KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фішки для допитливих: Практична робота № 12. Створення векторних зображень.

Фішки для допитливих до предмету Інформатика, 9 клас

Тема: «Практична робота № 12. Створення векторних зображень.»

ПАНЕЛЬ ІНСТРУМЕНТІВ GIMP

Панель інструментів - серце GIMP. Закриваючи її, ви завершуєте роботу з програмою. Ось невеликий опис того, що ви тут знайдете.


Векторні зображення.jpg


Підказка: в панелі інструментів, як і в більшості елементів інтерфейсу GIMP, приміщення курсору миші над будь-яким елементом із затримкою на мить звичайно викликає «підказку», яка описує цей елемент. У підказці також часто показана клавіша швидкого доступу. Крім того, в більшості випадків для отримання довідки по цьому елементу ви можете натиснути клавішу F1, помістивши перед цим курсор миші над елементом.


Векторні зображення2.jpg


1. Піктограми інструментів: ці піктограми є кнопками, активирующими інструменти для різноманітних дій (виділення частин зображень, малювання, перетворення і т.п.). Розділ Введення в панель інструментів описує принципи роботи з інструментами. Кожен інструмент описаний в розділі Інструменти.


2. Кольори фону / переднього плану: область вибору кольору показує поточні вибрані вами кольори переднього плану і фону, застосовувані в багатьох операціях. Клацання по одному з них викличе діалог вибору кольору. Клацання по двунаправленной стрілкою поміняє місцями кольори переднього плану і тла, а клацання по невеликому символу в нижньому лівому кутку відновить вихідні значення кольорів переднього плану та фону: чорний і білий відповідно.


Cкачати повні фішки для допитливих можна клікнувши на текст Скачати фішки для допитливих і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Підлісевич

Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Практична робота № 12. Створення векторних зображень. > Практична робота № 12. Створення векторних зображень. Фішки для допитливих