KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фізкультура 4 клас. Повні уроки

Гіпермаркет Знань>>Фізкультура

Фізкультура 4 клас - це велика кількість шкільних уроків, коспектів, додаткових   фактів, різноманітних  вправ . Школярі гратимуть у  рухливі ігри, братимуть участь у бесідах на "спортивні теми", довідаються багато нового й корисного про спорт  і його значення в житті кожної людини.  Саме ці знання є надзвичайно необхідними для кожної людини протягом усього життя.  Разом з Гіпермаркетом Знань вивчайте фізкультуру в режимі он-лайн!


План тем з фізкультури 4 клас'

'
Футбол , легка атлетика
1.    Розмикання уступом за рахунком, перешикуванню з колони по одному в колону по двох дрібленням та навпаки — зведенням. Пересування у футболі, зупинка внутрішньою стороною ступні, удару, веденню м'яча по колу.   
2.    Різновиди ходьби, ЗРВ у русі, ЗРВ на місці. Рухливі ігри та естафети. Пересування у футболі, зупинка внутрішньою стороною ступні, удару, веденню м'яча по колу.   
3.    Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ у русі та на місці. Пересування у футболі, зупинка внутрішньою стороною ступні, удару, веденню м'яча по колу.   
4.    Розмикання, перешикування. Жонглювання м'ячем, стійка воротаря, ловіння м'яча, що летить на рівні грудей, ведіння м'яча по колу, ЗРВ.    
5,6.    Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ у русі та на місці. Ведення, удари по м'ячу, пересування у футболі, жонглювання м'ячем.    
7.    Комплекс вправ ранкової гімнастики. Ведення, передача, зу¬пинка м'яча у футболі. Техніка бігу на короткі дистанції (старт, стартовий розбіг). Розвиток швидкості. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ в русі, на місці.   
8.    Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання. Вивчення удару середньою частиною підйому по м'ячу, зупинці м'яча, техніці гри воротаря. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ.   
9,10.    Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання. Повторення тех¬ніки бігу на короткі дистанції. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці.   
11.    Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання. Вивчення удару середньою частиною підйому по м'ячу, зупинці м'яча, техніці гри воро¬таря. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі та на місці.   
12,13.    Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправ для виховання правильної постави та дихання. Повторення техніки виконання стрибка з розбігу способом зігнувши ноги (відштовхування, приземлення). Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі та на місці   
14,15.    Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправ для виховання правильної постави та правильного дихання. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі та на місці. Удари по м'ячу, ведення, зупинка. Техніка метання м'яча з місця (з 3-х кроків).    
16.    Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправи для виховання правильної постави та правильного дихання. Удари середньою частиною підйому по м'ячу, ведення, зупинка м'яча. Повторення техніки бігу на короткі дистанції (в цілому).    
17,18.    Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправ для виховання правильної постави та правильного дихання. Удар середньою частиною лоба, ведення, зупинка м'яча у футболі. Стройові вправи, ЗРВ. Навчальна гра.    
19,20.    Удари, ведення по колу, зупинка м'яча у футболі. Стройові вправи, на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Навчальна гра.    
21,22.    Стройові вправи, ходьба, різновиди бігу, ЗРВ в русі та на місці. Рухливі ігри та, естафети.   
23,24.    Стройові вправи на місці, різновиди, ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри.   
25,26.    Виконання контрольного навчального нормативу (жонглювання м'ячем). Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри та естафети.   
27.    Жонглювання м'ячем. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри та естафети.   
28,29.    Повторення техніки метання м'яча в горизонтальну ціль. Стройові вправи на місці, шикування на перешикування, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Рухливі ігри та естафети.   
30.    Повторення техніки бігу на короткі дистанції, стрибка в довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Стройові вправи, шикування та перешикування, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Рухливі ігри та естафети   
31.    Повторення техніки бігу на короткі дистанції, стрибка є дов¬жину з розбігу способом «зігнувши ноги». Стройові вправи на місці та в русі, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Рухливі ігри та естафети. 
Гімнастика та рухливі ігри
32,33.    Розмикання за розрахунком, стійка на голові з допомогою, вис на зігнутих руках, вис кутом на гімнастичній стінці. Стройові вправи, шикування, перешикування. Рухливі ігри та естафети.   
34.    Гімнастичні вправи та естафети. Стійка на голові за допомогою рук. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Рухливі ігри та естафети.   
35.    Гімнастичні вправи та елементи. Поєднання в комбінацію раніше вивчених акробатичних вправ. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Розвиток гнучкості та сили.   
36.    Гімнастичні вправи та елементи. Виконання акробатичних вправ в комбінації. Шикування, перешикування, стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Розвиток гнучкості та сили.   
37.    Гімнастичні вправи та елементи. Виконання акробатичних вправ в комбінації. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Розвиток гнучкості та сили.   
