KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фішки для допитливих: Принцип побудови й обробки векторних зображень.

Фішки для допитливих до предмету Інформатика, 9 клас

Тема: «Принцип побудови й обробки векторних зображень»


Cкачати повні фішки для допитливих можна клікнувши на текст  Скачати фішки для допитливих і встановивши Microsoft PowerPoint

ГОЛОВНІ ВІКНА СТАНДАРТНІ ВІКНА GIMP

Головні вікна1.jpg


Головна панелі інструментів: містить набір кнопок з піктограмами для вибору інструментів. Також може містити кольори переднього плану і фону; кисть, шаблон і градієнт; піктограма активного зображення. Різні додаткові елементи можна показати за допомогою меню Правка → Параметри → Панель інструментів.
2. Параметри інструментів: знизу до панелі інструментів прикріплений діалог «Параметри інструментів», який відображає параметри вибраного інструменту (в даному випадку це «розмазування»).


Гловні вікна.jpg

3. Вікно зображення: кожне зображення в GIMP відображається в окремому вікні. Ви можете одночасно відкрити досить велика кількість зображень: стільки, скільки дозволяють системні ресурси. Можна запустити GIMP і без єдиного відкритого зображення, але в цьому користі від програми буде небагато. Вікно зображення містить меню головних команд GIMP (Файл, Правка, Виділення, ...), яке також можна викликати натисканням у вікні правої кнопки мишки.

Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Підлісевич

Предмети > Інформатика > Інформатика 9 клас > Принцип побудови й обробки векторних зображень > Принцип побудови й обробки векторних зображень. Фішки для допитливих