KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фізкультура 7 клас

Фізкультура 7 клас  – продовження знайомства з різними видами спорту на новому більш серйозному рівні. Фізкультура 7 клас  знайомить учнів з поняттями спорту та фізичної культури, а також таких важливих розділів як футбол, баскетбол, плавання, різноманітні рухові вправи . Ці та інші теми зібрані на Гіпермаркеті Знань й доступні в режимі он-лайн!


Гіпермаркет Знань>>Фізкультура>>Фізкультура 7 клас


1.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з: Завданнями та вимогами на І семестр навчального року. Техніко-тактичними діями у спортивних іграх. Методикою розвитку гнучкості та м'язової сили. Умінням визначати реакцію організму на різні рівні фізичного навантаження за частотою серцево-судинних скорочень. Організований перехід до класу.   
2.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням надавати першу медичну допомогу у разі травмування. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, стрибка у довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
3.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з роллю спорту у формуванні особистості. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, стрибка в довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
4.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомлення учнів з оздоровчим значенням занять спортом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, стрибка у довжину з розбігу способом „зігнувши ноги". Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
5.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомлення учнів з питним режимом.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, стрибка у довжину з розбігу способом "зігнувши ноги".    
6.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням визначати реакцію організму на різні рівні фізичного навантаження за частотою серцево-судинних скорочень.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, стрибка у довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
7.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з оздоровчим значенням занять спортом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку бігу на короткі дистанції, стрибка у довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Перевірити виконання домашніх завдань (піднімання тулуба з положення лежачи).   
8.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням надавати першу медичну допомогу при травмах. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Стрибок в довжину з розбігу способом зігнувши ноги"   
9.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з роллю спорту у формуванні особистості. Повторити стройові вправи на місці та в русі. різновидів ходьби та бігу.
Повторити раніше вивчені вправи та лементи гри у футбол (удари внутрішньою стороною ступні; серединою лоба в стрибку: навчальній грі). Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
10.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили.
Повторити раніше вивчені вправи та елементи гри у футбол (удари внутрішньою стороною ступні, серединою лоба в стрибку: зупинка стегном; веденню із зміною, швидкості; навчальна гра). Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
11.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з питним режимом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Повторити раніше вивчені вправи та лементи гри у футбол (удари внутрішньою стороною ступні. серединою лоба в стрибку; зупинка стегном; веденню із зміною швидкості; двостороння гра).   
12.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною підйому, зупинці стегном, грі в "стінку". Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
13.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною підйому. зупинці стегном, відбиранню м'яча, грі в "стінку". Розвиток спритності засобами рухливих ігор га естафет.   
14.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною підйому, удару середньою частиною лоба в стрибку: зупинці стегном, відбиранню м'яча, грі в "стінку". Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
15.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити техніці удару по м'ячу середньою частиною підйому, зупинці стегном, грі в "стінку".   
16.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол. Повторити стройові вправи на місці
а в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Провести двосторонню гру з метою перевірки володіння учнями техніко-тактичними діями.   
17.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол.
Провести двосторонню гру з метою перевірки володіння учнями техніко-тактичними діями.   
18    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у футбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Перевірити виконання учнями контрольного нормативу (удар по м'ячу на точність з відстані 9 м у гандбольні ворота). Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
19.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у Футбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити виконання учнями контрольного нормативу (удар по м'ячу на точність з відстані 9 м у гандбольні ворота). Розвиток спритності засобами рухливих ігор та естафет.   
20.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням самострахування під час виконання фізичних вправ. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Повторити акробатичну комбінацію раніше вивчену, комбінацію на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до програми. Розвиток гнучкості.   
21.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Повторити акробатичну комбінацію, комбінацію на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до програми. Розвиток гнучкості та м'язової сиди.   
22.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням самострахування під час виконання фізичних вправ.
Повторити техніку опорного стрибка способом "ноги нарізно" через козла, акробатичну комбінацію. Виконання домашніх завдань (підтягування у висі).   
23.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Виконання учнями орієнтовного комплексного тесту оцінки фізичної підготовленості (гнучкості). Повторити акробатичну комбінацію.   
24    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням самострахування під чає виконання фізичних вправ. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити вміння складати учнями комплекси вправ з розвитку гнучкості. Виконання акробатичної комбінації.   
25.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили.
Перевірити виконання учнями орієнтовного комплексного тесту оцінки фізичної підготовленості (сила).   
26.    Організований перехід до місць занять. Шикування апорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням самострахування під час виконання фізичних вправ. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Перевірити уміння складати учнями комплекси вправ з розвитку гнучкості. Виконання акробатичної комбінації.   
27.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Виконання акробатичної комбінації, комбінацій на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до вимог програми.   
28.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням самострахування під час виконання фізичних вправ. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Виконання акробатичної комбінації, комбінацій на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до вимог програми.   
29.    Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ .
Перевірити виконання акробатичних комбінацій. Повторити виконання комбінацій на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до вимог програми.   
30.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням самострахування під час виконання фізичних вправ. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Перевірити виконання комбінацій на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до вимог програми. Розвиток гнучкості, сили.   
31.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами розвитку гнучкості та м'язової сили. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Перевірити виконання комбінацій на низькій перекладині (хл.) та різновисоких брусах (дівч.) відповідно до вимог програми. Розвиток гнучкості, м'язової сили.    
32.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт.
Підвести підсумки за І семестр. Поставити завдання перед учнями на канікули. Провести бесіду на тему правил безпеки та поведінки під час канікул. Ознайомити учнів з завданнями на II семестр.   
33.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Ознайомити учнів з завданнями та вимогами у II семестрі. Провести бесіди на теми : роль спорту у формуванні особистості: оздоровче значення занять спортом: визначення реакції організму на різні рівні фізичних навантажень за частотою серцево-судинних скорочень; правила безпеки на уроках фізичної культури.   
34.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем".   
35.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
36.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
37.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
38.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчити рухам руками в плаванні способом „брас". Навчити рухам ногами в плаванні способом „брас". Навчити в комплексі рухам ногами та руками в плаванні способом „брас".   
39.    Навчити рухам руками в плаванні способом „брас". Навчити рухам ногами в плаванні способом „брас". Навчити в комплексі рухам ногами та руками в плаванні способом „брас".
Навчити рухам руками в плаванні способом „брас". Навчити рухам ногами в плаванні способом „брас". Навчити в комплексі рухам ногами та руками в плаванні способом „брас".   
40.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.   
41.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
42.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
43.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчальні вправи плавання. „Поплавок", „Медуза". Навчити рухам руками в плаванні способом „кроль". Навчити рухам ногами способом „кролем". Навчити правильно дихати при плаванні способом „кроль".   
44.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.   
45.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань уроку. Ознайомити учнів з правилами безпеки на воді.
Навчити рухам руками в плаванні способом „брас". Навчити рухам ногами в плаванні способом „брас". Навчити в комплексі рухам ногами та руками в плаванні способом „брас".   
46.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри в баскетбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загально розвиваючих вправ.
Навчити дальньому кидку в стрибку. зонного захисту 2:3.    
47.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри в баскетбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити зонною зихисту 2:3, провести навчальну гру. Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
48.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри в баскетбол. Повторити стройові вправи на місці
та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити виконання учнями ведення м'яча та кидок його в кошик з подвійного кроку. Провести навчальну гру.
   