38.    Лазіння та перелазіння по похилій гімнастичній лаві, перелазіння на гімнастичну стінку. Стройові вправи, шикування, перешикування, різновиди ходьби та бігу, ЗРВ. Розвиток фізичних якостей гнучкості та сили.   
39,40.    Виконання акробатичних вправ у комбінації. Лазіння та перелазіння. Стройові вправи, шикування, перешикування, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Розвиток основних фізичних якостей гнучкості та сили.   
41,42.    Лазіння та перелазіння по похилій гімнастичній стінці. Шикування, перешикування, виконання команд, стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри та естафети.   
43,44.    Лазіння та перелазіння по похилій гімнастичній стійці. Шикування, перешикування, розрахунок, шикування по розрахунку, стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Рухливі ігри.   
45,46.    Виконання вправ з рівноваги у комбінації на колоді, вису, упору, зіскоку, вправ ритмічної та аеробної гімнастики. Виконання акробатичних вправ в комбінації відповідно до вимог з фізичної культури. Стройові вправи, шикування, перешикування, ЗРВ в русі.   
47.    Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. «Міст» із положення лежачи і поворот в упор на одному коліні. „Напівшпагат”, спроба виконати «шпагат». Рухливі ігри та естафети.   
48.    Підведення підсумків за І семестр. Рухливі ігри.
Туризм
49.    Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходо” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю; поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі, Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави. Стрибки: 4 х 50 стрибків зі скакалкою.  Туризм: підготовка групового та особистого спорядження до туристської подорожі.   
50.    Стройові вправи: шикування в одну шеренгу; складання рапорту. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Стрибки: вистрибування вгору з упору присівши; 4 х 50 стрибків зі скакалкою.  Туризм: підготовка групового та особистого спорядження до туристської подорожі.   
51.    Організовуючі вправи: розмикання уступами під лічбу; перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням та навпаки. Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинок з використанням відповідних профілактичних вправ. Туризм: упакування спорядження та укладання рюкзака. Встановлення намету.   
52    Організовуючі вправи: перешикування колони по одному в колону по двоє розведенням та навпаки — злиттям. Загальнорозвивальні вправи: комплекс спеціальних відновлювальних дихальних вправ. Туризм: упакування спорядження та укладання рюкзака. Встановлення намету.   
53.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинки з використанням відповідних профілактичних вправ. Рівновага: ходьба з випадами по гімнастичній лаві; повороти з різним положенням рук на 90 і 180 градусів. Туризм: гігієна туриста. Загальні гігієнічні вимоги. Забезпечення самоконтролю. Комплектація похідної аптечки.   
54.    Організовуючі вправи: розмикання уступами під лічбу; перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням та навпаки — зведенням.
Туризм: рух у похідному строю. Зміни темпу руху. Зупинки для відпочинку. Подолання перешкод.   
Плавання
55.    Правила поведінки та безпеки під час занять плаванням. Правильне дихання під час вионання фізичних вправ (теоретичні відомості). Загальнорозвивальні вправи: комплекс спеціальних відновлювальних дихальних вправ. Поєднання рухів руками, ногами і диханн, лежачи на лаві. Рухливі ігри.   
56.    Загальнорозвивальні вправи в русі, комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики.повторення матеріалу, пройденого у 3 класі. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання „кролем”. Рухливі ігри.   
57.    Загальнорозвивальні вправи на місці. Робота рук в положенні стоячи і нахилу тулуба. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання „кролем”. Естафети.   
58.    Загальнорозвивальні вправи в русі. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання „кролем”, „брасом”. Рухливі ігри. 
Футбол
59.    Загальнорозвивальні вправи: фізкультхвилинки з використанням профілактичних вправ.
Футбол. Фізична підготовка: ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; вправи для м'язів стопи; рухлива гра „Група, струнко!”.   
60.    Загальнорозвивальні вправи; комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики та комплекс вправ для виховання правильної постави.
Футбол. Фізична підготовка: організуючі вправи; загальнорозвивальні вправи; ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; рухлива гра, „М'яч — середньому”.   
61.    Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю; поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі.
Загальнорозвивальні вправи в русі. Футбол. Фізична підготовка: організуючі вправи; загальнорозвивальні вправи; ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; рухлива гра, „М'яч — середньому”.   
62.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ біля опори і на гімнастичній лаві. Футбол. Фізична підготовка; для координації рухів; вправи для м'язів стопи; рухливі гра „Не давай м'яча ведучому”.   
63.    Організовуючі вправи: розмикання уступами під лічбу; перешикування колони по одному в колону по двоє розведенням та навпаки — злиттям.  Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Футбол. Фізична підготовка: загальнорозвивальні вправи; ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; рухлива гра „М'яч у колі”.   
