KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фізкультура 6 клас

Фізкультура 6 клас  містить чимало ексклюзивних уроків, відео-прикладів, понять та термінів, що сприятимуть швидкому засвоєнню знань та вмінь з фізкультури. Конспекти уроків, реферати, презентації,  кросворди, практикуми, кейси та багато інших цікавих матеріалів з фізкультури – це все ти знайдеш лише на Гіпермаркеті Знань.


Гіпермаркет Знань>>Фізкультура>>Фізкультура 6 клас


1.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Повторити основні теоретико-методичні знання: прийоми самоконтролю; значення фізичної культури та спорту для підтримування розумової працездатності; фізіологічно-гігієнічне обґрунтування розвитку основних фізичних якостей: правилам безпеки на уроках фізичної культури: руховий режим підлітків. Ознайомити учнів із завданнями на І семестр.   
2.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, переміщення у футболі, удар внутрішньою стороною підйому, ведення м'яча носком.   
3.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку стрибка в довжину з розбігу способом "зігнувши ноги", удари по рухомому м'ячу. зупинки м'яча підошвою, ігрових вправ 4x4.   
4.    Ознайомити учнів з основами корегуючої гімнастики при формуванні правильної постави. Повторити стройові вправи на міст та в русі. різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку стрибка в довжину з розбігу способом "зігнувши ноги", ведення м'яча носком. . удару внутрішньою частиною сторони стопи, ігрових вправ 4x4.   
5.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з попередженням спортивного травматизму під час занять спортивними іграми.
Повторити техніку стрибка в довжину з розбігу способом „зігнувши ноги", ведення м'яча носком, техніку удару внутрішньою сторонок) ступні і серединою підйому, ігрових вправ 4x4.   
6.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з спрощеними правилами змагань з футболу.
Повторити техніку стрибка в довжину з розбігу способом „зігнувши ноги", ведення м'яча носком, техніку удару внутрішньою сторонок) ступні і серединою підйому, ігрових вправ 4x4.   
7.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з тактичними діями в спорті. Повторити тронові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку стрибка в висоту способом "переступання з розбігу", пересувань воротаря у футболі та ловінню м'яча, удару по нерухомому м'ячу внутрішньою частиною підйому, ігрових вправ 4x4.   
8.    Ознайомити учнів з поняттям дозування фізичних навантажень. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку стрибка в висоту способом "переступання", ігрових вправ 4x4.   
9.    Ознайомити учнів з правилами розвитку витривалості. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Повторити техніку стрибка в висоту способом "переступання", ігрових вправ 4x4.   
10.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з прийомами самоконтролю під час занять фізичними вправами.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції. Навчити удару по м'ячу, що летить, зовнішньою частиною підйому, зупинці м'яча внутрішньою частиною ступні.   
11.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з основними положеннями корегуючої гімнастики.
Навчити удару по м'ячу, що летить, зовнішньою частиною підйому, зупинці м'яча внутрішньою частиною ступні, гри 4x4.   
12.    Ознайомити учнів з попередженням травматизму під час занять спортивними іграми. Повторити стройові вправи на місці га в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити удару по м ячу. що летить, зовнішньою частиною підйому, зупинці м'яча внутрішньою частиною ступні, гри 4x4.   
13.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів зі спрощеними правилами змагань з вивчених видів спорту. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною лоба в стрибку, ігрових вправ 7x7.   
14.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з тактичними діями у спорті. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною лоба в стрибку, й техніці гри 7x7.   
15.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів зі значенням фізичної культури та спорту для розумової працездатності. Повторити стройові вправи на місці та в русі.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною лоба в стрибку, зупинці м'яча внутрішньою частиною сіл пні, ігрових вправ 7x7. Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
16.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з фізіолого-гігєнічними особливостями розвитку основних фізичних якостей.
Навчити веденню м'яча внутрішньою частиною підйому, гри воротаря, ігрових вправ 7x7. Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
17.    Ознайомити учнів з умінням дозувати фізичні навантаження, повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби а бігу.
Навчити веденню м'яча внутрішньою частиною підйому, гри воротаря, ігрових вправ 7x7. розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
18.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку витривалості. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити тактичних ігрових дій 7x7.   
19.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з прийомами самоконтролю під час занять фізичними вправами. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ, вправ на низькій перекладині (хл.). різновисоких брусах (дівч.). Розвиток гнучкості.   
20.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів зі значенням і методикою занять корегуючої гімнастики. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
21.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з попередженням спортивного травматизму під час занять в спортивному залі. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
22.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з спрощеними правилами змагань з вивчених видів спорту (гімнастика). Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
23.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з тактичними діями під час занять спортом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
різновидів ходьби та бігу.
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
24.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з значенням фізичної культури для підтримання розумової працездатності.
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
25.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з фізіолога - гігієнічним обґрунтуванням розвитку основних фізичних якостей. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Повторити зв'язки комбінацій акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
26.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами дозування фізичних навантажень. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби га бігу.
Опорний стрибок способом "ноги нарізно". елементів танцю гопак. Розвиток гнучкості.   
27.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку витривалості. Повторити стройові вправи на місці тОрганізований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку витривалості. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу   
28.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з прийомами самоконтролю під час занять фізичними вправами. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити виконання комбінації акробатичних вправ. Розвиток гнучкості.   
29.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з методикою занять корегуючою гімнастикою. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Виконання комбінації вправ на низькій перекладині (хл.), різновисоких брусах (дівч.). Розвиток гнучкості.   