49.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри в баскетбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити виконання учнями ведення м'яча та кидок його в кошик з подвійного кроку. Провести навчальну гру.   
50.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами змагань з гандболу. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Навчити переміщень „вісімкою”, взаємодії воротаря з гравцями, перехопленню м'яча під час передачі. Провести міні-гандбол з метою перевірки учнями вміння володіти техніко-тактичними діями.   
51.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри в гандбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекси загальнорозвиваючих вправ з м'ячем.
Провести міні-гандбол з метою перевірки учнями вміння володіти техніко-тактичними діями.   
52.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри в гандбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Перевірити виконання семиметрового штрафного кидка в задану половину воріт відповідно вимог програми. Провести міні-гандбол з метою перевірки учнями вміння володіти техніко-тактичними.   
53.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями в гандболі. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ з м'ячем.
Провести міні-гандбол з метою перевірки учнями вміння володіти техніко-тактичними діями.   
54.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами гри у волейбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ з м'ячем.
Навчити верхній передачі між двома руками, нижній прямій подачі, прийому м'яча знизу двома руками. Провести навчальну гру.   
55.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у волейбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Навчити верхній передачі між двома руками, нижній прямій подачі, прийому м'яча знизу. Провести навчальну гру.   
56.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з правилами гри у волейбол. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Навчити верхній передачі між двома руками, нижній прямій подачі, прийому м'яча знизу. Провести навчальну гру.   
57.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з техніко-тактичними діями гри у волейбол.
Навчити верхній передачі між двома руками, нижній прямій подачі, прийому м'яча знизу. Провести навчальну гру   
58.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з питним режимом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку метання малого м'яча на дальність з розбігу, техніку стрибка у висоту з розбігу способом "переступання".   
59.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з питним режимом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.
Повторити техніку стрибка у висоту з розбігу способом "переступання". Розвиток швидкості засобами рухливих ігор та естафет.   
60.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням визначати реакцію організму на різні фізичні навантаження за частотою серцево-судинних скорочень.
Навчити учнів відбиранню м'яча, грі в "стінку", грі в квадрат, зупинці м'яча грудьми. Провести навчальну гру за спрощеними правилами   
61.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням визначати реакцію організму нарізні фізичні навантаження за частотою серцево-судинних скорочень.
Навчити учнів відбиранню м'яча. грі в "стінку", грі в квадрат, зупинці м'яча грудьми. Провести навчальну гру за спрощеними правилами.   
62.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням визначати реакцію організму на різні рівні фізичних навантажень за частотою серцево-судинних скорочень.
Перевірити виконання учнями вимог програми (ведення м'яча по прямій та виконання удару з метою забити гол). Провести навчальну гру.   
63.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням визначати реакцію організму на різні рівні фізичних навантажень за частотою серцево-судинних скорочень.
Перевірити виконання учнями вимог програми (ведення м'яча по прямій та виконання удару з метою забити гол). Провести навчальну гру.   
64.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з оздоровчим значенням туризму. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку долання етапів туристичної естафети.   
65.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів зі значенням фізичної підготовки юного туриста.
Повторити техніку долання етапів туристичної естафети.   
66.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з питним режимом. Повторити стройові вправи на місці та в русі, різновидів ходьби та бігу.
Повторити техніку долання етапів туристичної естафети.   
67.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Повідомлення завдань на урок. Ознайомити учнів з умінням визначати реакцію організму на різні фізичні навантаження за частотою серцево-судинних скорочень.
Повторити техніку долання етапів туристичної естафети.   
68.    Організований перехід до місць занять. Шикування. Рапорт. Провести підсумки за II семестр та навчальний рік. Поставити завдання-Перед учнями на літні канікули. Провести бесіду на тему правил безпеки та поведінки під час літніх канікул та занять фізичними вправами.   