64.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави; комплекс вправ біля опори і на гімнастичній лаві. Футбол. Фізична підготовка: естафети з елементами футболу.   
65.    Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю. Футбол. Технічна підготовка: техніка пересування; удари по м'ячу ногою.   
66.    Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю. Футбол. Технічна підготовка: удари по м'ячу головою; зупинки м'яча; ведення м'яча.   
67.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс спеціальних відновлювальних дихальних вправ; комплекс фізкультхвилинки з використанням відповідних профілактичних вправ. Футбол. Технічна підготовка: жонглювання м'ячем.   
68.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави з предметами. Футбол. Технічна підготовка: відволікальні дії; віднімання м'яча; вкидання м'яча.   
69.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинки з використанням відповідних профілактичних вправ. Футбол. Тактична підготовка: індивідуальні дії без м'яча; індивідуальні дії з м'ячем.   
70.    Бесіда "Фізичне виховання Запорозьких козаків". Футбол. Тактична підготовка: групові дії.   
71.    Естафети з елементами футболу. Гра в футбол.   
72.    Естафети з елементами футболу. Гра в футбол.   
73.    Бесіда "Фактори здоров'я людини". Естафети з елементами футболу.   
74.    Гра в футбол.  
Баскетбол
75.    Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики.  Баскетбол: подвійний крок; ловіння м'яча двома та однією рукою на різних рівнях і напрямках польоту м'яча.   
76.    Бесіда "Розвиток кістково-м'язової та дихальної систем засобами фізичної культури". Баскетбол: подвійний крок; ловіння м'яча двома та однією рукою на різних рівнях і напрямках польоту м'яча   
77.    Баскетбол: передачі двома та однією рукою з різних положень у русі. Повторення правил гри.   
78.    Баскетбол: ловіння м'яча двома та однією рукою на різних рівнях і напрямках польоту м'яча; передачі двома та однією рукою з різних положень у русі.   
79.    Бесіда "Розвиток баскетболу в Україні і за кордоном".
Баскетбол: ведення м!яча зі зміною швидкості, напрямку руху і висоти відскоку.   
80.    Баскетбол: ведення м!яча зі зміною швидкості, напрямку руху і висоти відскоку.   
81.   Бесіда "Видатні баскетболісти світу".
Баскетбол: ведення м!яча зі зміною швидкості, напрямку руху і висоти відскоку. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2x1, 2x2.   
82.    Баскетбол: перехоплення м'яча під час передачі, ведення суперником. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2x1, 2x2 Ігри-естафети з м'ячем.   
83.    Баскетбол: перехоплення м'яча під час передачі, ведення суперником. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2x1, 2x2. Баскетбол: навчальні ігри 3x3.   
84.    Баскетбол: Баскетбол: навчальні ігри 7x7.   
Легка атлетика
85.    Старт, стартовий розбіг, дистанції, фінішування. Біг 30м. Естафети з бігом.   
86.    Старт; стартовий розбіг, дистанції, фінішування. „Човниковий” біг 4х9м. Естафети з бігом.  
87.    Метання м'яча на дальність у коридорі 10м. Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.
88.    Старт; стартовий розбіг; біг 30м. Рухливі ігри.   
89.    Бесіда „Фактори здоров'я людини”. Загальнорозвивальні вправи у русі. Стрибки у висоту з прямого і бокового розбігу та способом „переступання”; спеціальні бігові вправи.   
90.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. ”Човниковий” біг 4х9 м. Рухливі ігри.   
91.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави з предметами. Спеціальні вправи бігуна. ”Човниковий” біг 4х9 м. Естафети з бігом.   
92.    Загальнорозвивальні вправи на місці. Спеціальні вправи бігуна. метання м'яча на дальність у коридорі 10м.  Рухливі ігри.   
93.   Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики.
Спеціальні вправи бігуна. метання м'яча на дальність у коридорі 10м. Рухливі ігри.   
94.    Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинок з використанням відповідних профілактичних вправ.
Спеціальні вправи стрибуна. Стрибок у довжину з місця. Естафети з елементами бігу.   
95.    Загальнорозвивальні вправи: фізкультхвилинки з використанням профілактичних вправ. Спеціальні вправи стрибуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри.   
96.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Біг 30 м. Виконання стрибка у висоту з косого розбігу способом «ножиці». Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
97.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Метання малого м'ячика вивченим способом у вертикальну і горизонтальну ціль (8-10 м). Рухливі ігри з метанням малого м'ячика.   
98.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Човниковий біг 4х 9 м. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками   
99.    Загальнорозвивальні вправи в парах. Спеціальні вправи бігуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками. Естафети.   
100.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
101.    Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.   
102.    Підсумковий урок за 2 семестр. Рухливі ігри за вибором учнів.

Поставить вопрос о современном образовании, выразить идею или решить назревшую проблему Вы можете на Образовательном форуме, где на международном уровне собирается образовательный совет свежей мысли и действия. Создав блог, Вы не только повысите свой статус, как компетентного преподавателя, но и сделаете весомый вклад в развитие школы будущего. Гильдия Лидеров Образования открывает двери для специалистов  высшего ранга и приглашает к сотрудничеству в направлении создания лучших в мире школ.