30.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з попередженням травматизму під час занять спортивними іграми. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Виконання комбінації вправ на низькій перекладині (хл.), різновисоких брусах (дівч.). Розвиток гнучкості.   
31.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з спрощеними правилами змагань з вивчених видів спорту (гімнастика). Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити виконання учнями опорного стрибка способом ноги нарізно" через гімнастичного козла. Повторити елементи танцю гопак.   
32.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок.
Підвести підсумки за І семестр.
Поставити завдання перед учнями на ІІ-й семестр.
Провести бесіду з учнями щодо правил безпеки під час канікул.   
33.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомити завдання на II семестр.
Ознайомити учнів з прийомами самоконтролю під час занять фізичними вправами, значенням фізичної культури та спорту для підтримування розумової та фізичної працездатності, фізіологогігієнічним обґрунтуванням розвитку основних фізичних якостей, правилами безпеки під час уроків фізичної культури.   
34.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем".   
35.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
36.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
37.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
38.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчити рухам руками в плаванні способом „брас". Навчити рухам ногами в плаванні способом „брас". Навчити в комплексі рухам ногами та руками в плаванні способом „брас".   
39.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем".   
40.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
41.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
42.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
43.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчити рухам руками в плаванні способом „брас". Навчити рухам ногами в плаванні способом „брас". Навчити в комплексі рухам ногами та руками в плаванні способом „брас".   
44.    Ознайомити учнів з попередженням травматизму під час занять спортивними іграми. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Розвиток витривалості засобами рухливих ігор та естафет на місцевості.   
45.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з спрощеними правилами змагань з вивчених видів спорту.
Розвиток витривалості засобами рухливих ігор та естафет на місцевості.   
46.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Повторити стройові вправи.
Повторити раніше вивчені вправи гри в гандбол.   
47.    Ознайомити учнів зі значенням фізичної культури для підтримки розумової працездатності. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити заслонів, кидків та фінтів. Провести рухливі ігри гандболістів.   
48.    Ознайомити учнів з фізіолого-гігієнічними обґрунтуваннями виховання основних фізичних якостей. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити техніці кидків та фінтів у гандболі. Провести рухливі ігри гандболістів.   
49.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок.
Навчити техніці кидків, фінтів та заслонів в гандболі. Провести рухливі ігри гандболістів.   
50.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку витривалості, повторити стройові вправи.
Повторити раніше вивчені вправи та елементи гри в баскетбол. Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
51.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з прийомами самоконтролю під час занять фізичними вправами.
Навчити подвійного кроку та кидку в кошик від плеча. взаємодії гравців у нападі, перехопленню м'яча. Провести гру за спрощеними правилами.   
52.    Ознайомити учнів зі значенням і методикою занять корегувальною гімнастикою. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити подвійною кроку кидку м'яча однією рукою від плеча в кошик, взаємодії гравців, перехопленню м'яча.   
53.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з попередженням спортивного травматизму під час ігор. Повторити стройові вправи на місці та в русі.
Провести гру за спрощеними правилами. Перевірити уміння виконання кидків баскетбольного м'яча та веденню його.   
54.    Ознайомити учнів з спрощеними правилами вивчених видів спорту (волейбол). Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити раніше вивчені елементи гри у волейбол. Розвиток спритності.   
55.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з поняттями тактичних дій під час занять видами спорту.
Повторити раніше вивчені елементи гри у волейбол. Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
56.    Ознайомити учнів з значенням фізичних вправ та спорту для підтримки розумової працездатності. Повторити стройові вправи на місці та в русі. різновидів ходьби та бігу.
Навчити техніці верхньої передачі та нижньої подачі м'яча. Провести гру за спрощеними правилами. Перевірити техніку виконання нижньої подачі.   
57.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з фізіолого-гігієнічним обґрунтуванням розвитку основних фізичних якостей.
Провести гру за спрощеними правилами (волейбол).   
58.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з дозуванням фізичних вправ.
Навчити техніці гри воротаря у футболі. Провесні гру за спрощеними правилами.   
59.    Ознайомити учнів з правилами розвитку витривалості. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, вправи з амортизаторам й.
Навчити техніці гри воротаря у футболі. Провесні гру за спрощеними правилами.   
60.    Ознайомити учнів з прийомами самоконтролю під час занять фізичними вправами. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити техніці гри воротаря у футболі. Провесні гру за спрощеними правилами за спрощеними правилами.   
61.    Ознайомити учнів з значенням і методикою занять корегувальною гімнастикою. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та біг.
Навчити вкиданню м'яча із –за бокової лінії на дальність. Провести ігрові вправи (7х7).   
62.    Ознайомити учнів з попередженням травматизму під час занять спортивними іграми. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити вкиданню м'яча із –за бокової лінії на дальність. Провести ігрові вправи (7х7).   
63.    Ознайомити учнів з основними положеннями правил змагань вивчених видів спорту. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити раніше набуті туристичні навички. Провести рухливі ігри на місцевості.   
64.    Ознайомити учнів з поняттям тактичних дій під час занять спортом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити долікарняній медичній допомозі під час походів та подорожей, транспортуванню потерпілого. Провести рухливі ігри на місцевості.   
65.    Ознайомити учнів зі значенням фізичної культури та спорту для підтримування розумової працездатності. Повторити стройові вправи на місці, та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити долікарняній медичній допомозі під час походів та подорожей, транспортуванню потерпілого. Провести рухливі ігри на місцевості.   
66.    Ознайомити учнів з фізіолого-гігієнічними обґрунтуваннями розвитку основних фізичних якостей. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Підготувати учнів до участі в змаганнях з туристичної техніки на етапах. Провести рухливі ігри на місцевості.   
67.    Ознайомити учнів зі значенням фізичної культури та спорту для підтримки розумової працездатності. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Підготувати учнів до участі в змаганнях з туристичної техніки на етапах. Провести рухливі ігри на місцевості.   
68.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Підвести підсумки за II семестр та навчальний рік.
Поставити завдання перед учнями на літні канікули. Провести бесіди на тему безпеки під час канікул.   

