KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фішки для допитливих 2: «Тема 8. Місце і способи збереження інформації.»

Фішки для допитливих до предмету Інформатика, 3 клас

Тема: «Місце і способи збереження інформації»

Органы чувств — наш главный инструмент познания мира — не самые совершенные приспособления. Не всегда они точны и не всякую информацию способны воспринять. Если бы не было специальных приборов, то вряд ли человечеству удалось бы проникнуть в тайны живой клетки или отправить к Марсу и Венере космические зонды. Поэтому для получения недоступной обычными органами чувств информации широко используются специальные технические устройства.

Одне з найдавніших споруд, використовуване для отримання астрономічної інформації, знаходиться в Англії недалеко від міста Солсбері.

Stone.jpg


Це Стоунхендж - «висячі камені».Він був побудований приблизно в II столітті до н. е. Стоунхендж складається з поставлених вертикально кам'яних стовпів, розташованих концентричними кільцями. На вертикальних каменях лежать горизонтальні поперечини, свого роду арки. 1963 році з допомогою новітніх методів дослідження було заставлено, що кам'яні арки дають напрями на крайні положення Сонця і Місяця, а 56 білих лунок допомагають передбачити час Сонячного і Місячного затьмарень.

Cкачати повні фішки для дпитливих можна клікнувши на текст Скачати фішки для дпитливих і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Чебанюк

Предмети > Інформатика > Інформатика 3 клас > Місце і способи збереження інформації > Місце і способи збереження інформації. Фішки для допитливих