KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми: Ціна
 
Строка 3: Строка 3:
[[Image:Groshzi (50).jpg]]  
[[Image:Groshzi (50).jpg]]  
-
<br>Товар - це продукт праці, який має дві властивості: <br>&nbsp;по-перше, задовольняє певну потребу людини; <br>по-друге, здатний обмінюватись на інші блага в певних пропорціях.<br><br>Щоб отримати товари та послуги, які нам необхідні, потрібно їх. Придбати.<br>&nbsp;Для того щоб їх придбати необхідно сплатити купівельну ціну.<br>Ціни на товар формуються під впливом певних обмежень. <br>З одного боку, ціна виробленого фірмою продукту має принести прибуток, тобто не повинна бути нижчою за певний припустимий рівень. <br>З іншого боку, надто висока ціна також може негативно позначитися на попиті, як наслідок — товар не купуватимуть.<br>Cкачати презентацію можна клікнувши на текст<span style="text-decoration: underline;"><span style="font-weight: bold;"> </span></span>[http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_21/3cl/5prez_economica_3class_20godyna.pptx '''Скачати презентацію'''] і встановивши Microsoft PowerPoint <br>Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"  
+
<br>[[Ілюстрації_до_уроку_«Товарна_марка.»|Товар]] - це продукт праці, який має дві властивості: <br>&nbsp;по-перше, задовольняє певну потребу людини; <br>по-друге, здатний обмінюватись на інші блага в певних пропорціях.<br><br>Щоб отримати товари та [[Завдання_до_теми:_Товари_і_речі._Скільки_у_світі_речей?_Речі_мої_і_чужі._Послуги.|послуги]], які нам необхідні, потрібно їх. Придбати.<br>&nbsp;Для того щоб їх придбати необхідно сплатити купівельну ціну.<br>Ціни на товар формуються під впливом певних обмежень. <br>З одного боку, ціна виробленого фірмою продукту має принести прибуток, тобто не повинна бути нижчою за певний припустимий рівень. <br>З іншого боку, надто висока ціна також може негативно позначитися на попиті, як наслідок — товар не купуватимуть.<br>Cкачати презентацію можна клікнувши на текст<span style="text-decoration: underline;"><span style="font-weight: bold;"> </span></span>[http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_21/3cl/5prez_economica_3class_20godyna.pptx '''Скачати презентацію'''] і встановивши Microsoft PowerPoint <br>Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"  
  <metakeywords>Презентація уроку до предмету Економіка, 3 клас  
  <metakeywords>Презентація уроку до предмету Економіка, 3 клас  

Текущая версия на 19:49, 6 августа 2012

Презентація уроку до предметуЕкономіка, 3 клас
Тема: Ціна

Groshzi (50).jpg


Товар - це продукт праці, який має дві властивості:
 по-перше, задовольняє певну потребу людини;
по-друге, здатний обмінюватись на інші блага в певних пропорціях.

Щоб отримати товари та послуги, які нам необхідні, потрібно їх. Придбати.
 Для того щоб їх придбати необхідно сплатити купівельну ціну.
Ціни на товар формуються під впливом певних обмежень.
З одного боку, ціна виробленого фірмою продукту має принести прибуток, тобто не повинна бути нижчою за певний припустимий рівень.
З іншого боку, надто висока ціна також може негативно позначитися на попиті, як наслідок — товар не купуватимуть.
Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

 

 

Предмети > Економіка > Економіка, 3 клас > Ціна > Ціна. презентація уроку