KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми: Захист екології на рівні особистого споживання

Гіпермаркет Знань>>Економіка >>Економіка 9 клас>> Економіка: Захист екології на рівні особистого споживання.

Презентація до предмету Економіка 9 клас. Тема «Захист екології на рівні особистого споживання».

Розгляд теми: Захист екології на рівні особистого споживання.

Cучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей. Екологічні проблеми, що особливо загострились в останні десятиріччя, не можуть не викликати стурбованість і тривогу. На жаль, ми поводимось на рідній землі як завойовники і погані квартиранти, а не як дбайливі господарі. Надто укорінились такі небезпечні девізи: “Моя хата скраю”, “Після нас хоч потоп”, “На наш вік вистачить”, “Після нас хоч траві не рости”. Тож часто і в прямому, і в переносному розумінні трава після нас не росте. Дуже важливо розуміти, що наше майбутнє залежить від нас,тому потрібно завжди бути культурними та бережливими  до навколишнього середовища!


Ttrjnom (1).jpg

Для захисту екології на рівні особистого споживання ми маємо:
Викидати сміття в призначених для цього місцях
Бережно ставитися до навколишнього середовища, берегти дерева,а не ламати їх
Віддавати перевагу екологічним транспортним засобам та видам діяльності,які не шкодять навколишньому середовищу.

Ttrjnom (4).jpg


Ідея екологічного маркування виникла в 60-і роки, коли стан навколишнього середовища погіршився настільки, що мотивацією для покупців у виборі продуктів стали „екологічний” імідж виробника та екологічна якість продукції.  Екологічне  маркування товарів покликане допомагати просувати на ринок конкурентоспроможний за ціною продукт, що задовольняє потреби і підвищує якість життя людей і одночасно зменшує негативний вплив на їх здоров’я та навколишнє середовище.
1994 року була створена міжнародна організація – Глобальна мережа екологічного маркування – Global Ecolabelling Network – основною метою котрої є обмін досвідом, розвиток екологічного маркування, а також удосконалення механізму розробки та інтеграції  критеріїв оцінки екологічної продукції. Станом на 2005 рік Глобальна мережа екологічного маркування налічує 36 країн-учасників (у т.ч. і Європейський Союз) і є офіційним партнером Світової організації торгівлі.


Знак екологічного маркування в Україні повинен надати нашим споживачам можливості вибрати більш екологічно пріоритетну продукцію. В Україні продукція сертифікується відповідно до міжнародного стандарту ISO 14024 (екологічне маркування, тип 1) в міжнародній системі сертифікації SIC (System ofindependent certification), з наданням відповідного міжнародного сертифікату та права використання національного знаку екологічного маркування. Український знак екологічного маркування „Екологічно чисто та безпечно” включений до міжнародного реєстру Глобальної мережі екологічного маркування та визнано 35 країнами світу, в т.ч. ЄС.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано учителем економіки Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.А.

Економіка скачати, завдання школяру 9 класу, матеріали з економіки для 9 класу онлайн

Предмети > Економіка > Економіка 9 клас > Захист екології на рівні особистого споживання > Захист екології на рівні особистого споживання. Презентація уроку