Уроки фізкультури онлайн, уроки фізкультура, методичні розробки фізкультура, усі уроки, уроки онлайн

Зміст уроку
1236084776 kr.jpg конспект уроку і опорний каркас           
1236084776 kr.jpg презентація уроку 
1236084776 kr.jpg акселеративні методи та інтерактивні технології
1236084776 kr.jpg закриті вправи (тільки для використання вчителями)
1236084776 kr.jpg оцінювання 

Практика
1236084776 kr.jpg задачі та вправи,самоперевірка 
1236084776 kr.jpg практикуми, лабораторні, кейси
1236084776 kr.jpg рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський
1236084776 kr.jpg домашнє завдання 

Ілюстрації
1236084776 kr.jpg ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа
1236084776 kr.jpg реферати
1236084776 kr.jpg фішки для допитливих
1236084776 kr.jpg шпаргалки
1236084776 kr.jpg гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати

Доповнення
1236084776 kr.jpg зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ)
1236084776 kr.jpg підручники основні і допоміжні 
1236084776 kr.jpg тематичні свята, девізи 
1236084776 kr.jpg статті 
1236084776 kr.jpg національні особливості
1236084776 kr.jpg словник термінів             
1236084776 kr.jpg інше 

Тільки для вчителів
1236084776 kr.jpg ідеальні уроки 
1236084776 kr.jpg календарний план на рік 
1236084776 kr.jpg методичні рекомендації 
1236084776 kr.jpg програми
1236084776 kr.jpg обговорення


Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.

Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.