку з наступним кидком. Індивідуальні дії і обведення суперника, відбирання м'яча вибиванням і вириванням. Рухливі ігри з м'ячем.   
63.    Загальнорозвивальні вправи з м'ячем. Кидок м'яча однією рукою з-під кошика після ведення і подвійного кроку. Індивідуальні дії і обведення суперника, відбирання м'яча вибиванням і вириванням.   
64.    Загальнорозвивальні вправи з м'ячем. Кидок м'яча однією рукою з-під кошика після ведення і подвійного кроку. Ловіння м'яча, що високо летить. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2x1, 2x2. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
65.    Правила поведінки та безпеки під час занять баскетболом. Загальнорозвивальні вправи у русі. Передача м'яча в парах однією рукою від плеча. Кидок м'яча однією рукою з-під кошика після ведення і подвійного кроку. Рухливі ігри.   
66    Загальнорозвивальні вправи у русі. Кидок м'яча однією рукою з-під кошика після ведення і подвійного кроку. Ловіння м'яча, що низько летить. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2 х 1, 2 х 2. Рухливі ігри.   
67.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи для підготовки м'язів рук до роботи з м'ячем. Передача м'ячі двома руками знизу. Передача м'яча в парах однією рукою від плеча. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
68.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи для підготовки м'язів рук до роботи з м'ячем. Передача м'яча в парах однією рукою від плеча. Кидок м'яча двома руками від грудей у відстані 1-3 м. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
69.    Загальнорозвивальні вправи у парах. Спеціальні вправи для підготовки м'язів до роботи з м'ячем. Передача м'яча двома руками знизу. Передача м'яча двома руками з-за голови. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
70.    Загальнорозвивальні вправи у парах. Спеціальні вправи для підготовки м'язів до роботи з м'ячем. Кидок м'яча двома руками від голови з відстані 1-3 м. Кидок м'яча однією рукою після ведення і зупинки з 1 м. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
71.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Спеціальні вправи для підготовки м'язів рук до роботи з м'ячем. Передача м'яча двома руками з-за голови. Кидок м'яча однією рукою після ведення і зупинки з 1 м. Рухливі ігри.   
72.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Ловіння м'яча, що високо летить. Виконання подвійного кроку з наступним кидком. Кидок м'яча однією рукою з-під кошика після ведення і подвійного кроку. Рухливі ігри.   
73.    Загальнорозвивальні вправи з м'ячем. Обведення різних перешкод з лівої і правої сторони. Ловіння м'яча, що летить низько або високо. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
74.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Передача м'яча в парах однією рукою від плеча. Кидок м'яча двома руками від грудей у відстані 1-3 м. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
75.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Виконання подвійного кроку з наступним кидком. Кидок м'яча однією рукою з-під кошика після ведення і подвійного кроку. Рухливі ігри.   
76.    Загальнорозвивальні вправи у парах. Передача м'яча двома руками знизу. Передача м'яча двома руками з-за голови. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.   
77.    Загальнорозвивальні вправи з м'ячем. Обведення різних перешкод з лівої і правої сторони. Рухливі ігри та ігри-естафети з м'ячем.  
Гімнастика та рухливі ігри (продовження)
78.    Правила поведінки та безпеки під час занять гімнастикою.
Загальнорозвивальні вправи без предмета в русі. Виконання стройових вправ. Різновиди бігу зі зміною напрямку. Вис на гімнастичній стінці, зігнувши ноги. Вправа «лотос». Рухливі ігри.   
79.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Виконання стройових вправ. Різновиди бігу. Розмахування у висі (хлопчики). Підтягування у висі (хлопчики). Вправа «лотос». Рухливі ігри та естафети.   
80.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Виконання стройових вправ. Ходьба стройовим кроком. Виконання кроків «полька» на гімнастичній лаві. Підтягування у висі (хлопчики). Підтягування у висі лежачи (дівчатка). Рухливі ігри.   
81.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Виконання стройових вправ. Різновиди бігу. Виконання кроків «полька» на гімнастичній лаві. Підтягування у висі (хлопчики). Підтягування у висі лежачи (дівчатка). Рухливі ігри.   
82.    Загальнорозвивальні вправи з предметами на місці. Стрибки зі скакалкою. Виконання кроків «польки» на гімнастичній лаві. Підтягування у висі лежачи (дівчатка). Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави. Рухливі ігри та естафети.   
83.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Стрибки у довжину (50 см). Виконання кроків «польки» на гімнастичної лаві. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичній лави. Рухливі ігри та естафети.   
84.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Різновиди бігу. Виконання команди «На перший-другий розподілись!». Стрибки у довжину з місця. Рухливі ігри.   
85.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Різновиди бігу. Виконання команди «На перший-другий розподілись!». Стрибки у довжину з місця. Рухливі ігри.   
86.    Загальнорозвивальні вправи для формування правильної постави. Ходьба стройовим кроком. Повороти на місці. Виконання стройових вправ. Різновиди бігу зі зміною напрямку. Стрибки з поворотами. Рухливі ігри.   
87.    Загальнорозвивальні вправи з предметом на місці. Перешикування з однієї шеренги у дві, три, коло і навпаки. Повороти на носках на 90°, 180°. Рухливі ігри та естафети.   
88.    Загальнорозвивальні вправи для виконання правильної постави. Ходьба стройовим кроком. Різновиди ходьби та бігу зі зміною темпу руху (на носках, п'ятках, зі зміною частоти і довжини кроку). Рухливі ігри та естафети.   
Легка атлетика
89.    Правила поведінки і безпеки під час занять легкою атлетикою. Загальнорозвивальні вправи в парах. Спеціальні вправи метальника. Метання малого м'ячика на дальність у «коридор» 10 м на результат. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
90.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Виконання стрибка у висоту з прямого розбігу. Виконання стрибка у висоту з косого розбігу способом «ножиці». Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
91.    Загальнорозвивальні вправи у парах. Правильне дихання під час виконання фізичних вправ. Спеціальні вправи метальника. Метання малого м'ячика на дальність у «коридор» 10 м на результат. Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.    
92.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Біг 30 м. Виконання стрибка у висоту з косого розбігу способом «ножиці». Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
93.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Метання малого м'ячика вивченим способом у вертикальну і горизонтальну ціль (8-10 м). Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
94.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
95.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з бігом, стрибками.   
96.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Човниковий біг 4х 9 м. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
97.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Спеціальні вправи бігуна. Човниковий біг 4 х 9 м. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
98.    Загальнорозвивальні вправи зі скакалкою. Спеціальні вправи бігуна. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
99.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Спеціальні вправи бігуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
100.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.
101.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
102.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
103.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
104.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри за вибором учнів.   
105.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри за вибором учнів.
----Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, но и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов&nbsp; высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.<br>