KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми Професії
Строка 3: Строка 3:
[[Image:Врач.jpg]]  
[[Image:Врач.jpg]]  
-
Професія — виокремлений у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти чи кваліфікації, які особа може виконувати відносно постійно, та які становлять засоби утримання для неї.<br>Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.<br>Вибір професії - крок не менш відповідальний, ніж вибір вузу, в якому вам доведеться гризти граніт науки. Від того, наскільки вірно ви зробите вибір професії, залежить багато чого - радість чи горе від 5 років навчання у вузі, протирання штанів на роботі або стрімка кар'єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях.<br>Хочу:&nbsp;&nbsp;&nbsp; бажання, цікавість, прагнення<br>Можу:&nbsp;&nbsp;&nbsp; здібності, таланти, стан здоров'я<br>Треба:&nbsp;&nbsp;&nbsp; стан ринку праці, соціально-економічні проблеми в регіоні<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp; Зона оптимального вибору  
+
[[Конспект_уроку_на_тему_«Робота_і_професія»|Професія]] — виокремлений у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти чи кваліфікації, які особа може виконувати відносно постійно, та які становлять засоби утримання для неї.<br>Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.<br>Вибір професії - крок не менш відповідальний, ніж вибір вузу, в якому вам доведеться гризти граніт науки. Від того, наскільки вірно ви зробите вибір професії, залежить багато чого - радість чи горе від 5 років навчання у вузі, протирання штанів на роботі або стрімка кар'єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях.<br>Хочу:&nbsp;&nbsp;&nbsp; бажання, цікавість, прагнення<br>Можу:&nbsp;&nbsp;&nbsp; здібності, таланти, стан здоров'я<br>Треба:&nbsp;&nbsp;&nbsp; стан ринку праці, соціально-економічні проблеми в регіоні<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp; Зона оптимального вибору  
<br>  
<br>  

Версия 20:18, 27 июля 2012

Презентація уроку до предмету Економіка, 2 клас
Тема: Професії

Врач.jpg

Професія — виокремлений у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти чи кваліфікації, які особа може виконувати відносно постійно, та які становлять засоби утримання для неї.
Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.
Вибір професії - крок не менш відповідальний, ніж вибір вузу, в якому вам доведеться гризти граніт науки. Від того, наскільки вірно ви зробите вибір професії, залежить багато чого - радість чи горе від 5 років навчання у вузі, протирання штанів на роботі або стрімка кар'єра, робота за фахом або новий вибір професії і пошук себе в нових галузях.
Хочу:    бажання, цікавість, прагнення
Можу:    здібності, таланти, стан здоров'я
Треба:    стан ринку праці, соціально-економічні проблеми в регіоні
    Зона оптимального вибору


B-506081.jpg
Сім кроків до зваженого рішення

Скласти список підходящих професій
Скласти перелік вимог до професії, що обирається
Визначити значимість кожної вимоги
Оцінити свою відповідність вимогам кожної з підходящих професій
Підрахувати й проаналізувати результати
Перевірити результати
Визначити основні практичні кроки до успіху


Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

Предмети > Економіка > Економіка, 2 клас > Професії > Професії. презентація уроку