Уроки фізкультури онлайн, уроки фізкультура, методичні розробки фізкультура, усі уроки, уроки онлайн

Зміст уроку
1236084776 kr.jpg конспект уроку і опорний каркас           
1236084776 kr.jpg презентація уроку 
1236084776 kr.jpg акселеративні методи та інтерактивні технології
1236084776 kr.jpg закриті вправи (тільки для використання вчителями)
1236084776 kr.jpg оцінювання 

Практика
1236084776 kr.jpg задачі та вправи,самоперевірка 
1236084776 kr.jpg практикуми, лабораторні, кейси
1236084776 kr.jpg рівень складності задач: звичайний, високий, олімпійський
1236084776 kr.jpg домашнє завдання 

Ілюстрації
1236084776 kr.jpg ілюстрації: відеокліпи, аудіо, фотографії, графіки, таблиці, комікси, мультимедіа
1236084776 kr.jpg реферати
1236084776 kr.jpg фішки для допитливих
1236084776 kr.jpg шпаргалки
1236084776 kr.jpg гумор, притчі, приколи, приказки, кросворди, цитати

Доповнення
1236084776 kr.jpg зовнішнє незалежне тестування (ЗНТ)
1236084776 kr.jpg підручники основні і допоміжні 
1236084776 kr.jpg тематичні свята, девізи 
1236084776 kr.jpg статті 
1236084776 kr.jpg національні особливості
1236084776 kr.jpg словник термінів             
1236084776 kr.jpg інше 

Тільки для вчителів
1236084776 kr.jpg ідеальні уроки 
1236084776 kr.jpg календарний план на рік 
1236084776 kr.jpg методичні рекомендації 
1236084776 kr.jpg програми
1236084776 kr.jpg обговорення


Если у вас есть исправления или предложения к данному уроку, напишите нам.

Если вы хотите увидеть другие корректировки и пожелания к урокам, смотрите здесь - Образовательный форум.