KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 2 до теми Як купувати дешевше (проїздні, знижки, дисконтні системи)

Презентація з предмету Економіка 9 клас
Тема: Як купувати дешевше (проїздні, знижки, дисконтні системи).

Це солодке слово «знижки»
Економія, в тих або інших її проявах існує і для найбідніших, і для найбагатших.

Дуже яскраво це твердження характеризують слова одного мільярдера, якого одного разу запитали: «А чому Ваші діти завжди подорожують першим класом, а Ви самі - найчастіше економним?». На що він відповів «Тому що у мене немає такого багатого батька!».
Ecomina (1).jpeg
Існують такі способи економити:
1.знижки;
2.проїздні квитки;
3.дисконтні системи;
4.Взагалі не витрачати гроші ;)

Розрізняють слідуючі види знижок:

 • проста знижка
 • знижка за прискорення оплати
 • знижка за обсяг товару, що купується накопичувальна
 • знижка (знижка за оборот)
 • дилерська знижка
 • знижка роздрібним продавцям
 • сезонна знижка
 • знижка на новий товар
 • знижка за якість
 • клубна знижка
 • експортна знижка

Ecomina (9).jpg
Квитки використовуються для проїзду на потягах, літаках (проїзний квиток, у разі одноразового просто «квиток», або «талон», але зазвичай під «проїзним квитком" мається на увазі багаторазовий квиток, тобто квиток з деяким строком дії або на кілька поїздок). Також використовуються при проході в кіно, театр або на стадіон та інші платні заходи.
Дисконтна картка  (купон, ваучер, талон тощо) - це засіб що гарантує отримання споживачем знижки в торгівельних точках продавця (-ів) або учестників дисконтного клубу, при дотриманні правил використання цих карток.

Дисконтні картки як правило випускають мережі магазинів, АЗС, автосалони, спортивні клуби, пральні, аптеки, клініки, авіакомпанії, салони краси, ресторани, клуби, інтернет-провайдери, автомайстерні, зоомагазини і т.п. для обслуговування власних програм лояльності знижок
Практика створення дисконтних клубів з'являлася як продовження клієнтських клубів окремих торговців, і викликана комерційним інтересом на зниженні витрат на розвиток власної клієнтської програми лояльності кожного торговця.

Пізніше, дисконтні клуби стали використовувати напрацьовані клієнтські бази як маркетинговий і рекламний інструмент, проводячи рекламні компанії серед клієнтів клубу, як цільової аудиторії з високою купівельною спроможністю.

У рекламній роботі дисконтні клуби активно використовують друковані каталоги знижок, сайти, ЗМІ та SMS розсилки.

Скачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

Предмети > Економіка > Економіка 9 клас > Як купувати дешевше (проїздні, знижки, дисконтні системи) > Як купувати дешевше (проїздні, знижки, дисконтні системи) презентація уроку