KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 11 до теми: Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей

Презентація до уроку з предмету Економіка, 2 клас.
Тема: Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей.

<u</u>Groshzi (67).jpg

Гроші - один з найбільших людських винаходів, це засіб суспільного виразу економічної цінності благ.У філософи Стародавньої Греції вважали, що гроші виникли в результаті угоди між людьми. Реально гроші починали свій розвиток разом із суспільством і еволюціонували разом з ним.
Гроші розвивались у двох видах:

Монети - певна кількість металу визначеної форми, ваги та проби з відповідним державним клеймом.Паперові гроші - це такі гроші, які є лише знаками вартості, виготовленими з паперу, і які заміщують в обігу певну кількість повноцінних грошей.Першими офіційними грошима древніх племен були дари флори і фауни – пташине пір’я і морські черепашки.

 У Бірмі роль грошей довгий час виконував чай, в Тібеті – сіль, а в Мексиці – мішечки з бобами какао. З цією ж метою в різний час і в різних культурах використовувався тютюн, рис, сушена риба, кукурудза тощо.


Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»


 
Предмети > Економіка > Економіка 2 клас > Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей. > Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей. презентація уроку