KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 11 уроку на тему Інфляція, як макроекономічне явище

Презентація уроку до предмету Економіка, 11 клас
Тема «Інфляція, як макроекономічне явище.»

Інфляція – зростання загального рівня цін, що є свідченням зниження купівельної спроможності грошей.
Наслідки інфляції:
1. Інфляція приводить до прихованої конфіскації грошових коштів у населення і підпримств через податки.
2. В результаті росту цін знижується конкурентоспроможність національних товарів, внаслідок чого росте імпорт і зменшується експорт, банкротують національні виробники
3. Росте попит на більш стабільну іноземну валюту, посилюється втеча капіталів за кордон.
4. Знижується політична стабільність у суспільстві, росте соціальна напруженість5. Інфляція приводить до перерозподілу національного доходу і багатства між різними групами суспільства, економічними і соціальними інститутами довільним і не прогнозованим чином. Боржники багатіють за рахунок своїх кредиторів.

5. Інфляція приводить до перерозподілу національного доходу і багатства між різними групами суспільства, економічними і соціальними інститутами довільним і не прогнозованим чином. Боржники багатіють за рахунок своїх кредиторів.

6. Високі темпи інфляції і різка зміна структури цін ускладнюють планування фірм та домогосподарств. В результаті збільшується невизначеність і ризик ведення бюджету.

7. Населення та корпорації прагнуть матеріалізувати грошові кошти, які швидко знецінюються. Результатом є ріст сукупного попиту і ріст цін.

8. Реальна грошова процентна ставка зменшується на величину щорічного проценту росту інфляції.

9. Відбувається знецінення амортизаційного фонду, що ускладнює процес відтворення. Крім того, знецінюються грошові заощадження населення, банківські вклади, облігації, страховки, готівкові гроші.
Серед найбільш істотних ризиків у 2011 і 2012 роках експерти назвали, зокрема, імовірність істотного зростання вартості імпортного газу, закріплення тенденції прискореного зростання цін на світових енергетичних ринках, а також нарощування негативних інфляційних очікувань населення.
    Як повідомлялося, урядовий прогноз передбачає в 2011 році зростання ВВП на 4,5% при інфляції 8,9%.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.Я.

Предмети > Економіка > Економіка 11 клас > Інфляція, як макроекономічне явище. > Інфляція, як макроекономічне явище. Презентація уроку